Peticija za izmenu izbornog zakona i uvodjenje opcije nula

Quoted post


Gost

#86

2012-04-18 18:44

Žao mi je što se uvek setimo ovakvih...nazovi mera protiv režima i uopšte svih partiskih nitkova,samo par meseci pred izbore. Sve smo znali: da ce opet da lažu ovaj jadni narod, da će to biti sve ista svojta, da će nam Nikolić pričati da on nije onaj Nikolić koji je bio do 2008. , da će Tadić i Đilas da nam traže još jednu šansu,da će Čeda i Vuk da pričaju o preokretu pa kad dođe vreme da se formira vlada onda im neće smetati da uđu u koliciju sa DS isključivo zbog raspodele državnog aparata i da toj istoj DS neće smetati kada Dačić promeni ploču i postane najevropejac,ali bi i m itekako smetalo da to isto uradi Nikolić Tomislav. Pitanje je šta će mo mi da uradimo kada prođu i ovi izbori? Hoćemo li ponovo biti razočarani u ishod i povlačenje u ilegalu do sledeće kampanje, ili umamo i nešto pametnije na umu?

Odgovori


Gost

#89 Re:

2012-04-18 19:39:57

#86: -

Ja sam uvek za i za "radikalne" mere..nemam šta da izgubim! Šta god se odlučilo protiv hulja podržaću. Možda da se otvori forum za ideje?


Gost

#101 Re:

2016-03-07 08:16:24

#86: -  

 rešenje je promena izbornog sistema i raspisivanje referenduma o tome za šta je potrebna narodna inicijativa (100.000 potpisa)