Da Linija 35 Dobije Bolje Autobuse

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Da Linija 35 Dobije Bolje Autobuse

aca

#1

2016-03-12 00:51

Kod mene u gradu Arandjelovac vozi  janicevic prevoz jeste jeftin ali dobijes uzasno,ja idem svaki put lastinim jel je bolji po jacini motora i dosta manje bucnosti klima radi zimi a leti takodje radi ,koliko je toplo u autobusu onako nije nesto,najveci problem je sto se cesto kvare lastini autobusi evo u decembru dva puta isao u kragujevac i pokvario se cekao prvi put sat vremena a drugi put pet minuta 


Gost

#2

2016-04-01 11:27

Zato sto se naselje Visnjicka banja siri, povecava se broj stanovnika a GSP autobusi su u katastrofalnom stanju i ima ih nedovoljno. Putnici dugo cekaju 35icu, 202 autobus nam nije od velikog znacaja jer mnogo ljudi ulazi u isti, pritom sa sobom nose brdo stvari koje nose kucama. Ako se ne moze povecati broj autobusa bar nek se zamene, umesto nih niskopodnih treba uvesti one velike i dugacke.
Li Yen

#3 pogledaj prilog...

2016-04-01 16:05

"Klima" u 35aji....  pozdraV 

 



 


Gost

#4

2016-04-16 08:36

Zivim u naselju Visnjicka banja, kroz koje autobuska linija 35 prolazi. Koristim gradski prevoz, i potpuno se slazem sa autorom peticije.

Gost

#5 Re: pogledaj prilog...

2016-05-09 10:40

#3: Li Yen - pogledaj prilog... 

 To nje klima uređaj, već obična ventilacija. Nijedan Ćurdićev autobus na liniji 35 nema klimatizaciju, za sada.

Li Yen

#6 vidi mene...

2016-05-15 09:44

saputnik u 35aji...  

 nedelja 15.maj '16. (rano pre podne)


Gost

#7

2016-08-31 21:57

Ovu peticiju sam potpisao zbog dece koja moraju putovati autobusom 35 do skole u centru grada jer tamo su zapoceli skolovanje pre ppreseljenja u V. Banju , a naravno i svih drugih putnika koi koriste ovu liniju.

Gost

#8 Linija 35

2017-10-25 18:39

 Ne znam kome vise da se zalim na liniju 35 , sve je gore i gore, autobusi su losi o mali,idu na pola sata iako je po redu voznje drugacije.

Nema klime,nema grejanja...

Ne moze se uci po tri se propuste sto znaci po sat ipo vremena od Pancevackog mosta do Visnjicke Banje.

Pisala jkp jer gsp nije nadlezan za to,oni kazu da ima dovoljan broj autobusa i da imaju brojace putnika ???

Uzas i sramota,ne znam sta vise da kazem , zgrozena sam...