Peticija za ukljanjanje nelegalne deponije na Neri (Bela Crkva)


Gost

#1

2014-12-26 22:10

Ko god je ikad uživao na Neri, sigurno želi da se to desi i drugima koje voli, pa makar ih i ne poznavao, makar oni bili neke generacije koje tek dolaze. Ko god nikad nije uživao na Neri, mora to da proba jer je malo takvih zadovoljstva u ljudskom životu. Sačuvajmo Neru, sačuvajmo izlaz u čistu lepotu kad druge stvari poružne, a znamo da one imaju običaj da ponekad poružne. Samo Nera ima snagu da nam vrati snagu!

Gost

#2

2014-12-26 22:12

Pored toliko mesta bas na Neri da bude Deponija????

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2014-12-26 22:18


Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2014-12-26 22:19



Gost

#5

2014-12-27 12:20

LJUDI MENJAJTE SVOJE RUZNE NAVIKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
smrdljiva bela crkva

#6 Re:

2014-12-27 16:10

#2: -  

 kad mogu vasa govna da se izrucuju u neru, sto nebi mogl i deponija. prvo sprecite to pa onda krenite dalje. a ne ovo voda odnese dalje, nije kod vas a djubre je tu pa vam smeta


Gost

#7

2014-12-27 18:39

Tu bi trebao da bude Lug kao u vreme mog detinjstva.
Dora

#8

2014-12-28 21:15

 Kupala sam se na Neri kao dete, a Bela Crkva je i zbog Nere biser Banata.Dozvolimo i nasoj deci i unucima da u njoj uzivaju!Ocistimo je od otpada nesavesnih ljudi!


Gost

#9

2015-01-06 07:25

Naravno da sam za uklanjanje deponije. I ne samo na Neri, već i u drugim delovima grada.Dosta turista preko leta odlazi na Neru, tako da sam i od njih dobijala negativne komentare, vezane za isto.....

Gost

#10

2015-01-10 21:48

Sve akcije koje vodi Milan Belobabić, u vezi očuvanja prirode, podržavam. Mirjana i Nikola Aleksić nemaju pravo na ovaj poduhvat. Da li to oni bacaju smeće komšiji u njivu? Sava Mućak je tu sadio krompir, kao predsednik Opštine Bela Crkva, jer znao je da je to i zemlja Srba sa one strane Nere. Uzmite, pogledajte i objavite stare posedovne listove. Granica je tim Srbima 1918. godine sa one strane oduzela zemlju, a sada im Opština baca smeće u nju. Da li tako Bela Crkva ulazi u Evropu?
Mileško

#11 Re:

2015-01-10 22:02

#10: -  

  "kad mogu vasa govna da se izrucuju u neru, sto nebi mogl i deponija. prvo sprecite to pa onda krenite dalje. a ne ovo voda odnese dalje, nije kod vas a djubre je tu pa vam smeta" Na vlasti su u Beloj Crkvi ljudi sa sela pa ih ne interesuje prečistač kod kasarne "Miloš Obilić". Zato je ovakav vaš komentar. Recite vašem cenjenom parlamentarcu iz Vračevgaja, Banatske Palanke, Dupljaje, Jasenova... da se izbori da prečistač, kao u Vršcu, bude dovršen do kraja. Kao sekretar Mesne zajednice Bela Crkva imao sam pravo pristupa tom delu kasarne JA. Vaša svest nije daleko odmakla ovom rekom, ovim Neraljom, ovom zlatonosnom rekom. Sa studentima Novog Sada pre tri godine obilazili smo prečistače i prevodnice u Vršcu i Beloj Crkvi. Mi u Novom Sadu, mi Belocrkvani koji sada živimo i radimo tu, saučestvujemo sa vama u svim vašim naprednim idejama.


Gost

#12

2015-02-16 14:12

To je dobro,ako na taj nacin moze da se ukloni depponija sa Nere.Sto se tice B.Crkve potrebno je jos mnogo peticija,jel na svakom ulasku i izlasku iz B.Crkve ima manje i vece deponije.