Реци НЕ НАТО !!!

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Реци НЕ НАТО !!!


Gost

#1

2016-02-22 17:52

Ja као ратни ветеран, заставник у пензији-инвалидској, као неко ко је успео да преживи бесомучно бомбардовање наше земље, очевидац свих зала које је починио НАТО на територији напаћене и ратовима исцрпљене Србије, као неко ко је управо због њиховог "милосрдног анђела", отишао у инвалидску пензију због тумора на мозгу, потпуног губитка слуха на левом уху и делимичног на другом, са својих 49 година проглашен трајно неспособним за Војну службу, против сам било какве сарадње са том фашистичком организацијом. Свако ко потпише било какав вид сарадње са њима, аутоматски се сврстава уз те криминалце и има се сматрати као велеиздајник српскога рода. Ако неко и жели сарадњу, дужан је да на заиста демократски и "транспарентан" (или ти јавни-на српском) начин провери вољу народа на референдуму, јер овој власти, као ни претходним, па ни будућим, нико није дао мандат да о томе самостално и тајно одлучују. Свака власт, која се оглуши о вољу народа, аутоматски крши и устав и закон и као такви се морају милом или силом склонити са власти, свим расположивим средствима. АМИН.


Gost

#2

2016-02-23 12:44

Imala sam samo 11 godina kada su nas bombardovali isti ti za koje nam sada pricaju da ce nas stititi. I dan danas placem kad vidim slike poginulih. Molim sve ljude da se osveste i da konacno zajedno uradimo nesto dobro za nasu lepu Srbiju i za nasu decu .