Peticija protiv formiranja policije za zastitu zivotinja u Srbiji


Gost

#1

2011-07-14 17:44

Sram vas bilo!! Vi ste jedan od tih koji muči pse i mačka, verovatno! Niko ne kaže da ljudi nisu ugroženi ali za njih ima ko da se bori, za pse lutalice nema niko, oni ne znaju da govore i da se žale i traže pomoć! LJUDI SU NAJVEĆI ZLOČINCI KOJI POSTOJE, A PAS SAMO ZNA DA VOLI! Besramni čoveče, ti si taj koji baljezda i koji nema saosećaja i do god je takvih kao što si ti, neće valjati ni ljudima ni psima!!!

Gost

#2 Sramota!

2011-07-14 17:48

Izgleda da si ti ovde jedini UM koji nema cime da se bavi, pa sam smisljas svoje baljezgarije! Stidi se!

Gost

#3

2011-07-14 17:53

Koliko ja vidim ti si sam ovde, a nas je 500 i nešto!!! Tako da pokri se ušima! ne nastavljam se više sa takvim budalama kao što si ti!! Bog sve vidi i zna, pa sve po zasluzi!! Srećno sa peticijom hahahaha

Gost

#4

2011-07-14 17:57

Mi se borimo za nečije živote, a to se nikada ne dovodi u pitanje!!!

Gost

#5

2011-07-14 17:58

Primitivac!!! samoziv covek!
Gost

#6

2011-07-14 17:59

Ma kako Vas samo nije sramota !!! Umesto da u duhu toga što propovedate a to su prava građana organizujete Peticiju za zaštitu ugroženih ili šta već, da Vam ja dokona ne dajem ideje, Vi jednako dokoni kao mi "dokoni" koji se borimo za prava onih koji nisu izabrali da se nađu zanemareni ni zapostavljeni, nemaju pravo glasa, a njihov jedini krst oko vrata je taj da je verovao istom tom čoveku i želeo da mu pruži bezuslovnu ljubav, Vi organizujete kontra peticiju... Vam na čast pokretanje ovakve inicijative, postoji mnogo drugih načina da se promovišu ljudska prava, a ovo po principu ako ne mogu da pomognem daj onda da nekom odmognem, odlika je ljudskih bića koja su apsolutno zaslužila da se nađu u teškoći ako jesu. Ako niste, ja Vam zaista želim da budete na ulici, da Vas svi guraju i šutiraju, a Vama treba samo malo vode, hrane i ljubavi. Naglašavam da apsolutno podržavam Vaš stav da je u ovoj zemlji čovek više nego diskreditovan i ugrožen, ali time što ćete pokrenuti nešto protiv onih koji se bore za ono što je humano i lepo, a što ne ugrožava NIKOGA pa čak i ako hoćete da gledamo onu drugu stranu da će skloniti pse sa ulice koji su zaradili besnilo i koji su zaista možda problem po ljudsko okruženje... A takvi su zbog toga što ih je čovek ostavio na ulici... Tako da, uživajte u Vašem doprinošenju boljitku ljudskog roda, takvih plamenitih i humanista kao Vi je dovoljno, pa ćete sami sebe uništiti. Ja Vam lično želim sve ono što su ove jadne životinje doživele ! Pozdrav

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2011-07-14 18:02


Pokretac peticije protiv jadnika

#8

2011-07-14 18:17

Dragi moji, vase licemerstvo nema granica. Sram vas bilo (glasom bate Stojkovica).
Izuzetno je jadno, da vi koji branite zivotinje i zelite boljitak zivim bicima, nekome zelite muku, bolest, nemastinu i slicno, samo zato sto se ne slaze sa vama. Pravo na razlicitost misljenja je osnovna tekovina ljudske civilizacije, koja ima zaista smesnu naviku : ako psa na ulici sutnete jer je krenuo ka vama, mozete imati problema s policijom i gomilom dusebriznika. Medjutim, kad vas pas ujede, mozete samo da se pocesete po zadnjici i molite Boga da nisu bitne povrede. Sramota je da su prava zivotinja iznad prava coveka. Osakacen dzukac je veci bum u Srbiji, no osakacen covek. Nek vam je to na cast! Ha!

A sad da se osvrnem na komentare :
Komentatoru broj 4, ne kaze se pokri se, nego pokrij se usima. Sram te bilo, nepismeni.
Komentatoru broj 6, au bre zeno al udavi. Jasno je da ste svi vi dokoni i da nemate cime da se bavite cim ovde propovedate spas sveta i svih zivih bica. Nazalost, nekada davno, kada ste mozda imali neki kontakt sa stvarnim svetom (mnogi verovatno i nisu) mozda ste znali da za onlajn peticije, aposlutno niko ne mari. Samim tim sto se odredjeni ovde busaju izvanrednom cifrom od 500 potpisa (mnogo jaka cira), ja ne moram nista ni reci. Moja peticija je tu da izazove reakcije vas lozana, a vasa je tu s razlogom. Jedina dobra stvar u svemu tome je to sto ce obe imati isti rezultat. I meni i vama, nista. Meni to skroz pase, a vama?

Inace, moze policija za dzukce, samo da vas 500 iz svog dzepa placa te i takve policajce, a ne da se to ostvaruje iz budzeta koji se puni od doprinosa nas ostalih.

Gost

#9

2011-07-14 18:24

Kako možeš??? Istina, ljudi su bitni, ali je životinjama potrebna zaštita! Životinje su potpuno nevina bića, njihov problem su ljudi! Životinjama je potrebna ljubav, briga i pažnja... Ako nećeš to da daš nekoj od njih, makar nemoj da se suprotsavljaš onima koji jednostavno žele da im pomognu! Veruj mi, Bog nas sve posmatra, pa, svako će dobiti po svojoj zasluzi! Pa, ne želim da trošim mnogo vremena na raspravu sa tobom, tako da je ovo poslednje što ću napisati: Trebalo bi da te je sramota, ali će sve doći na svoje mesto, svako će dobiti po zasluzi... Pa sad, toliko od mene, ali iskreno sumnjam da ćeš imati ikakvog uspeha u ovoj peticiji...

Gost

#10 Re:

2011-07-14 18:30

#8: Pokretac peticije protiv jadnika -

što se tiče žene koja udavi, za razliku od Vas nešto je i rekla. Na stranu moje dokonosti, Vaša peticija plod je toga da se neko naloži - hm biće da sam ja dokona... U svakom slučaju lepo je što postojite, bez Vas ložane i udavi ne bi imali šta da rade, pa uživajte u vašem stvarnom svetu u kome doprinosite boljitku ljudskog roda koji promovišete iz sveg glasa, pošto sigurna sam doprinosite takvim stavom i pojavom. I dalje Vam želim  ono što sam Vam poželela u prethodnom komentaru, samo ću Vas poslušati i neću se više ložiti da Vam išta odgovaram, jer je to rasipanje energije na takve kao Vi.

Ups, izvinite što sam Vas udavila dok pružate podršku ljudima koji su ugroženi, nisam želela da Vas ometem u plemenitoj misiji.


Gost

#11

2011-07-14 18:31

Kada ima para za gej parade ima i za policiju za životinje, konju bezobrazni, fuuuj gadiš mi se, !!!!!
CONTE

#12

2011-07-14 19:01

Da mogu znati gde ziivis doso bi da te prebijem,sram te bilo neka ti se vrati tako kako zelis i radis.Da znam ko si ubio bi te bre sa uzivanjem!I sad mislis da si faca ali radi svoje bolesti ne vidis sta radis!pipi pi SOTONO!

Gost

#13 vladimir

2011-07-14 19:30

#8: Pokretac peticije protiv jadnikŠupčino,samo još nešto da ti kažem: POSEREM TI SE U TVOJU PETICIJU I U TA TVOJA PRLJAVA I POGANA USTA,SIT SE NAJEDI GOVANA OD SVIH TIH ŽIVOTINJA (a možeš i moja ako ti ne bude dovoljno) KOJIMA OKREĆEŠ LEDjA!!!!!!!!!    prijatno.....


Gost

#14

2011-07-14 20:08

Molim vas da razumete pokretača ove besmislene peticije. On je želeo samo malo pažnje, dobio je i previše. Naša peticija ne čini dobro nama, već nezaštićenim životinjama, a njegova peticija je pokazala kakav je čovek, ne treba niko da ga pljuje, odlično to radi i bez naše pomoći, sam za sebe govori. Njemu na čast.....za svakog raste jedna šiba, njegova je već povelika.
Zato vas molim sve, ne obraćajte pažnju na ovog napaćenog bezdušnika, nije je zaslužio!
dunja
Gost

#15 Re:

2011-07-14 21:19

#8: Pokretac peticije protiv jadnika -

auAU ALA SI TI SAMOZIVAN,COVECE ZIVOTINJA NE NAPADA DOK NE OSETI DA JE UGROZENA!!!!!IMAM BEBU OD 8 MESECI I CUVAM U KUCI PSA I MACKU PA JOJ NISU NASKODILI CAK STA VISE OBOZAVAJU MOG MALOG!!!PAS ILI KAKO GA TI NAZIVAS "DZUKAC"NUKOGA DO SADA NIJE OSAKATIO,COVEK COVEKU NANOSI ZLO ZAPAMTI TO,A TI SI CINI MI SE IZ PRILOZENOG JAKO SAMOZIV I ZAO!!!ZABORAVIO SI DA JE PRE TACNO MESEC DANA JEDAN LUDAK SILOVAO PSA!PISALO JE I U NOVINAMA A BILO JE I NA VESTIMA!PA TI SAD MENI RECI JEL TO NORMALNO,PA NE DA BI UJELA NEGO BI POCEPALA TU BUDALU,A PSA KO SISA PA STA ON JE TU DA TRPI!  TI I TEBI SLICNI STE JAKO JADNI I ZELIM DA VAS GOSPOD BOG PROSVETLI,DA MALO BUDETE OSECAJNIJI,DA IMATE MALO LJUBAVI U SEBI JADNICE!!!U KAKVOJ TI ZABLUDI ZIVIS!!!

SAMO TI SPAVAJ NA TO UVO DA NECEMO USPETI,BITNO JE DA SMO OZBILJNO POKRENULI STVAR U KORIST JADNIH I BESPOMOCNIH ZIVOTINJA,A AKO NE USPEMO ODMAH,BUDI SIGURAN DA CEMO USPETI ZA DVE ILI TRI GODINE DO TOGA CE DOCI,ZAPAMTI MOJE RECI!!!


Gost

#16 Normalna osoba protiv ove bolesne

2011-07-14 21:38

Ko god da si,bolestan si i treba da te zatvore u ustanovu za umno bolesne.Kad te neko bude šutirao,seko šake,uši ili te silovao(kao što je uradio jedan bolesnik kao ti),ti slepče to podržavaj.Pošto to voliš i verovatno uživaš u tome.Jadan si ,a i oni što su te napravili8verovatno bolesni kao i ti).A,možda si i narkomančina....ŽELIM TI DA UMREŠ U MUKAMA...STOKO STOKINA!!!!!!!

Gost

#17 Ana

2011-07-14 21:48

Ovo je stvarno strašno!Bože,pa koliko samo ima ljudi koji žele nasilje!!Ko može da bude za ovo!?Ti sigurno nisi baš najbolje sa zdravljem,MANIJAĆE!!!!!

Gost

#18 Bobi

2011-07-14 21:50

Paćeniče,ko god da si,voleo bi da mi dođeš šaka!!!!Malo da osetiš bol!

Gost

#19 SANJA

2011-07-14 21:53

STRAŠNO!!PETICIJA PROTIV NEČEG DOBROG!!!
Sledi Nož

#20

2011-07-14 22:23

Ajmo na strip konvenciju! Dosta vise s baljezgarijama.
Gost

#22 Re: Samo kulturan odgovor...

2011-07-14 23:53

#8: Pokretac peticije protiv jadnika -

Reci mi samo kakvim budzetom raspolaze ova drzava? Razmisli pa mi reci na koje pametne stvari drzava iz budzeta vadi novac,da li je ovo ne vazno i bacanje para?
Raspitaj se kako policija za pse funkcionise,pa se onda buni.. To je neprofitno drustvo koje se sluzi iskljucivo novcem dobijenim donacijama..Jedino je bitno da se pokrene...

I zasto ne razmisljas u tom pravcu da bi ovom akcijom dosta ljudi u raznim gradovima mogli da dobiju posao,bilo bi vise radnih mesta.. Nije to samo za njih... i za nas je...

I nema veze da li ce ikada iko procitati ovu peticiju...Ovo je pokusaj,pa makar sanse bile i premale..Zelja ljudi koji osecaju isto i zele isto.. Sto se tice tog tvog stava kako niko ne mari za ljude koje psi ujedu.. Da ih je malo manje na ulicama i da ih malo manje maltretiraju ne bi bili agresivni.. Kako bi ti reagovao da te neko ceo zivot sutira i marsira.. Veruj mi,poceo bi i ti da ujedas vremenom...

Apokalipsa

#23 Licemerje

2011-07-15 00:58

Shvatite ljudi, u pitanju je kosmicka borba ljudi protiv zivotinja!!! Oni protiv nas!!! Ili oni ili mi!!!

Bubu

#24

2011-07-15 01:20

Konju jedan bolje da si napravio neku peticiju za zaposljavanje ljudi ili bolesnu decu!!!! Plemenit znaci pomagati, pa makar i zivotinjama!!! Vecina nas se bori za nesto bolje, a ti i to malo unistavas!!!! Ne kazem da moras podrzati, ali ne moras unistavati! Nemaju svi iste zelje i stavove... Ljudi nemaju posao, da , ali koliko je istih koji se kote da bi dobijali socijanu pomoc za svako dete i da bi mogla deca da im prose po ulici dok oni sede i locu !?

Gost

#25 Mimi

2011-07-15 01:33

Pošto ima takvih kao ti,kretena,baš me briga za ljude.Ti si idiot koji nema pojma o životu.Ljudi sve što rade ,rade sami sebi.šta misliš da ćeš ovim postići?pa,tebi samo kreteni kao ti mogu da se pridruže.šta tebi fali u životu'Jesi socijala?pa,brate,obrati se onda državi za pomoć,a ne da se mešaš i kvariš nešto dobro.baš si jadan.