Vraćanje nastavnice hemije S. J.u školu Veljko Vlahović u Šangaju

Quoted post


Gost

#54 SMILJA JANKOVIĆ

2013-05-22 20:11

Da, priznajem , Lapsus sam napravila , kaže se SREĆNO!Ali i ne i SRETNO, jer je to hrvatska reč, "PROFO"DA, direktorica u Sirigu je zbog svega postala paranoična, i sve tumači kako joj i priliči, jer tu mislim na njeno mentalno zdravlje!Boji se, verovatno sa razlogom, jer kako radiš, tako će ti i biti!Meni je 8 procesa za hvalu, jer ja radim sve po zakonu, a boga mi , lepe sume novca ću dobiti , za ove dobijene slučajeve, a tek za ove ostale, , možete i zamisliti!Tako, ja se ne bojim , jer ISTINA NAĐE PUT kao voda!Ja u školi nisam zbog kolega, ja sam u školi zbog učenika!Meni škola nije kafana , da u nju svraćam , zbog , druženja , već radi rada!A, nesrećna li su ona deca koja imaju očeve, majke i dede poput vas!TUŽNO!

Odgovori


Gost

#55 Re: SMILJA JANKOVIĆ

2013-05-22 20:48:41

#54: - SMILJA JANKOVIĆ

Ipak mislim gospodjice da nije to vaš glavni lapsus, glavni lapsus je dan kada ste odlučili da odete u prosvetu i da radite sa decom , još uvek nam ne odgovarate kako to da u dve škole postoje peticije protiv vas od strane učenika, kako to da su vam svi pretpostavljeni mentalno bolesni , kako objašnjavate vašu izjavu da nemate zdravu komunikaciju sa kolegama ? Sa izjavom da niste u školi zbog kolega ? Pa niste ni zbog dece, očigledno, pa zbog čega ste onda ? Zbog sudskih procesa i zbog odštete , pa nije sve u novcima to bi trebalo da shvatite . ali ako malo znate matematiku teba da znate da za svaki izgubljen sudski proces troškove suda snosi poražena strana , ali 8 procesa ? Što bi rekao naš narod čime se budala ponosi pametan se stidi, a da da ne zaboravim ta vaša takmičenja - žalosno je da se krijete iza talentovane dece čiji uspesi definitivno nisu posledica vas kao predavača , već isključivo njihovog rada i talenta , a da se ne osvrććete na decu koja su posle vaših predavanja i završene osmogodišnje škole hendikepirana u odnosu na drugu decu što se tiče hemije , a za to verujte mi imam dokaze i to od roditelja dece koji su kod vas imali iz već pomenutih razloga 3,4,5 a da ne znaju ni dan danas periodni sistem elemenata, to što nemate s kim da se družite po školama u kojima radite dovoljno govori o vašem karakteru tako da na to neću da trošim reči, opet vam kažem to (to vam namerno pišem melim slovima) dda se manete moje dece i mojih unuka ,ako ih uopšte i imam i da brinete o svom privatnom životu , jer nisam siguran da je baš uredan