HAPSE ZBOG DŽEZA: Svirač priveden kod Kalenić pijace!

Vlada Filipovic
Autor peticije

#1

2014-09-21 14:08

Ovako i sa ovakim postupkom pripadnika Mupa Srbije ni u 17 vek mi necemo moci! Zato sirite peticiju dalje da se svi potpisuju da damo kolko toliko porske nasem gradjaninu koji je pretrpeo vredjanje i batine pripadnika mupa!

Ovaki Batinasi nisu za policiju!

Gost

#2

2014-09-21 17:12

Iz dana u dan dešavaju se same budalaštine ... da li je moguće da se baš niko 'od njih' ne zastidi tih besmislenih postupaka ... Možda i ovog mladog čeveka ne bi niko dirao da je 'oštećen' ... gej, narkoman, danguba ili bar sns pripadnik ... ovako :-(

Gost

#3

2014-09-21 22:26

Joj zalosti na sta je spala vlada Srbije

Gost

#4 gost

2014-09-22 18:51

bruka i sramota covek zaradjuje za hleb a oni hapse  treba ga suspendovati i 30 posto od plate da vidi kako je nemati za hleb...........................

 


Gost

#5

2014-09-25 09:54

MA GDE MI TO IDEMO SA OVAKVIM BOLESNIM PRINCIPIMA I ZAKONOM ???
.. HAPSITI DECU KOJA U OVOJ OJAĐENOJ ZEMLJI POKUŠAVAJU SVOJIM ČISTIM OD BOGA DATIM TALENTOM ,ZARADITI PARČE HLEBA ... A SA DRUGE STRANE PUŠTAMO I SVESRDNO PODRŽAVAMO PEDERE I BOLESNE NAKAZE , DA SLOBODNO PARADIRAJU (SA PONOSOM ) .. I JOŠ IM OBEZBEĐUJEMO ZAŠTITU ... JER BOŽE MOJ ---> ONI SU UGROŽENA VRSTA !!!!!!!!!!
... DOKLEEEEEEE ????

Gost

#6 ...E KAMO SREĆE DA OVAKVE PETICIJE MOGU UTICATI NA BILO KAKVE ODLUKE I ZAKONE ...

2014-09-25 09:59

#5: -