Peticija da Partizanove legende preuzmu vođenje FK Partizan


Gost

#701

2015-12-15 00:15

Apsolutno podrzavam smenu uprave u Partizanu!

Gost

#702

2015-12-15 00:39

Politicari napolje iz Partizana!
Cik Cajkovski

#703 Re:

2015-12-15 01:26

#9: gj -  

 Takodje i Vladimir Volkov:)!


Gost

#704

2015-12-15 01:32

Partizanovci, samo se na trenutak potsetite ko su nam bili celnici KK i VK Partizan i sta ovi klubovi predstavljaju u Evropi i svetu, Kakve su rezultate postizali i u kakve su sportske institucije prerasli vodeci ih bivsi nasi sportisti, a onda se setite svih bivsih uprava naseg FK-a. Sta ima tu nejasno?
gj

#705 Re: Re:

2015-12-15 01:50

#703: Cik Cajkovski - Re:  

 svi oni to misle i bivsi i sadasnji fudbaleri grobari, ali se boje da javno pricaju da ne bi prosli kao mijilovic iz zvezde. ajmo bar na 10 000 mozda i neki poratl objavi ovu peticiju !! IDEMOOOOOO

GROBAR.

#706

2015-12-15 02:22

Evo hoce da dovedu Sava Milosevica...Jos jedan nacin da nas obmanu i prevare.Pa sta to Savo moze da uradi?Nista!Samo da sledi njihova naredjenja.Svaka cast njemu kao fudbaleru i navijacu Partizana,ali nama trebaju krupne promene,a ne kozmeticke.Sve ce biti isto,a mozda i jos gore.Nisam optimista po ovom pitanju.U Srbiji danas ovakva kakva je tesko da mozemo da uspemo u nameri da voljeni klub vode sposobni,cestiti partizanovci.Sto ne znaci da trebamo da se predamo!Naprotiv!Sad ili nikad!Za slobodan Partizan!


Gost

#707

2015-12-15 03:29

Zato sto je najbolje za spas naseg voljenog kluba

Gost

#708

2015-12-15 04:04

Ne zelim da mi voljeni klub vode kontroverzni politicari i ljudi koji apsolutno sa njim nemaju veze.Partizan je ime,brend,institucija...Zelim da se ovaj crni oblak koji se nadvio nad Humskom sto pre udalji i da opet Sunce ogreje srca svih iskrenih grobara.Laz,lopovluk i nemoral ne smeju biti nesto po cemu ce se etiketirati bilo ko blizak Partizanu.ZIVEO PARTIZAN I MAJKA SRBIJA!Grobari Priboj

Gost

#709

2015-12-15 04:22

Ja se slazem da partizan vode nase legende.Jeli jedino one zasluzuju to mesto u upravi ne kao ova uprava sada lopov nad lopovom takve osobe nisu dostupne kluba kao sto je partizan.Oni su tu da uniste klub a ne da ga dignu na noge i da taj klub napreduje.I da ne prodaju mlade igrace za jeftine pare vec da cuvaju tu decu.Oni ih prodaju da bi te pare pokrali i unistili tu decu..Politika van sportisti na vlast...
GROBAR KAĆ

#710

2015-12-15 04:33

Vratiti Zvonka Vargu u stručni štab obavezno. Ne da sede na klupi pojedini likovi čija je cela familija svim srcem uz cigane.


Gost

#711

2015-12-15 05:42

mijat i stanoje dolazite i spasite klub od razbojnika iz uprave i sa tribine

Gost

#712

2015-12-15 07:04

Dosta eksperimentisanja

Gost

#713

2015-12-15 07:21

izbaciti politiku iz profesionalnog sporta

Gost

#714

2015-12-15 08:37

ZATO STO OVA UPRAVA RADI SVE PROTIV PARTIZANA PO NALOGU LJUDI IZ SNS KOJI NAVIJAJU ZA CIGANE
Mane Garinca

#715 Re:

2015-12-15 09:13

#710: GROBAR KAĆ -  

 Vratiti i Igora Duljaja i Dzevada Prekazija ima tu jos struke poput Golca,Kezmana ili Krstajica u strucni stab ,a na celo Stanoja i Tumbu.Hoce ljudi da rade u klubu ali nece ih mafija.

pera

#716 Re:

2015-12-15 09:51

#2: -  

 zato sto je vazura sm*ad ptarski i najvece *ovno koje je zavrsilo fakultet preko bubice i potkradao studente


Gost

#717

2015-12-15 10:07

Fratiti fudbal fudbalerima. I prestati sa sviranjem himne pred svaki meč. To je zloupotreba svečane pesme. Uz to Partizan je uvek gubio utakmice kad je svirana himna.

Gost

#718

2015-12-15 10:37

Za partizanovo dobro!!!

Gost

#719

2015-12-15 11:06

Borba da se izadje iz medijske blokade mora da bude raznovrsna.Nijedan mediji u Srbiji ne objavjluje nista o peticiji. Ova bitka ce biti duga i neizvesna. Jedan klub Jedan vodja, tako je sada stanje. Trenutno vladaju sujetni ljudi,neobrazovani, moralno unakzeni, prodavaci magle. Oni ce nas gurati u razne probleme, izmisljene i realne. Sta je pametno ciniti? Udariti na vlast? Pridruziti joj se? Moje misljenje je da joj se treba suprostaviti. Secate li se kada je Covic rekao stavljamo tacku na CRNO BELI svet? Znaci sve smisljeno! Mi cutimo , oni rade sta hoce, a PARTIZAN propada! Ovo treba da bude pocetak bune, i bice. U Beogradu sam video jedan grafit protiv vlasti! Ej samo jedan! Svima je toliko dobro da nemaju razloga da se bune! E mi GROBARI imamo razloga kazemo LAZES . Nas ne zanima politika, nase opredeljnje je CRNO BELE boje, nasa porodica je CRNO BELA. A oni nam razaraju porodicu. Sujeta premijera ove zamlje je nesto sto se jedinicom mere prema PARTIZANU moze nazvati samo zlo, je pokazatelj sta nas ceka . Zamislite dokle ide njihova sujeta, kada Premijer Francuske dobija ciganski dres od nasega Premijera. Znaci ispred Srbije je c.zvezda, nas brend, nesto po cemu se prepoznajemo. Strasno, ali istinito. Zvezda je veca i od Vatrepolo reprezentacije, i kosarkaske, i odbojkaske , ma zvezda je nesto najvece u ovoj zemlji. Tako oni razmisljaju. Tako i prestavljaju. E stani malo ! DOSTA VISE. Razumemo MI da su godine frustracije donele razne psihicke probleme, depresiju,sizofreniju,paranoju.Razumemo i da su cigani veliko biracko telo, ali smo i MI. I svaki prestavnik vlasti koji bude kod nas morace da izvrsava naredbe sefa. A zna se sta sef misli. Vidite samo ko su sefovi najcenjeni ljudi ! Covic, Vesic. Slucajno? Ne ! Setite se albanije. Mislite da onaj siptar nije namerno pusten da uradi ono sto je uradio. Mislite da onaj cigo slucajno usao u teren? Mislite da policija nije mogla da ukloni dron na terenu, a ne igraci. Sve je smisljeno. A znate ko je kaznjen? Srbija . I nas brat sto je rekao ono sto misli pred tv kamerama. Ali ne misli samo on tako! I znam da ce uskoro vecina misliti slicno, jer dirate nam porodicu CRNO BELE boje. I sta je uvredljivo reci istinu, LAZETE I TO SVI ZNAJU. ALI SE BOJE DA TO KAZU. MI SE NIKADA NISMO BOJALI, NI KADA JE BILO 10 NA 1 ! JER MI SMO GROBARI . ZAPAMTITE TO.

Gost

#720

2015-12-15 11:16

Partizan Partizanovcima!!!

Gost

#721

2015-12-15 11:28

Fudbalski klub, treba da vode ljudi sa casnom i postenom biografijom, kao i ljudi koji imaju fudbalski pedigre - u ovoj garnituri, izuzev Ivice Ilijeva, svi ostali su truli politicari i mesetari bez referenci, toliko.

Gost

#722

2015-12-15 12:26

ZATO STO PARTIZANU ZELIM NAJBOLjE !!!!
cirkoni

#723 Legende

2015-12-15 12:36

Moj potpis je vazeci samo pod uslovom da u legende (koje se pozivaju da pomognu Partizanu) ne spadaju dva vodeca funkcionera FSS.


Gost

#724

2015-12-15 12:37

Volim Partizan zato legende neka vode nasu svetinju!!!

Gost

#725

2015-12-15 14:26

DA PRAVI GROBAR I PARTIZANOVAC DODJE I DA POVUCE VODU, I DA GOVNA NAJZAD ODU!!!