Vraćanje nastavnice hemije S. J.u školu Veljko Vlahović u Šangaju


Gost

/ #53 Re: SMILJA JANKOVIĆ

2013-05-22 19:56

#52: - SMILJA JANKOVIĆ

Ne kaže se srečno nego srećno ili sretno , mani te se moje dece i mojih unuka , bolje bi bilo da planirate svoju jer godine idu , a ne da svoje frustracije lečite na tuđoj, što se tiče Suseka mogu samo da vas prosvetlim da su vas se vešto rešili , za manipulisanje decom u Sirigu nemate odgovor  zato što je to činjenica, za pretnje direktorici takođe nemate odgovor , zato što je i to činjenica, da vam ne odgovara ni direktorica u Sirigu e to je več malo simptomatično , ispada da ste samo vi zdravi i pravi ,  to što u sve tri škole gde raditre,a u zbornici ne možete da nađete dvoje kolega koji mogu s vama normalno da razgovaraju i to je vrlo zabrinjavajuće, to da ste maltretirali dete u Sangaju u to sam ubeđen da je istina , a to zato što isto radite i u Sirigu , tih 8 procesa vam nije za hvalu , potvrđuje moje tvrdnje da ste konfliktna osoba , kojoj treba pomoći , ali to ne očekujte od Fb i ove peticije a ni od mene ,nego od stručnih ljudi , obratite im se, nije to sramota , pa zaboga ovo je 2013 godina , ne mogu da vam poželim srečno zato što se kaže srećno ili sretno al to sam vam objasnio na početku