Podrška za legalan rad Radija D-65

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Podrška za legalan rad Radija D-65


Gost

#1

2014-12-08 19:11

Iskrena podrska od srca za vasu medijsku kucu!

Gost

#2

2014-12-10 08:57

Uvek treba podržati ljude i njihov rad! U ovom slučaju podrška vašem radu kao internet radiju d65 ali gospodo vi za emitovanje bilo koje druge vrste nemate i niste imali dozvolu. Nelegalno radite godinama i sad vam je đavo kriv što su vam oduzeli opremu.Kada su oduzeli nelegalnom emiteru iz Brestovca isto tako svu opremu nije se dizala prašina već naprotiv. To vam je kao vožnja auta sa dozvolom za moped, pa ako može ajd svi da vozimo.


Gost

#3 Re:

2014-12-10 22:21

#2: -  

 Sjedne strane upravu, sdruge strane ste svi Vi političke P.... obećavali i lagali, a što se tiče legalnosti i Informativni centar nema tehnički prijem i nije legalan niti Blu radio koji se ne drži konkursne dokumentacije niti je sad legalan, pošto je šering frekvencija i veliki dužnik sokoju i drugim potražiocima, i dalje da nedužimo.

 


Gost

#4 Re: Re:

2014-12-11 14:00

#3: - Re:  

 Znam ja bar 5 ljudi koji voze bez dozvole ali mi to ne daje za pravo da se i sam tako ponašam! I, nemam veze sa politikom, samo valjda razmišljam normalno i ljudima pre svega želim da rade da dobiju legalnu dozvolu i tad sa puno prava da traže legalnost i ostalih.


Gost

#5

2014-12-11 14:44

PODRZIMO OVU STANICU.MNOGO INFORMACIJA POSEBNO IZ KULTURE NA LOKALU UPRAVO OVDE DOBIJAMO.SRETNO D 65
don

#6

2014-12-11 21:22

Peticija je u stvari za šta? Da vam se da dozvola za rad ili da radite i dalje na crno a da vas ne diraju? Nije baš jasno.


Gost

#7 Re:

2014-12-11 22:36

#6: don -  

 Legalnost, dozvola ono što već niz godina se traži i uvek obećava radi nema problema srediće se.....


Gost

#8

2014-12-20 19:41

Čudo je da se ovo dešava u Deronjama " kad su nam mediji slobodni".

Gost

#9

2014-12-21 18:49

Jedina radio stanica u opštini Odžaci na koju Predsednik SO Odžaci Goran Đaković nije mogao da utiče. Jedini su koji su uvek davali prostora i vlastima i opoziciji, preživeli su sve vlasti u opštini, a sada Goran Đaković želi da ih zatvori.
Podrška za RADIO D65 zbog objektivnosti koja je zaštitni znak ove radio stanice!

Gost

#10

2014-12-24 16:19

Ironija je da jedan od retkih medija u nasoj opštini, koji se trudio da maksimalno posteno i objektivno izvestava, nema medijskog prostora...ovim gestom, oduzamanja opreme, gasi se i to malo medijskog svetla...
Bliži nam se totalni medijski mrak.