ponavljanje prijemnog ispita iz matematike i spustanje kriterijum


Gost

#1

2016-06-16 17:58

Bio je previše težak prijemni ispit malo vremena je bilo a puno računanja

Gost

#2

2016-06-16 18:24

Test je bio stvarno pretežak i nije fer da zbog toga djaci ne mogu da upišu srednje škole koje žele.
Simke

#3

2016-06-16 18:32

Vi niste normalni ljudi!!!!

Oni koji su se spremali su sve mogli da zavrse...

Treba da vas bude sramota!!!!!!!

SS

#4

2016-06-16 18:41

Ako sam nesto spremala to je bila matematika, 48 privatnih casova plus dodatni casovi u skoli i opstini, vezbanje kod kuce... Prosto 2 sata NIJE DOVOLJNO VREMENA. Test nije bio tezak, ali je za njega realno pred vidjeno barem 3 sata. Pa samo za 15 zadataka da se urade, provere, napisu i podebljaju hemijskom treba tacno dva sata. Ja licno nisam stigla ni da procitam poslednja dva. 


Gost

#5

2016-06-16 18:59

najtezi prijemni

Gost

#6

2016-06-16 19:32

Građani u Srbiji postavljaju milion pitanja,ali nasa mila zemlja nema odgovor.Da li nasa pitanja imaju odgovor,pitam vas?-Svake godine govorimo kako ce iduce dve hiljade i neke biti bolje.Kada ce ta godina doci.Kada ce svanuti?

Plasim se za svoju buducnost.Jer je ovde vise nema.Plasim se za svoju porodicu i za sebe.Plasim se ljudi koji prolaze pored mene,sta oni u sebi zapravo kriju.Dolaze u Srbiju neki novi ljudi.A mi Srbi odlazimo,jer vidimo da je Srbiji i pojedinim ljudima da su potrebni neki drugi ljudi.Odlazimo svi,jer shvatamo da ovde sna nema.

Mi smo mladi,na nama valjda ostavljate ovu zemlju?Ostavljate njeno parce da je mi negujemo.da gradimo buducnost.Kako?-Primecujem da se zelje i snovi placaju..to onda nije san i zelja,to je usluga.To su uglavnom privatne skole.Ali mi koji idemo u drzvanu skolu,kako mi da izgradimo svoj san.Zar vi ne trebate da nam pomognete.

Test iz matematike je previse tezak.Previse obiman mi smo deca!NARAVNO DVA SATA JE DOVOLJNO ZA JEDAN PRIJEMNI,ALI ZA ONAKO TEZAK PRIJEMNI I ZA TESKE ZADATKE,NISU POTREBNI SATI VEC GODINE.

ZNAJTE DECA SMO.

 


Gost

#7

2016-06-16 19:41

Ja koji sam od 5. do 8. bio vrlo dobar djak na testu iz matematike imam 8.5/10 poena. Test nije bio tezak toliko koliko vi govorite i slazem se da nije bilo dovoljno vremena da se sve popuni hemijskom.


Gost

#8

2016-06-16 19:54

Potpisao sam da se smanje kriterijumi strogo je ocenjivanje teški zadaci lpak su to samo deca.

Gost

#9

2016-06-16 20:08

Bili su preteski zadaci.Nije bilo vremena za izradu zadataka.Barem tako cujem ! Najbolji djaci su omanuli na tom testu !
???

#10 Kakvi kriterijumi? Šta je problem?

2016-06-16 21:36

O kakvim kriterijuma vi govorite ljudi bre? Pa škole ne odredjuju koliko vam bodova treba za upis, već se gleda po rang listi. Smanjivanjem kriterijuma ne postižete apsolutno ništa, ako su za sve djake smanjeni kriterijumi!