Za zabranu "Parade ponosa" i svih LGTB organizacija na 100 godina


Gost

#1

2014-09-28 18:53

 Pederi napadaju "neobrazovanu" radničku klasu i krive je za nasilje prema pederima, pederi ne shvataju da su gurnuti u pako na zemlji, kako radnici ne bi pitali Vučića : Gdenamje porodica?, gdenamje nacija?, gdenamje SPC?, gdenamje domovina i gde su njene granice?, gde su? nam fabrike, gde su? nam prirodni resursi: Oranice, reke, planine, banje, rudnici, gdenamje zadarava hrana?, ? gdenamje obrazovanje?, gde su? nam osnovna ljudsk prava: Pravo na slobodu, jednakost pred zakonom i pravo na rad? .... "Radnici" SADa moraju da se brane od više zala... A pedrima samo zinulo dupe, oni domovinu i nemaju...


Gost

#2

2014-09-28 19:57

Pre nego sto treba financirati takve dogadjaje, neka se usmeri novac na gladnu decu u srbiji. sram da vas bude da toliko policajaca mora da cuva tih par koji tobos nemaju prava. a ovamo porodice nemaju sa cime decu da prehrane. tolika policija, sto ne ide da cuva na kosovo srbe? za ovakvu glupost koja nema nikakvu kulturu niti ikakavog srama, za to se ima. povraca mi se od ovakvih gluposti.

Gost

#3

2014-09-28 21:25

Molim da se zabrani gey i LGPT parada u Srbiji u narednih 101 godinu
Неша

#4

2014-09-28 21:34

Болесни олош да се лечи а не да парадира и изазива нормалан свет...


Gost

#5

2014-09-28 21:41

Nema potrebe.

Gost

#6

2014-09-28 22:18

STOP GEJ PARADI !

Gost

#7

2014-09-28 22:43

Svaka,a i ova,rec je suvisna
MACHAK
Gost

#8

2014-09-29 11:31

Svi koji su normalni i bar malo mozga imaju bi trebali ovo da potpisu!!! Treba spreciti ovu bolest jer kako su krenuli ovi politicari ako SAD zatrazi organizovace setnju i za pedofile!!! I jos jedna stvar koju bih hteo da pitam doticnog premijera i organizatora ove pederijade: Vucicu kad vec toliko brines o tome da svi imaju svoja prava reci mi sta je sa pravom o slobodi kretanja 2.5 miliona ostalih gradjana koje im je zagarantovano ustavom a taj dan musica nije mogla ga prodje u centar grada, znaci lisio si prava 2.5 miliona ljudi da bi nepunih 1000 poremecenih pola dana uzurpiralo centar grada i to samo da bi se uvukao Amerikancima u guzicu? Gde su ostalim gradjanima prava na zivot ili samo pederi prava imaju?

Зумбулчић

#9

2014-09-29 12:07

Нису проблем педери, иза њих се ваља много опаснија ствар. Зашто парада, када им нико не брани да имају свој приватан живот? Како би било да удружење оболелих од канцера или параплегичара организују параду? То би и за њих саме било глупо?


Gost

#10

2014-09-29 12:13

Svaki komentar jucerasnjeg dogadjaja je suvisan , sem da se vise ne smatram Beogradajaninom , vec gradjaninom SRAMOGRADA koga su obojeni isprljali ...

Gost

#11

2014-09-29 14:22

Mislim da je ova parada politička stvar a ne borba za prava LGTB. Organizatori su veoma dobro plaćeni za to. Ni njima nije do borbe za prava jer im nisu ni ugrožena.

Gost

#12

2014-09-29 14:45

Nadam se da će ovo uspeti. U srbiji će biti bolje kada stvari budemo počeli nazivati pravim imenom.  Naročito u medijima. Dakle, prestanite da ih zovete GEJ (gay) jer ja ne vidin ništa loše u tome ako ih javno zovemo pederima i lezbejkama. Jer ako njima nije debilno da rade to što rade, što bi nama bilo glupo da ih zovemo pravim imenom. Pederi li lezbejke. Peder i Gay, imaju isto značenje. Samo nije lepo zvati ih pederima ali je lepo zvati gejevima. Ma nije valjda.


Gost

#13

2014-09-29 17:01

potpisujem peticiju na 2000 godina i streljanje svih pedera

Gost

#14

2014-09-29 18:14

Odgledala sam film nedavno i bas sam sokirana,i znam da je to samo deo zla koje nose sa sobom.Ja sam za normalnu porodicu i vrednosti koje su svojstvene hrisćanima.

Gost

#15

2014-09-29 18:29

Stop bolesti!!!!!!!

Gost

#16

2014-09-29 18:59

SVI GREDJANI SRBIJE I ONI SA ZDRAVIM RAZUMOM, TRBA DA SE SUPROSTAVI OVOJ BEZUMNOJ PERVERZNOJ SATANICKOJ GRUPI.

Gost

#17

2014-09-29 19:46

TREBA JE ZABRANITI ZA SVA VREMENA.

Gost

#18

2014-09-29 21:55

Bez komentara...


Gost

#19

2014-09-30 05:25

Molim se bogu da im oproste jer ne znaju šta rade!
Musketar

#20

2014-09-30 08:30

Model koji je u Rusiji uveo Putin je stvar za kopiranje,ništa više.Zabrana okupljanja,proklamacije,reklamiranja ili nametanja bilo kojih eksplicitnih sadržaja vezanih za seks ili seksualnost(naročito neprirodnu),na javnim mestima,u medijskom prostoru,školama...Imaju svoje klubove i svoje privatne prostore u kojima ostvaruju svoje veze,baš kao i mi heteroseksualci.Koji je smisao paradiranja i pokazivanja seksualnosti?!Nametanje izvrnutih vrednosti?Toga svakako imamo na pretek,farma,veliki brat,tupave reklame...Uostalom,većina homoseksualaca ne želi na taj način da ostvaruje svoja prava,jer znaju da to nije put,takođe znaju da,ako nikoga ne ugrožavaju svojim ponašanjem,mogu da naiđu na toleranciju,čak i simpatije od strane većine ljudi.I na kraju,znaju da vrhuška njihovog LGBT udruženja,uzima ozbiljnu lovu za politiziranje celog problema,znamo svi to,prema tome,daj bože da ova peticija urodi plodom.U zdravlje!


Gost

#21

2014-09-30 09:23

mislim da sa ovim necemo nista postici ali dobro je da se pokusa

Gost

#22

2014-09-30 11:41

Сваки коментар је сувишан.Ми немамо државу одавно.Само да не зезну ствар 16.октобра кад дође Велики Владимир!Ако тад усеру,е онда смо га угасили.
А у ком правцу се ствари крећу,има разлога за бригу.


Gost

#23

2014-09-30 12:18

Da bog da da ovo zaživi da se sto manje truju nasa deca

Gost

#24

2014-09-30 12:25

Ova peticija je iznuđen potez,jer očigledno vlast  sluša zapadne nalogodavce umesto svoj narod koji je ogromnom većinom (namerno upotrebljavam pleonazam da bih naglasio ono što želim) protiv nasilnog uterivanja zapadnjačke "demokratije" i demonkratije i svih njenih vidova a ova tarapana sa pederima je upravo jedan od najiritantnijih oblika agresivne kampanje zapada i svetskih lobija koji stoje iza svega.Činjenica je da pederi vladaju svetom i kao takvi nikako ne mogu biti ugroženi-naprotiv,u poziciji su da menjaju čovečanstvo po svojoj volji i meri i to upravo i rade.Zato sam protiv ove maskarade i paradiranja koje za cilj ima ne da se da sloboda pederima jer je imaju kao i svi ostali ljudi,čak je imaju i više u novije vreme,nego da nam i decu,unuke,praunuke... učine pederima i tako svedu čoveščanstvo na "zlatnu milijardu" što je krajnji cilj svetske vlade u senci.Eto toliko od mene a pederima želim miran i spokojan život kao i svim ostalim građanima i sva prava koja uživaju ostali ali ne i više od toga.Oni mi ne smetaju ali mi smeta nametanje njihovih vrednosti većini jer i mi njima ne sporimo da mogu da budu drugačiji ali u svojoj kući kao i ostali-niko od nas ne hoda ulicom polugo i ne uptražnjava erotske sadržaje javno jer kad bi to i uradio bio bi momentalno uhapšen zbog remećenja javnog morala,reda i mira.A ako ovo paradiranje nije upravo to onda je ova zemlja i narod potpuno pobenavio.


Gost

#25

2014-09-30 13:16

Narod treba da kaže i iznese svoj stav, mada lično smatram da ovoj mafijaškoj vlasti ne vredi ukazivati na probleme. Njihov stav je očigledan da se uvuku u dupe neprijateljima Srbije i da što duže ostanu na vlast.Svaki stanovnik Srbije ima slobodu i pravo da radi šta hoće što je dozvoljeno zakonom i ustavom. Ali šetnja Beogradom neprimerena našem mentalitetu i vaspitanju je ravan izazivanju prvog i drugog svetskog rata i okriviti Srbiju za to...