Podrska decaku Krstanu Vukovicu!

Quoted post

Sandra

#209 Skandal!

2012-11-20 09:13

MONSTRUOZNO!Socijalna radnica je "jutros osudila malog Krstana bez rocista i suda!Tvrdnjom da ml.Krstan i ako ga sud oslobodi iz pritvora "NIKAKO NESME DA SE VRATI SVOJOJ KUCI JER TAMO NIJE BEZBEDAN?!?Predlaze "PAMETNA"socijalna radnica da je najbolje dati dete nekoj tamo porodici!"KO SI TI DA OSUDJUJES DETE BEZ SUDA?!Budi sigurna gjda-ce Kojic DA CEMO NA PROTESTU TRAZITI TVOJU SMENU!Jer ko si ti da osudjujes nevino dete i time nanosis BOL majci,ocu i kompletnoj Krstanovoj porodici!?!

Odgovori

Vasilije

#211 IMENOVATI SVE ODGOVORNE !!!

2012-11-20 10:58:44

#209: Sandra - Skandal!

Centar za socijalni rad je ovim svojim postupkom dokazao da podržava kriminal i da mu je zadatak da žrtvama nametne nepostojeću krivicu ! Pitaćemo direktora centra, da li se slaže sa ovakvim besramnim "radom" njegovih službenika ?!

Treba JAVNO imenovati SVE takve službenike koje mi, GRAĐANI plaćamo iz budžeta !

SIGURNO ih ne plaćamo da podržavaju KRIMINAL !!!

A to su:

Dežurni istražni sudija Višeg suda: Tatjana Đurašković, koja je smislila "pokušaj teškog ubistva" i odredila pritvor (?!).

Socijalna radnica: Kojić (?)

Policijski službenik koji je potpisao krivičnu prijavu: ??

Tužilac (koji delo nije prekvalifikovao, i koji je tražio pritvor): ??

Sudija (veće) za maloletnike (koji su mogli da ukinu pritvor): ??????

Osim institucija, moramo NAPASTI sve te državne "cvećke", koje dozvoljavaju KRIMINALCIMA da slobodno, BEZ RIZIKA, napadaju DECU u školama i oko njih !!!!!!

OVO IM SIGURNO NEĆE PROĆI !

Ako su ljudi spremni da doputuju i iz drugih mesta na proteste, onda i građani Novog Sada treba masovno da izađu i učine SVE, da se ova agonija u školama i oko njih ZAVRŠI !!!

I ne samo u Novom Sadu, nego u celoj Srbiji !!!

To je pre svega u interesu RODITELJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gost

#212 Re: Skandal!

2012-11-20 13:44:02

#209: Sandra - Skandal! 

 Ako je dete osudjeno, zelela bi da znam da li su huligani, koji su to izazvali, osudjeni. Da se oni nisu ponasali kao razbojnici, nebi nikada doslo do ovog dogadjaja. Oni zasluzuju da budu osudjeni vise nego bilo ko. Gde je pravda ? Mozda su neki ljudi zaboravili sta ta rec znaci, ali ipak, ja mislim svako ce jednog dana dobiti ono sto mu sleduje, bilo kad. Steta i zalost je samo to da neko zbog njih treba da ispasta.