Povećanje starosne granice za vantelesnu oplodnju


Gost

#1

2015-07-08 19:33

Da podržim želju potencionalnih roditelja da ispune svoj san.

Gost

#2

2015-07-10 05:08

Jer mislim da svi gradjani i dradjanke trebaju da imaju podjednake sanse u svemu pa i ovako vaznom i delikatnom delu njihovog zivota kao sto je mogucnost da imaju svoje dete

Gost

#3

2015-07-13 15:11

Treba dati priliki bez obzira na godine starosti. Puno je razloga zasto se parovi kasnije odlucuju i planiraju porodicu. Kada nenadano shvate da postoji problem prodje vec dosta godina i lako se stigne do cetrdesetih.

Gost

#4

2015-08-27 06:54

Zato sto svi treba da dobiju pravo da postanu roditelji,ako se vec borimo protiv bele kuge onda da se borimo kako treba...drzava finansira promene pola onim "bolesnicima" a nas zene kaznjava na ovaj nacin i degradira,svako ima svoj razlog sto se nije ostvario kao roditelj do tih nekih godina,pruzimo svima istu sansu.Drzava se seti dece samo pred izbore i odmah posle izbora sve zaboravi...sta je sa zakonom u vezi treceg deteta,sta je sa zakonom o penzionisanju majki koje rode trece dete ???Potpisujem ovo jer svi imaju pravo da imaju svoje dete :)
očajna

#5

2016-06-20 16:19

Pre neki dan sam napunila 43. Nisam majka. Sa mnom je sve u redu osim godina koje lete. Partner ima teratospermiju, mali procenat spermatozoida normalne gradje. Jedina mogućnost je vto. Zašto da ja imam manja prava od drugih, mlađih žena kojima je data mogućnost za više besplatnih pokušaja o trošku države. Da li je ova peticija još aktivna? Volela bih da se oglasi autor peticije. I produžiti starosnu granicu na 45 godina.