SRBIJA PROTIV RIJALITI PROGRAMA (re-aktivirana peticija)

Quoted post


Gost

#11297

2015-09-08 08:28

Pa ovo je bruka i maltretiranja sopstvenog naroda plaćamo da gledamo budalastine

Odgovori


Gost

#11298 Re:

2015-09-08 08:38:40

#11297: -  

 Krivi smo mi. Definitivno. Analizirajmo sve ucesnike toga i slicne. Decenijama su ih ljudi pratili i pridavali im paznju, a da nismo akademske licnosti, koje su bile "cepljene" od politike i prljavstina, ukivali u zvezde....Muka mi je i od toga da se cuvene licnosti poput Nikole Tesle decenijama zloupotrebljavaju i kradu njegovi izumi i nazalost negde u svetu mogu biti i u opasnim rukama.....Pogledajmo i razne u biti satanisticke muzicke pravce, poruke nekih pesama, koji su nastali i koliko ih ljudi prati.......Cak ni crtani filmovi nisu postedjeni neprimetnih na prvi pogled simbola i tendencija a koje se tek sad saznaju.....Ma muka mi je od svega.......Cak i od sportista koji zgrcu silne novce, i milione, koje vecina nas moze samo sanjati.......Dok ne bude profesor, inzenjer, doktor, placeniji od njih, nema nam srece dok vladaju izvrnute vrednosti......Koliko zaradjuju trgovci, bankari, notari,..................