STOP PROTIVZAKONITOM UBIJANJU I ODUZIMANJU PASA U OPŠTINI BAČ!


Gost

#151

2015-08-20 09:38

Iskreno im sve najgore zelim.
Lopuze , politicke ljige ...

Gost

#152

2015-08-20 11:04

Sta je ova drzava dobro uradila da pomogne napustenim zivotinjama - naravno, nista...cak im onemogucava i pomoc plemenitih ljudi. Zaustavimo zajedno ovo nedelo !!!

Gost

#153

2015-08-20 11:47

zasto sam potpisala? .....pa recimo zato sto iskreno volim zivotinje,zato sto ceo svoj zivot provodim upravo sa njima,zato sto me nikada nisu izdale,zato sto pruzaju nesebicnu I cistu ljubav,zato sto I moj sincic sada odrasta kao I ja,uz tri psa I macu,a kad malo poraste dobice I papigu,ili zeku ili nesto drugo,i zato sto nikada,ali nikada nisam osetila nista lose, ni dozivela od strane zivotinja,a od ljudi..........e zato! pozdrav,i nadam se da ce nas biti dovoljno da isteramo pravdu

Gost

#154

2015-08-20 15:27

za spas neduznih bica!

Gost

#155

2015-08-20 18:29

Podrzavam iskrenu ljubav i brigu za napustene pse. Kad neko tome posveti zivot,to je za divljenje,a ne za kaznjavanje.
Zasto komplikpvati zivot ljudima koji dobro rade?
A kulsko prihvatiliste bi moglo humano da postupa prema tim napacenim dusama,kucama, a ne da ih ubija. Zasluzuju da zive!!!!

Gost

#156

2015-08-20 21:37

Zato sto obozavam zivotinje a mrzim njihove progonitelje i ubice !!!

Gost

#157

2015-08-21 16:58

STOP UBIJANJU ŽIVOTINJA!!!! STOP,STOP,STOP

Gost

#158

2015-08-21 17:58

Jer ni jedan zivot nema cijenu i svako je zivo bice zasluzilo dostojan zivot!!!!

Gost

#159

2015-08-21 20:48

Ne mogu da razumem ovu državu! Umesto da pomogne kad neko radi za dobrobit društva, oni rade suprotno. Dokle ću ja trošiti svoje vreme na potpisivanje ovakvih peticija?
Mislim da bi se svi koji zbrinjavaju napuštene životinje trebali udružiti i tražiti od države konkretne zahteve, izmene i dopune zakona, kad su kućni ljubimci u pitanju. Nas ima mnogo i sigurna sam da bi svako dao svoj potpis ukoliko bi bilo potrebno. Vlasnika kućnih ljubimaca ima sve više i toga bi ova jadna država trebala da zna!

Gost

#160

2015-08-23 21:55

Sve je receno-STOP PROTIVZAKONITOM UBIJANJU I ODUZIMANJU PASA U OPŠTINI BAČ!

Gost

#161

2015-08-24 04:02

zato sto volim pse,nijedan nije trazio da bude rodjen a ponajmanje napusten,uslovi za cuvanje napustenih pasa su vise nego dobri i nema razloga da se ovo mesto zatvori

Gost

#162

2015-08-25 21:31

Psi imaju pravo na život,a u kulskom šinteraju će,izgleda,biti uskraćeno to pravo.Treba reći istinu o ovom šinteraju.Ljudi,da čujete samo ta jadna bića!

Gost

#163

2015-08-26 12:13

svi imamo dusu pa i psi. nemogu da ostanem ravnodusna na bilo cije ubistvo

Gost

#164

2015-08-29 06:37

Pre svega,zato sto volim zivotinje,a posebno pse.Ne mogu da shvatim da neko moze da ubija plemenitu i odanu zivotinju kao sto je pas.

Gost

#165

2015-08-31 18:48

Svaki komentar je suvisan... Pustite ljude da vode brigu o napustenim zivotinjama oni to rade srcem. Pokupite ulicare sa ulice. Ovo je drzava bez zakona, ovo je SRAMOTA

Gost

#166

2015-09-02 19:01

Zato što smatram, da smo svi jednaki. Ne pravim razliku između ljudi i životinja. Život je život, ma u kom oblliku on bio.

Gost

#167

2015-10-11 17:41

Ne mogu da se pomirim sa činjenicom da u zemlji u kojoj ja zivim ubijaju pse zato sto "kao" nemaju drugo resenje a ustvari je to izgovor jer pare idu ko zna gde ...i nazalost postoje ljudi koji su hladnokrvne ubice i koji
to mogu da urade bez ikakve grize savesti

Gost

#168

2015-11-12 20:54

Kuda sa napustenim psima?Opet na ulicu kako bi ih oni sto pre likvidirali.E pa red je da se takvim ljudima stane jednom na put za sva vremena!SRBIJO ustani vec jednom pokazi makar malo postovanja prema onima koji to stvarno zasluzuju!!!

Gost

#169

2015-11-29 14:42

Ovi psi imaju dusu. Borimo se svi za njih,zajedno. Svaki grad u Srbiji ima problem oko smestaja pasa. Budimo humani, pomozimo psima, da im olaksamo zivot. Svaki Vas glas moze spasiti jednog psa sa ulice.

Gost

#170

2016-01-15 12:59

Da bi spasili pse i ne samo ove vec sve one koji su na ulici

Gost

#171

2016-01-15 16:17

Smatram da svaki zivi stvor ima pravo na zivot.I prema psima se treba ophoditi sa postovanjem kako se ophodimo i sa ljudima.Niko nema pravo da uzima ili otezava zivot jer ga nije ni dao.I meni smetaju neke komsije pa nisam zahtjevala da ih izmjeste iz mog komsiluka.Ako postoji neko ko brine o zivotinjama,nema nikakvo pravo niko da pravi smetnje i onom ko brine i jadnim psima koji samo traze malo mjesta pod ovim zajednickim nebom.Neki ljudi na selima drze svinje,krave,volove kokoske ,patke ,cutke i ne smeta im smrad,i prljavstina,jer od njih imaju koristi.Hoce li ikad doci vrijeme da neko i od nas ima koristi,a ne uvijek mi od nekoga!Ostavite zivotinje na mirui oni imaju pravo da zive!

Gost

#172

2016-01-16 12:00

Svako ko je spreman da ubije bilo koju životinju dovoljno je zao da naudi i covjeku. Stop monstrumima i ostalim psihopatama,stop nasilju nad bespomocnim bićima.ako ne možeš da im pomogneš nemoj ni da ih zlostavljas.

Gost

#173

2016-05-30 16:09

Potpisao sam ovu peticiju jer samo neki necovek moze ovako nesto da uradi!

Gost

#174

2016-08-05 19:08

Ako neko radi za dobrobit, i životinja, s tim da rešava probleme koje bi usledile, da životinje nisu sterisilane, ne vidim ni jedan razlog, zašto bi se branio takav rad. Pogotovu, što se radi od srca, ništa se ne traži od države, još se pomaže, postojećim državnim ustanovama. Pažnju treba usmeriti na zlostavljače, i ostale...

Gost

#175

2016-08-10 11:08

IZNAD SVEGA ZASTITA NEVINIH NEDUZNIH I VEOMA DRAGOCENIH NAPUSTENIH ZIVOTINJA NASIH MILIH DUSA PASA, MACA, KONJA, KRAVA, TELADI, KOKOSKI, PILICA, PATAKA, MAGARACA, KOZA, OVACA ... SVIH SVIH ZIVOTINJA. ZALOSNO JE STO TAJ TUPI I LISEN SVESTI PREDSEDNIK OPSTINE I OSTALA NJEGOVA BAGRA NEMAJU DOVOLJA NIVO SVESTI DA SHVATE DA NASA KUCA, MACA POSEDUJU OGROMNU POZOTIVNU ENERGUJU I VISOKE VIBRACIJE KOJE NESEBICNO DAJU NAMA KOJI SMO IZLOZENI TOKOM DANA I GODINAMA RAZNIM STREOVIMA, KOJI DOZIVLJAVAMO SILNE NEGATINOSTI. KADA SA NJIMA ZIVIMO ONI SVE TO UPIJAJU CISTE NAS A POTOM KADA SPAVAJU KADA SE IGRAJU TRCE PO LIVADAMA SUMAMA ONI SE CISTE DA BI OPET MOGLI DA NAM POMOGNU. DAKLE DA LI ONI IMAJU DECU KOJA TREBA DA RASTU ZAJEDNO SA PSOM, MACOM, KONJEM, MAGARCEM