SRBIJA PROTIV RIJALITI PROGRAMA (re-aktivirana peticija)

SRBIJA PROTIV RIJALITI PROGRAMA (re-aktivirana peticija) / Saopštenja / Uradicemo nesto ! / Komentari


Gost

#26

2015-09-02 05:09

Bravo Marko, ako treba Na ulice...

Pozdravljam!

Gost

#27

2015-09-02 05:35

Posle ove trebali bi da potpisemo peticiju i protiv turskih spanskih indijskih ird serija

Gost

#28

2015-09-02 05:36

Svaka čast Marko!

Gost

#29 Re: gramatika

2015-09-02 05:57

#6: -  

 Pošto si podržala peticiju, smatram da si na pravom putu, ali samo mala ispravka : u srpskom jeziku ispravno je reći

NIJE TREBALO, a ne niste trebali... I dalje u tekstu pripazi da složiš .. lice, rod , broj.... Nadam se da se ne ljutiš!


Gost

#30

2015-09-02 06:11

Tu blud, razvrat i primitivizam od pocetka nisam podrzavala i gledala jer znam cilj i strategiju svega smisljenog... Divno to radr Sorosevi ljudi. Ne dozvolimo da nam decu oni vaspitavaju!!!!

Gost

#31

2015-09-02 06:17

Tu smo brate, samo zakazi protest! Ziv bio i svaka ti cast, i mi tebi verujemo!

Gost

#32

2015-09-02 06:17

Samo neka se zna da,i pored toga što "stočarstvo" u majci Srbiji cveta na raznim televizijama,umesto na selima,taj vid prostakluka prati mnogo manje ljudi nego što statistike lažu. Sve i da su u pravu statistike,opet ima više kulturno obrazovanih ljudi od kulturno osakaćenih i biserima od idiotluka okićenih ! I neka se svi koji imaju decu,i gledaju te gluposti pored njih,pomire sa činjenicom da će im ćerka izrasti u macu diskreciju a sin u bureka ! Blago mami i tati kada se ćerka bude skidala svuda,a sinu se smejala cela Jugoslavija. A takvi u miru ne umeju da postoje u normalnom društvu,što se rata tiče,ne smem ni da predpostavim ...


Gost

#33

2015-09-02 06:26

Zajedno ćemo uspeti
Bg portretti

#34 Re:

2015-09-02 06:27

#6: -  

 slezem se , ako si vec krenuo, ajde sad do kraja. peticija je odjeknula, ajde da ulozimo vreme ako ne novac, i da nesto stvarno promenimo. ako ostane samo na elektronskoj peticiji, to ce liciti na samopromociju a ne na akciju.....

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2015-09-02 06:31



Gost

#36

2015-09-02 06:31

Hajde onda Marko , ako si već krenuo u ovo a mi za tobom , potrudi se da makar ode na pravu adresu i da bude što transparentnije i da ima neke vajde ... Imaš podršku , uradi nešto !

pamet u glavu

#37

2015-09-02 06:34

Ako treba pomoć u bilo kojem obliku javite se. Ja sam iz Banjaluke ali tu sam kad zatreba. Ako bude sreće pa da odemo do RRA (i u Srbiji i u Bosni) bilo bi fantastično. Samo da se organizujemo sa vremenom :)

Маша Вујановић

#38

2015-09-02 06:35

Подршка и из Српског Покрета Двери!

Brat

#39 Samo napred

2015-09-02 06:42

Ukoliko nemate hrabrosti, volje, vremena ili novca da nesto uradite do kraja, prenesite na nekoga ko ima. Vec ste napravili ogromnu razliku ovom peticijom, zasto ne dovrsiti zapoceto? U suprotnom moze se desiti da ste uzaludno potrosili vreme 55.000 ljudi spremnih da naprave razliku.

Gost

#40

2015-09-02 06:47

Mislim da je za ovo zadužena Radiodifuzna agencija (www.rra.org.rs/). I njima treba poslati.Ne znam čemu služe osim da primaju plate.


Gost

#41

2015-09-02 06:56

Sve je ovo za rudnik.....i to sto dublji....

Gost

#42

2015-09-02 07:04

HVALA BOGU DA SE NEKO SETIO DA POKRENE PETICIJU I STANE NA PUT TIM NEMORALNIM STVARIMA. CUDILA SAM SE MINISTRU KULTURE I OSTALIM DA NISU STALI NA PUT TIM EMISIJAMA. GRDNE PARE DAJU NA NEMORAL A NE VIDE KAKVA  SU DVORISTA PO OSNOVNIM I SREDNJIM SKOLAMA. NAJGORE OD SVEGA JE KAD MI NEKO KAZE PA PREBACI KANAL I NEMOJ DA GLEDAS. MNOGO VAM ZELIM PODRSKE OD SVIH ISTOMISLJENIKA I DA SE TO IZBACI IZ TV PROGRAMA ZA VJEKA VJEKOV.

 

 


Gost

#43

2015-09-02 07:13

Samo imaj u vidu da je glavni problem što sve četiri rijaliti emisije imaju indirektnu podršku vlasti, jer prvenstveno njima odgovara da narod bude preokupiran glupostima umesto da se priča o smanjenju plata i penzija, predstojećim izborima i o stotinu drugih stvari koje se tiču svih nas. Drugim rečima, sumnjam da ćeš uspeti da pridobiješ pažnju bilo kog ministra, a pogotovu ne Tasovca koji je iole zadužen za kulturu. U svakom slučaju imaš moju podršku. Pozdrav i svako dobro.
Kulturom do pobede

#44

2015-09-02 07:19

Svi ministri su u toku. Konkretna odgovornost je na ministru kulture i informisanja.  Ali koreni ovih  bolesti rialitija su duboki toliko i vezani za novac da je i sam ministar rekao kome se ne sviđa da promeni kanal. To slično je i sam premijer preporučio. Ali sam srećna da ima zdravih korena iz kojih će nicati zdrave mladice... Sve što tražimo je  kultura i zdravlje. Jer ovi rialiti su satanska tvorevina...


Gost

#45

2015-09-02 07:22

Dragi Marko, Veoma ti, veom hvala za ovu divnu inicijativu. Pretpostavljam da je ministar kome se treba obratiti onaj za kulturu i informisanje, Tasovac.
Smem li, uz sve hvale, da ti dam sugestiju, da kada pises, obratis malo vise paznje na gramatiku ili das nekome daprocist tekst. (evo, za sada: kaze se mnogih od vas a ne mnogih vas, i ne organizujes se sa vremenom - ono nije drustvo ili zivo bice - nego samo vremenom). Zahvaljuje se za nesto, a ne na nesto. Ovo sve samo shvati kao moj napor za poboljsanje opste kulrute, kojoj, oboje, zajedno, tezimo. Hvala.

Gost

#46

2015-09-02 07:43

Е, то је боље, таман сам помислио да је већ неко запретио!

Gost

#47

2015-09-02 07:52

Što se mene tiče uvek ćeš imati moju podršku u vezi takvih gluposti, ljudi nemaju šta da jedu a oni se razbacuju , toliko.

Gost

#48

2015-09-02 08:07

Nek ministarstvo te emisije vodi samo preko kablovske uz naplatu. Kao sport klub ili erotski kanali .pa ko hoće da gleda nek plati i svima dobro.

Gost

#49 Re:

2015-09-02 08:11

#40: Gost -  

 A šta ćemo sa prenosom iz skupštine ili raznorazne takozvane informativne emisije i to su gde slušamo iste bljuvotine?


Gost

#50

2015-09-02 08:19

Hvala Vam na inicijativi...tesko je decu vaspitavati i uciti ih pravim vrednostima kada vas svakodnevno bombarduju putem medija na ovaj nacin.samo napred....