Правда за деду Мирослава !

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Правда за деду Мирослава !


Gost

#1

2016-02-13 05:41

zato sto bih i ja isto uradio!!
joca

#2

2016-02-13 05:42

zato sto bih i ja isto uradio,zakon mora da se poboljsa i doradi ,mi imamo zakon iy 74 god i zakon je los zato mora da se doradi i sredi ..i ja bih isto uradio pa nek robijam!!!

 


Gost

#3

2016-02-13 05:48

Deka je legnda

Gost

#4

2016-02-13 06:11

Peticiju sam potpisao zato što je naš zakon nakaradan i po njemu nemaš pravo da braniš svoj vlastiti život na kućnom pragu.

Anonymous

#5

2016-02-13 06:32

U jednoj zemlji gde razbojnici prevaratnti imaju veca prava od postenog gradjanina koji pokusava da zastiti porodicu i posed treba razmisliti kolika prava ima posten gradjanin i dali i on ima potrebu da se bavi istim poslom kao prevarant ili razbojnik jer kao takav ima zastitu  

  potpisao sam peticiju sa zeljom da vise prevaranti i razbojnici i ostali kriminalci ne budu zasticeni ovim nakaradnim zakonom i da se zakon za prevaru koju je potpisom iz neznanja potpisao gradjanin jer ne postoji  zakon da u srbiji da bi ziveo moras da zavrsis pravni fakultet ,razbojnistvo i ostala kriminalna dela budu kaznjena rigorozno i izglasati zakon o odbrani poseda i da ne postoji nikakva uslovljavanja za bilo kakvu povredu privatnig poseda


Gost

#6

2016-02-13 07:11

Nažalost zakon je takav, star, loš i nerealan. Treba ga menjati. Nadam se da postoje razumni ljudi koji će Miroslava osloboditi odgovornosti i vratiti mu oružje.

Gost

#7

2016-02-13 07:14

I ovaj novi zakon o oruziju je ravan nuli ,mi koi posedujemo oruzje legalno smo najvise osteceni placamo porez nesmemo da ga koristimo u odredjenim situacijama zivotne opasnosti dok drugi koi poseduju nelegalno oruzje setaju se ko na divljem zapadu jer neko stoi iza njih

Gost

#8

2016-02-13 08:01

Ovo nema na Svijetu,eto vam Vucica sada...
Ja bi uradio i mnogo gore od dede,bez imalo kajanja! Ujedinite se braco iz Srbije

Gost

#9

2016-02-13 08:16

Da se čoveku vrati oružje ,branio je sebe i svoju imovinu .

Gost

#10

2016-02-13 08:46

Zato sto se covek samo branio a ni tada nije hteo da povredi bagru da jeste pucao bi po sredini vrata a ne u donji deo.Posteni ljudi idu u zatvor jel se brane a kriminalci slobodno setaju.E Srbijo sta si docekala,da je to u radio u americi niko ga nebi ni pipnuo a kamo li hapsio...

Gost

#11

2016-02-13 09:13

Iz jednog i jedinog razloga, da se nesto najzad promeni u ovoj nazovi dzravi i da posten svet vise dobije neka svoja prava, koja kriminalci nazlost imaju.

Gost

#12

2016-02-13 09:35

Peticiju sam potpisao iz razloga da se na svom posedu i u svom domu od neprijatelja mozes zastititi... Zasto se ne uzme u obzir konacan ishod pljacke? Muceni pa svirepo ubijeni...

Gost

#13

2016-02-13 10:09

Svako od nas ima pravo da brani sebe i svoj imetak, a pogotovo stari ljudi ostavljeni na nemilost huligana, tim pre što naš sistem ne deluje preventivno i kao takav ne pruža nikakvu zaštitu. Treba prepisati zakone o značenju privatnog poseda i postaviti table sa obaveštenjem "Privatan posed - pucam bez upozorenja".

Gost

#14

2016-02-13 10:19

Srazmerno da je gospodin Miroslav branio svoj privatni posed i licne zivote treba biti nagradjen,oslobadjanjem Miroslava i podsticaj u ovakvim slucajevima svim gradjanima bi stali na put kriminalu

Gost

#15

2016-02-13 10:25

Zbog zastite licne imovine i clanova svoje porodice.
Oruzje Slobode

#16 Re:

2016-02-13 10:58

#5: -  

 Postovani Oruzje Slobode ce sve uraditi da se izmeni Krivicni zakon gde ce da se precizira sta je samoodbrana da nam se ne bi desavali ovakvi slucajevi.

Pridruzite nam se na FB stranici Oruzje Slobode i hvala vam na potpisivanju peticije.


Gost

#17

2016-02-13 11:20

Prava stvar,svako ko ignorise ovako nesto neka se postavi par minuta na mesto ovih mucnih ljudi. Mozda ste vi sledeca meta!!!!

Gost

#18

2016-02-13 11:35

Potpiso sam peticiju jer smatram da je covek samo branio sebe,svoju suprugu i imovinu

Gost

#19

2016-02-13 12:16

potpisao sam zato sto je to sramota da posteni gradjani nemaju prava da se brane

Gost

#20

2016-02-13 12:53

svoju kucu i svoju porodicu svako treba da brani od lopova i siledjija po svaku cenu. sta je taj stari drugo mogao da uradi,da im otvori vrata.


Gost

#21

2016-02-13 13:18

Svako ima pravo da brani svoje kada je napadnut, a huligana , lopova na sve strane. Zar da gleda kako ga maltretiraju i pljackaju ? Zakon treba pod hitno menjati. Zasto neko ne uradi nesto slicno u Americi ? Ne sme jer zna sta mu sleduje .
Džidži

#22 Zakon

2016-02-13 13:46

Donose se sve neki zakoni koji su protiv ljudi. Ljudima se ne da da se brane kao da ispred svakog stana ili kuće stoji po jedan policajac. Političari se zaštitili ne idu sami ni na pišanje a šta je sa narodom? Praviti Zakone koji su sa narod jedne zemlje a ne protiv! Odbrana je prvo što treba da ti niko ne može zabraniti. Policija dolazi kad se stvar završi, a zakoni opet puštaju kriminalca na slobodu kolko sutra.


Gost

#23

2016-02-13 14:08

mislim da je deda miroslav bio u pravu braneci svoj dom sutra bih i ja isto postupijo jer i ja sam lovac i branitelj svog doma

Gost

#24

2016-02-13 14:39

Zasto? Ovo se moze svakome desiti i sto imamo mi zakon to nema niko na svetu dabi covek bio ispravan moras pustiti da te gaze biju pljuju ti ne smes nikoga ni tuziti ni prijaviti a kamoli dase branis jer si kriv kako god bio zrtva nebio kriv si to je taj nas zakon. Pravna drzava
Сербон

#25

2016-02-13 15:12

Срамно је да у данашње време,не смеш и не можеш заштитити себе и своју породицу(а о држави да и не говоримо)!Све и да се уљезу пуца у главу не би требало казне да буде(чак насупрот,ја би наградио...)!Шта треба да чекаш да ти покољу све у кући...Треба одстранити жито од кукоља!!!