Sloboda za Lasla Šaša - poziv Predsedniku Republike

Quoted post

драгослав павков

#106 Subjekt

2012-08-02 17:32

Судећи по данашњим новинским насловима, помиловање Ласла Шаша је готова ствар... Наравно, за све су заслужни генерални секретар председника државе, потпредседник владе Војводине и председници новинарских удружења. Да, умало да заборавим Основни суд у Суботици и његово позитивно мишљење о осуђенику Ласлу Шашу;нас овдашњих - ако се сете за Дан безбедности - сете...

Оно што је важно, то је да чича изађе на слободу. Наставимо са потписивањем петиције јер још све није готово; неопходно је извршити додатни притисак да се процесуирају и казне судије које су донеле и потврдиле срамну пресуду о новчаној казни за патриоту који је по њиховом мишљењу увредио "белог медведа" из ЕУ.
Слобода за Ласла Шаша!

Odgovori


Gost

#108 Re: Subjekt

2012-08-03 08:33:18

#106: драгослав павков - Subjekt

Tako je Драгославе. Прво што урадим ујутру отворим петицију и пошаљем је на пар адреса или поновим

негде. Мислим да су људи тотално слуђени. Ето први смо у свету у подршци наших репрезантативаца.

Чак и пре индије. Погледај колико има потписа против Дина Мерлина. И ја сам потписао и замолио их да пређу овде. Али авај.

Као што видиш ја терам за Чичу како смо га назвали ОСЛОБОЂЕЊЕ са извињењем и сатисфакцијом.