РЕЗОЛУЦИЈА СЛОБОДНИХ ГРАЂАНА ЦРНЕ ГОРЕ


Gost

#1

2015-09-20 12:31

Да Црна Гора не буде дио НАТО војне алијансе !
Никада у НАТО !

Gost

#2

2015-09-20 12:47

Zato što smatram da je NATO zločinačka organizacija, a da mi nijesmo zločinački narod i da nam samim tim ne treba članstvo u toj organizaciji.

Gost

#3

2015-09-20 12:50

Vreme je za promene i napredak Crne Gore..Samo nova lica i novi ljudi to mogu...Svi za promene..

Gost

#4

2015-09-20 13:06

Crna Gora nema šta da traži u zločinačku organizaciju NATO alijansu.. Naši stari su rekli, "SA KIM SI, TAKAV SI"

Gost

#5

2015-09-20 13:08

Potpisao sam ovu peticiju jer smatram da je sraman bilo kakav kontakt sa NATO zlikovcima a ne da sa njima saradjujemo. NATO sije samo smrt i patnju po svijetu. Unistavaju zemlje, obaraju legitimne vlasti!! U NATO dobrocinstvo smo se uvjerili ne tako davne 99e godine!!! MISLIM DA JE U ONIH 76 DANA SVE RECENO!!! NIKAD U NATO!!!

Gost

#6

2015-09-20 13:30

Crna Gora je preskupo plaćala svoju slobodu da bi je sad jeftino prodala


Gost

#7

2015-09-20 13:55

Nikad u fašistički Nato!!!

Gost

#8

2015-09-20 16:51

zasto ili zbog cega,dobro pitanje ali i jos laksi odgovor,zato sto su nam razrusili zemlju,da su samo nasu pa bi se reklo eto desilo se mogu i oni da pogrijese ali nije tako.Moj pokojni kum je rekao jednom priliko jednom starijem nasem poznaniku kada je pricao kao je postao clan SKJ "imao si i zasto",a ovaj ga pita onako zacudjeno zasto? "Ubili su ti oca pa neka si postao komunista".ada i ovi nasi koji su za Nato nesto slicno rezonuju.
Narod nam je lutav i bezobrazan,a to po nekom rezonu ne ide zajedno,ali ovdje rezona nema,jer ko rusi svoju zemlju uz pomoc NATO pakta a kada mu ni to ne ide za rukom neki refrendumom,a koji je to bio referendum svi znamo.Tako je i ovo sa Nato paktom rusi ti kucu a ti iz visih interesa pozivas rusitelja kuce da ti uredi stvari u kuci koju ti je on srusio,ko bi i pomislio prije koju godinu da cese neko i usudit da pomene Nato a ne da trazi da ga prime.
Poznajem "ljude" koji su primali malde devedesete u SKJ a posle su postali ministri u Valdi Cg zato sto su pripadalui DPS i govorili da su demokrate i napredne snage,ti koje je ovaj primio u SKj sigurno nece danas biti za Nato a on i ovi koji vladaju hoce i za NATO i za svakoga ko im garantuje da nece biti izvedeni pred sud.naroda Narod Crne Gore brani svoje tlatcitelje i ugnjetace a daje im svojim
glasovima na izbore podrsku i zastitu,kazu da su ponosni gradjani i demokrate,idu redovno u Crkvu i mole se kao Bogu,govore da su vjernici i zalazu se za bolje sjutra,da kazeme bolje malo sjutra.
Takav narod ne zasluzuje ni milost ni samilost,takav zasluzuje ovo sto ima danas ili jos gore ono sto ce doci sjutra.Svako ko nesto vidi i kaze sto je vidio po ovoj nasoj vlasti je ili izdajnik ili okoreli anticrnogorac,jer po njima Crna Gora to su oni,a sve drugo je laz.Jednom priliko je sada vec Sveti Justin Popovic rekao i ovo : ako je smrt istina onda je Isus laz,ada ako su oni Crnogorci vilio bih vidjeti anticrnogrce.
Nikola zec

#9

2015-09-20 16:56

 zaboravih ovo gore da potpisem pod brojem 8


Gost

#10

2015-09-20 17:29

Zato sto ne izrazava volju građana Crne Gore
Gost

#11 #11

2015-09-20 17:50

Malo naroda podrzava ulazak u NATO ali politicari koji su kupljeni a i drugi kupljeni strucnjaci rade sve da idu protiv volje naroda.  NATO je cista opasnost bez ikakvih benefita za Crnu Goru, i ocigledno namjerna provokacija odnosima sa Rusijom i destabilizacijom ionako nestabilnog Balkana.  Ekonomija Crne Gore i dalje uveliko zavisi od ne samo Ruskog turizma nego i od novca velikog broja Rusa koji zive i rade u Crnoj Gori. Sankcije su vec velikim djelom imale uticaja na ekonomiju zemlje, i ova turisticka sezona je bila kraca nego ranijih godina. Koliko NATO ima samo negativne uticaje lijepo se vidi u Hrvatskoj, nikakvog benefita za zemlju koja je od ulaska u NATO i EU samo nazadovala.


Gost

#12

2015-09-20 18:27

Za suverenu i nesvrstanu Crnu Goru!

Gost

#13

2015-09-20 20:10

Zato sto ne zelim da udjemo u Nato. Niko u crnoj hori ocigledno nije svjestan sta to znaci.
Веселин

#14

2015-09-20 23:58

Не у НАТО! Нећу да плаћам туђу окупаторску војску која је учинила бројне злочине над Српским становништвом.


Gost

#15

2015-09-21 10:17

Samo ne treba odustajati od zdravih ciljeva, nikad..

Gost

#16

2015-09-21 10:22

Sačuvajmo ovo jada što nam je ostalo ako pameti imamo i razuma...Zivimo Život a ne političke igre i manipulacije od strane onih kojima je to biznis..Izdignimo se, ako to umijemo...ali pitanje je veliko da li smo zreli...po svemu vidjenom nazalost nismo...stanjeje gore nego sto se i misli i suska..
Branko

#17

2015-09-21 21:47

Raduje me što je ovoliko veliki broj potpisnika. Znači da građani Crne Gore još imaju patriotski odnos prema svojoj otadžbini.

Milorad

#18

2015-09-21 22:44

Branko,

Mene bi radovalo da je 200212 potpisnika,a ne samo 213 hrabrih ljudi u ovoj sramoti od drzave.Ali sam opet zadovoljan jer nas ima.


Gost

#19

2015-09-22 18:11

Slažem se sa kompletnim tekstom Rezolucije slobodnih građana Crne Gore i podržavam.

Gost

#20

2015-09-24 16:38

Zato sto mislim da svaki covjek koji ima obraza,licnog i nacionalnog dostojanstva duzan je da ovim potpisom kaze NE bescovjecnoj,anti -humanoj,bogoborackoj militantnoj organizaciji, koja za sobom ostavlja krvave tragove od ubijene djevojcice Milice Rakic i Bog zna koliko takve neduzni ubijene djece!
Zato,NE NATU,NE PRETECI ANTIHRISTOVOG DOLASKA U OVAJ SVIJET !

Gost

#21

2015-10-17 12:24

Protivnik sam ulaska Crne Gore u NATO.

Gost

#22

2015-10-20 18:27

Zašto ste potpisali ovu peticiju?Zato sto sto smatram da je NATO najvisa teroristicka organizacija!

Gost

#23

2015-10-27 02:16

Jer nikada nisam uocio da je odluka o prikljucenju NATO-u stavljana na javne diskusije. Takodje, mislim da se ovakva odluka treba donositi referendumom.

Gost

#24

2015-10-29 08:26

Svedoci smo stvarnog zivota u Crnoj Gori svi vide kako se zivi koji su kriterijumi  na svim nivoima zivota zavladao haos nemoral kriminal  nestalo cojstvo i junastvo sa cim cemo na onaj svijet pred GOSPODA i pretke a gdje su nam djela po kojim ce nam se suditi

 


Gost

#25

2015-11-04 17:56

Ne zelim krv na svojim rukama i rukama mojih potomaka!