Smena direktora u Zoohigijeni Krusevac!

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Smena direktora u Zoohigijeni Krusevac!


Gost

#1

2016-04-07 21:30

Molim za najstrožu kaznu ljudima koji su zaduženi za ovaj azil. Ovako nehuman način držanja životinja ravan je Hitlerovim logorima! Stidite se, jadnici. Da mogu, motku bih uzela i dosla da Vas bijem njom. Mizernici. Nadam se da ce policija nesto preduzeti. Ovakvo izivljavanje nad neduznim stvorenjima se ne sme tolerisati!!!!

Gost

#2

2016-04-07 22:28

Zato sto volim sve zivotinje i nije bitna rasa zivotinje su nasi verni prijatellji koji nas nikad nece izneveriti one mnogo ne traze malo toplog doma i ljubav a uzvatice vise nego sto mi mozemo da ocekujemo zato moramo svim silama da se trudimo da se izbori o za njihovu dobrobit jer ovo sto jkp radi ovo se strasno i sramo a humanosti da ne govorim i zato vas podrzavam da zajednickim snagamo ovaj horor zaustavimo

Gost

#3

2016-04-07 22:28

Dear all, I have seen the original recordings about dead pregnant dogs in one box and dog eating dog (because of hunger) in the other. Of course, both recordings were "mysteriously" removed. Also, dogs are eating oranges and cabbage just 20 days after Germany donated 2 TONES of food. This is not fake petition for "view collecting", this is true (you can check my FB page if you think that I am not animal lover). I live in Montenegro, but I can guarantee that this organization is doing everything possible so I am begging you to help them as they are facing Hitchcock horror movie every f...ing day :(.

Gost

#4

2016-04-07 22:54

Zato sto mi je muka vise sta rade jadnim napustenim ziv.od ljudi koji rade u zoohigiheni i do ljudi koji ih izbacuju i muce.zakon koji postoji samo na papiru se ne primeni nikad ko ozbaci i ko zlostavlja zivotinje,a cim neki izbori odmah krenu napadi na ljude kolica i gluposti neke koje su lazne,a zoohigijena odmah deluje i to na nehiman nacin.muka mi je vise da svi napadaju nekog ko se bori proziv ovog sistema i uvek neko ko radi kako treba nastrada.a zoohigihena na svirep nacin ubija i hvata ziv.

Gost

#5

2016-04-08 00:26

Strašno licemjerstvo, takvi ljudi nebi smjeli biti ni blizu životinja.

Gost

#6

2016-04-08 05:16

Sramotno ponasanje u mojoj otadjbini, korupcija ovakvih razmera mora biti kaznjena.

Gost

#7

2016-04-08 05:35

Bozja stvorenja,imaju dusu,bolji su od vecine ljudi

Gost

#8

2016-04-08 05:45

Zar je potrebno bilo sta komentarisati, posle onog što smo mogli da vidimo.ĐUBRE treba izbaciti!

Gost

#9

2016-04-08 05:51

Jer su ocigledno psi toliko izgladneli da su prinudjeni da jedu jedni druge, jedu pse sa kojima su ziveli u boksu, normalno pas tuguje kad izgubi "drugara".

Gost

#10

2016-04-08 06:31

Ovaj azil izgleda kao najstrašniji logor smrti.Boriću se za humano ophođenje prema psima.

Gost

#11

2016-04-08 06:47

Zato sto se tom lopovluku i ubijaju ZIVOTINJA mora stari na kraj.Svijetu mora da dozna istinu i da reaguje.

Gost

#12

2016-04-08 07:08

To je strasno sta rade sa tim zivotinjama to su ziva bica !!!! Doniraju se sredstva za normalan zivot tih pasa a gde su pare boga pitaj!?!? Da je ovo prevrsilo svaku meru da jedno Kuce drugo kuce jede pa ljudi to je van pameti !! U celom svetu nas smatraju za izgubljenu Naciju SRAMOTA I POSLE OVOGA JE SMENA TOG NECOVEKA PREKO POTREBNA POSTAVITE NEKOG KO JE SPOSOBAN DA VODI TAJ SINTERAJ!!!!

Gost

#13

2016-04-08 07:23

Zastita zivotinja, pravde i zakona mora biti!!!

Gost

#14

2016-04-08 07:24

imam 56 godina i NIKAD u životu nisam, ni videla, ni čula, da pas jede psa. ovako nešto, kao što je stanje u zoohigijeni, je vrhunac nesposobnosti, divljaštva i perverznosti. osoba koja je odgovorna za to- mora otići.

Gost

#15

2016-04-08 08:12

Zbog zastite zivotinja!!!
Olivera Kelecevic

#16

2016-04-08 08:26

Mislim, da nije dovoljno samo da se makne sa ove pozicije. Pocinjena nedjela bi u tom slucaju bila zanemarena. Krivicni postupak je neophodan. Ne smije se zanemarit svi zivoti, koji su zbog ovog covjeka izgubljeni. Tu su i materijalni gubici, treba poloziti racune i dokaze. I ono posljednje...da li je ovaj covjek sposoban odgajat vlastitu djecu?!


Gost

#17

2016-04-08 09:52

Apel svima, svima, da se jednom zauvek zaustavi kradja na beskucnim psima i mucenje, da zivimo u civilizovanom svetu. Dole konc logori za pse sirom Srbije. Dole oni koji bez srca njima upravljaju, dole bando pogana !! Imamo resenja, ovi nam ne trebaju.
sonja

#18

2016-04-08 10:59

Dreckige Arschlöcher haben Tonnenweise Hundefutter aus Deutschland bekommen, dennoch verfüttern sie Kohl, Orangen und Hundekadaver !


Gost

#19

2016-04-08 12:30

sta reci osim SRAMOTA!!!

Gost

#20

2016-04-08 12:41

I'm so fortunate that my parents years ago decided to leave this country and let me grow up in a civilized part of the world where living beings are respected. This is shameful and inhuman. You punish other beings for your own failures...take a good look in the mirror.

Gost

#21

2016-04-08 14:26

Iskreno se nadam da ce ova peticija uroditi plodom ne samo za direktora Zoohigijene Krusevac, vec za sve koji imaju veze sa brigom o zivotinjama, a ocigledno da mrze pse.
Na takve funkcije treba da se postavljaju ljudi koji su se dokazali u borbi za zastitu zivotinja, a ne partijski ili rodbinskim vezama.

Gost

#22

2016-04-08 16:22

promeniti direktora jer od njega sve potiče naravno ali na njegovo mesto staviti prvenstveno ljubitelja životinja a onda kako ga naći kad svi idu prema životinjama parama a ne srcem pa parama

Gost

#23

2016-04-08 16:52

Imam tri psa , mesanca običnog avlijanera kako ga mi zezamo i dva bernardinca , prošle godine sam sa ulice spasila štene koje je bilo kraj kontejnera bačeno da ugine nažalost uginula je od krpeljske zutice a pre toga sam je vodila kod veterinara i izlecena je od štenecaka. Znam da su jedino psi pravi verni i do smrti odani i iskreni prijatelji i nema lošeg psa već loših vlasnika!!!!!!!!

Gost

#24

2016-04-08 16:59

...da sinteri skapaju u sinteraju!!!...

Gost

#25

2016-04-08 17:33

Da se jednom prestane sa mučenjem i ubijanjem životinja