Podrska Sasi Jankovicu

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Podrska Sasi Jankovicu


Gost

#176

2015-04-23 09:19

Podrska Zastitniku gradjana. Protiv nasilnickog ponasanje negi ljudi iz vladajuce partije. Dosta nam je Pinkizacije, Vulgarizacije srpskog drustvo. Dosta nam je Mitrovicevi vulgarni emisije koje ih ima sve vise i vise. Dosta nam je da eograd bude smatran samo za mestgo sa vulgarnimklubovima, vulgarnim zenama i muskarcima u njima. Dosta pritisaka na Sasu Jankovica koji lici na linc

Gost

#177

2015-04-23 09:28

Danas Sasa Jankovic a sutra mnogi drugi.


Gost

#178

2015-04-23 10:33

Ovde je vec neko vreme sve BEZ KOMENTARA!!

Gost

#179

2015-04-23 11:13

Iz moralnih obaveza prema instituciji zaštitinka građana. Mada ništa se neće promeniti u ovoj državi. Svi instrumenti vlasti su kod SNS koje upotrebljavaju da sačuvaju svoju vlast, uz obilatu podršku EU. Mi nemamo alternativu, DS nam je uništila i jedini krivac za ovo dešavanje, svojim ne činjenjem da ustroje Srbiju kao normalnu državu. Klizimo u diktatur
Ps: Da podsetim .. na Martin Niemöllera

Kada su nacisti došli po komuniste,
ja sam ćutao;
jer nisam bio komunista.

Kada su zatvorili socijaldemokrate,
ja sam ćutao;
jer nisam bio socijaldemokrata.

Kada su došli po sindikalce,
ja se nisam pobunio;
jer nisam bio sindikalac.

Kada su došli po mene,
nije preostao niko da se pobuni.

Gost

#180

2015-04-23 12:40

Zato sto je i instituciji Zastitnika gradjana, kao i Sasi Jankovicu, zaista potrebna zastita zbog hajke koja se vodi u medijima bliskim premijeru i vladajucoj stranci. Zastitnika mogu jedino da zastite gradjani Srbije. Evropa ce uputiti par packi Vladi Srbije, kao sto to sada cini, ali nista vise od toga.

Gost

#181

2015-04-23 13:07

Sa hijenama se moramo obracunati.

Gost

#182

2015-04-23 14:03

No COMMENT....Peticija I podrska SASI JANKOVICU kaze sve ...


Gost

#183

2015-04-23 14:58

Ova nacija, kao i globalizovani vrli novi svet, teže materijalnom boljitku prodajući dušu, odnosno, personalnu autonomiju i integritet, odričući se lične odgovornosti i lične i kolektivne slobode. Depersonalizacija, alijenacija i sedenje na sopstvenim potrebama sve manje izazivaju frustraciju u građanstvu, a sve više se doživljavaju kao prirodno stanje stvari. To je, samim tim, i prirodan ambijent za autoritarnu tiraniju titoističkog modela, a sociološki i antropološki gledano, evolutivni korak unazad.

Motiv da podržim instituciju ombudsmana i delovanje Saše Jankovića je moj lični vapaj za slobodom, koju, na ovim prostorima, za svog života, pamtim jedino za premijerskog mandata svog heroja, fanatika slobode -- Zorana Đinđića. Sada stasavaju generacije koje nisu tu slobodu nikada doživele, te ni same ne umeju da baštine slobodarske tekovine. One koje su imale privilegiju te dve-tri liberalne godine, mahom su zaboravile na to, brinući o preživljavanju ili o gramzivosti.

Zastupam svako izražavanje slobode u anarhističkim limitima, smatrajući to iskonskom biti ljudskog roda. Pred našom nacijom, kao i pred čitavom vaseljenom, u, nikad većim, iskušenjima 21. veka, dva su legitimna izbora: (1) oslobađanje uma i samosvesti ili (2) beskičmenjaštvo. Birajmo slobodno.

Gost

#184

2015-04-23 15:15

Potpisivanjem ove peticije zelim da kazem"NE"ljudima koji se sluze lazima kako bi diskriminisali sve ljude koji se usudjuju da traze odgovor na pitanja"Zasto se u Srbiji desava mnogo toga tuznog i ruznog i ko je odgovoran sto ovde nikada nije bilo ovako lose?"U potpunosti podrzavam gospodina Sasu Jankovica i zelim mu da istraje u svojoj resenosti da radi svoj posao.
Irfan

#185 Da idemo napred

2015-04-23 19:16

Ukoliko dozvolimo da se vrsi hajka prema ovoj instituciji, smenjice ga pa ce postaviti podrobnog.

 

Moramo svi stati u zastinu ljudio koji rade svoj posao to nam je jedini nacin da idemo napred.


Gost

#186

2015-04-23 19:18

Stvar je apsolutno ispolitizovana, i to na veoma primitivan i vulgaran nacin od strane provladinih medija i clanova vladajucih partija koji si uzeli sebi za pravo da budu i sudija u tuzilac. Ponekad se zaista stidim sto sam gradjanin ove drzave!

Gost

#187

2015-04-23 19:19

podrzavam sasu jankovica. retka svetla tacka u mraku u kom je srbija.

Gost

#188

2015-04-23 19:20

Ovi pioniri iz SNS Djukanovic i ostali picopevci su katastrofa..e moja Srbijo kukavna si kad te ovakvi vode

Gost

#189

2015-04-23 19:21

Ja nažalost nisan nikada zaboravila NJIHOVU vlast od pre dvadeset godina pa me ništa od ovoga ni neiznenadjuje.Nedajmo na gospodina Jankovića.

Gost

#190

2015-04-23 19:23

Peticiju sam potpisala, jer je gdin Janković jedan obrazovan, pametan i pošten čovek, čovek koji zaista pomaže nama običnim građanima. Iz ličnog iskustva ovo govorim, jer mi je jedino on pomogao u mojoj borbi sa gcsr u Beogradu i potkupljenim, beskrupuloznim i nemoralnim socijalnim radnicima istih.

Gost

#191

2015-04-23 19:43

Zato sto ne zelim da zivim u Srbiji gospodara Vucica u kojoj ce sve sto mu nije po volji biti osudjeno i osporavano svim sredstvima. Ne mogu da verujem da se u danasnje vreme raspravlja o dogadjajima od pre 22 godine samo da bi se blatio Sasa Jankovic i sve to na nivou toliko nedostojnom da neko ko vodi jednu drzavu ne bi smeo ni da pomisli da to sebi dozvoli....

Gost

#192

2015-04-23 19:50

Jer postoji ocigledan organizovan i insinuiran pritisak na njegov integritet

Gost

#193

2015-04-23 19:50

Smatram da covek radi dobro svoj posao .Ovo je klasicna zamena teze.Mogli su za promenu da iznesu detalje iz proslosti Igora Becica, Maje Gojkovic...

Gost

#194

2015-04-23 19:52

Rad zastitnika prava gradjana ocenjuju gradjani a ne vlast

Gost

#195

2015-04-23 19:59

Kažeš ono što čika Vučku ne odgovara, a on odmah pusti Vučiće da te izujedaju!

Gost

#196

2015-04-23 20:00

Prljava kampanja vlast protiv zaštitnika građana izraz je njene nespremnosti da prihvati kritiku, pa i onda kada ova potiče od nezavisnog regulatornog tela.

Gost

#197

2015-04-23 20:02

Zar je potreban komentar? Sasa Jankovic je glas razuma svih nas uplasenih, prestrasenih koji se bojimo za buducnost svoje dece

Gost

#198

2015-04-23 20:11

Suviše je očigledno da je zaštitnik izložen napadima zbog brata predsednika vlade

Gost

#199

2015-04-23 20:19

Kad god uplaim tv prijemnik, slu[am samo o tom nesretnom doga]aju iy 1993.
Ya[to sada toliko pri;aju o tome_
Bruka i sramota ya demokratiju.

Gost

#200

2015-04-23 20:29

Sve više osećamo fašizam koji sprovodi vlast. Pominjanje događaja od pre više od dvadeset godina u cilju degradiranja ličnosti g. Jankovića, govori da će naši usrećitelji koristiti svako saznanje o bilo kome da nas drži pokornim.To nećemo da trpimo bez obzira na podršku koju imaju.