РЕФЕРЕНДУМ

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji РЕФЕРЕНДУМ

Хаџи

#76 Милош Станковић

2014-09-24 20:29

Ценим да је сваки коментар сувишан, и да свако свесно људско биће мора да подржи овакву ствар!


Gost

#77

2014-09-26 22:03

NAROD SE PITA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
rocko

#78 ref

2014-09-27 07:15

nisam za ulazak u e.u. po svaku cenu,problem je sto je neko na neki nacin preuzeo obavezu ne misleci ni na sta drugo nego na sebe samog,pod parolom vodim racuna o srbiji i buducnosti nase dece,o mojoj deci ja vodim racuna,a ne niko drugi,omoguci mi da zivim dobro pa ce i moja deca ziveti dobro,nije bas u e.u. sve med i mleko,a kako vidim sve se svodi na to da dobijemo sto vise para i pristupnih fondova i onda mi neko prica o lepom zivotu i blagostanju,pa kod nas dolaze skoro propale firme,cast izuzecima,uzmu od budale 10.000 evara po radnom mestu,uz ostale beneficije tipa smanjen porez,besplatna infrastruktura itd.,otvore firmu i posle nekoliko godina pocinje igra ,te ekonomska situacija,te kriza i ostalo,svi su u slobodnim zonama,ne placaju nista,a pojedini,kao fijat dobiju i preko 'leba pogacu,pa opet zajebavaju.bice "tesno mi ga skroji nane" sto se tice rezultata referenduma,ja sam za jer to znaci volja naroda,samo treba dobro razmisliti da posle ne bude pozurili smo,jer odluka na referendumu je konacna,da se posle ne cesem gde nas ne svrbi.


Gost

#79

2014-09-27 22:07

Peticija je izražena volja naroda i mora se uvažiti

Gost

#80

2014-09-30 05:49

ЕУ је цркнути коњ .Србији не требају цркотине