ZA ODBRANU SRPSKOG NARODA NA KOSMETU

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji ZA ODBRANU SRPSKOG NARODA NA KOSMETU


Gost

#201

2013-02-05 02:38

Pa nećemo valda da pustimo da nas kolju,mater im balijsku???

Gost

#202

2013-03-14 13:57

Nesmemo dozvoliti da i dalje naš narod strada u svojoj zemlji. a to što su Amerikanci i Nato oteli mi ne priznajemo, jer je to naša Sveta zemlja, bez obzira što ja živim u Vojvodina kosti mojih predaka su na Kosovu. zato mi nemožemo da branimo Kosovo, jer nemamo čime naši bivši ministri su uništili svo naše naoružanje, a nezaboravite da je Šutanovac imesto naše vojske slao naoružanje kosovskim krvolocima, i pitate se odakle mu tolike pare, šta je pre 5 oktobra radio ?dizao rampu u kući Mire Marković, njega niko ne dira on i dalje šeta ulicom a naša deca i narod na Kosovu umire od karcinoma kao muve, koga je briga za taj narod, za 15-20 g. nestaće i šiptara i Srba, ostaće samo prazna zatrovana zemlja koju ako Nato ne očisti treba da prodje 4,5 milijardi godina da se pročisti, pa sada razmislite malo narode ove domaće izdajice su mnogo gore od onih sa strane što ih držimo ovde kao malo vode na slanu da kontrolišu šta se ovde dešava, ja jesam vernik, ali i on se nekada naljuti na Boga.Zašto moje najmilije -porodica prijatelji , narod mora da umre samo zato što je Pravoslavac, a to su nam Amerikanci i obećali zato naši ministri lete u Ameriku i London, još nas je Čerčil bombardovap po završetku 2 sv. rata baš na Pravoslavni uskrs, pa to su nam bili saveznici.Puno bih mogla da vam pišem, ali malo mesta nedajmo Kosovo i Bog će se na nas okrenuti i pogledati, jer smo mnogo grešili
Zato da bi ponovo živeli kao ljudi, a ne robovi svi na Kosovo, jer se gadna oluja sprema za Srbe od strane Amerike, šalju neke drogirane i polulude vojnike da se iživljavaju nad srpskim narodom,narode budimo spremni i na sve gadosti koje će nam raditi, ali se moramo boriti
Izaberite nadimak

#203 Subjekt Mr.Biserka Vučetić

2013-04-11 23:51

Napiši komentar...Srbija na istoku, Srbija na zapadu,je stara svetski poznata poslovica.S obzirom na to sve je moguće.Evo još jedne divne naše poslovice-Dogovor kuću gradi , a u ovom važnom trenutku -Dogovor bi gradio MIR. Svim srcem želim mir i blagostanje u svim državama na planeti pa i u našem okruženju!Miran život svoj deci sveta !

Gost

#204 Re: Mr Biserka Vucetic

2014-02-23 20:06

#86: - Mr Biserka Vucetic Postovana Biserka, poslao sam Vam mejl, nisam siguran da ste dobili, pa, evo i na ovaj nacin pokusavam da Va kontaktiram. Ako dobijete ovu poruku, molim Vas da mi odgovorite. Srdacan pozdrav, Bora Dugic

 

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-02-24 14:07


Konjanik

#206 Re:

2015-04-05 14:50

TAKO JE!!!Pojeo bih te od glave do pete sestro srpkinjo!Srbijaaa!

natasa novaković
čurug

#207 Natasa Novaković

2015-09-02 13:08

Zelim da se zabrani arbortus.
Arbotus je ubijanje boga.
Zelim da medije sve prikazuju edukativne emisiji i postaknu mlade da radjaju decu.I da se cuva nasledje od predaka