GSP LINIJA BATAJNICA - BANOVCI

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji GSP LINIJA BATAJNICA - BANOVCI


Gost

#1

2014-09-07 22:13

СВИ ЗАЈЕДНО !!!
#2:

#2 Re:

2014-09-07 22:18

#1: -  

 DELITE DALJE ! :)


Gost

#3

2014-09-08 04:40

O tome se prica 30godina i nista od realizacike,zato sto Lasta neda jer onda ne mogu da nas sisaju kao ovce.Malo ulazu u prevoz,a mnogo naplacuju,pa ko bi to da izgubi.
Комшија

#4

2014-09-08 06:39

Дугорочно и трајно решење превза грађана на посао, као и деце у средње школе и факултете. Већина запослених ради на територији града Београда, као и већина ученика.

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2014-09-08 07:18


Ovca

#6

2014-09-08 07:53

Kad smo ovce tako nam i treba . Dokle god se ljudi potpisuju a sakrivaju imena sta mi da ocekujemo dalje ,ne smeju ni da se potpisu ko ljudi a zamislite da treba da se izadje na ulicu da se uradi pravi protest da se nesto blokira .Nemaju ljudi m.da u tome je problem inace bi se za sedam dana vozili ko ljudi .


Gost

#7

2014-09-08 14:05

Krajnje je vreme da se uvede gsp linija na ovoj relaciji,SVI TO ZELE,razlozi zato sto je lasta presupa,kasne,ne dolaze,bezobrazni su....5 km smo od batajnice a toliko skupo uzas....
Natasa

#8 Dosta je bilo cekanja....

2014-09-11 22:12

Uzmimo onda papir u ruke i od kuce do kuce,od vrata do vrata, a ne ova sprdnja online peticija!!! Msm prosto uzorak koji je nama neophodan ne sedi za racunarom, nema ga, ne koristi, ili pak ne zna za ovaj sajt itd. Daaaaaaaaaajte ljuuuuuudiiii.....  Ovo je sprdnja!!! Ma daaaaaaaaaaaaj! Prijatelji, zasucimo rukave pa krenimo! Svi mi, ne  prozivam nikog ali deluje sprdajuce.... Ali bas. Evo, neka se organizuje grupa gradjana, ja se prijavljujem. Ne mogu da potegnem sve sama je rimam previse porodicnih opterecenja ali mogu,zelim i hocu da uzmem ucesce u svemu ovome ali najozbiljnije. Ako je neka ozbiljna prica, slobodno me kontaktirajte za pomoc i ucesce.Nemamo sta da cekamo, nego akcija!