ZAHTEVAMO HEMIJSKU KASTRACIJU SILOVATELJA DECE

ZAHTEVAMO HEMIJSKU KASTRACIJU SILOVATELJA DECE / Saopštenja / sto vise delite ovu peticiju / Komentari


Gost

#1

2016-07-12 08:07

Slazem se sa svim gore navedenim. Prvobitno sam bila za smrtnu kaznu al mislim da vise zasluzuju da zive u mukama. Smrt je previse blaga kazna za takve mostrume

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2016-07-12 08:08



Gost

#3

2016-07-12 21:44

Slazem se !
Mamica

#4

2016-07-12 23:03

Majka sam dvoje djece ali iznad svega čovjek sam. Želim svakom djetetu ono poželim i svojoj djeci: zdravlje,sretno i bezbrižno djetinjstvo,stabilan i topao dom i sigurnost u svakom trenu. 


Gost

#5

2016-07-13 03:59

Vratite smrtnu kaznu!!!
Naravno, samo za dela ranije opisana,nad licima mladjim od 14 godina.
Da ne bude zabune,smrtnu kaznu izvršava plaćeno lice, tj. dželat.
Vesna

#6

2016-07-13 13:19

Sve što je rekla Tinska podržavam! Da se ne ponavljam, žena je sve napisala što bih i ja.

775

#7

2016-07-13 15:55

Smrtna kazna javnim streljanj zatvori su luksuz 


Gost

#8

2016-07-14 22:14

bravo srecno nam bilo u spasavanju nase dece
Totalno razocarana

#9

2016-07-17 09:58

Trebalo bi prvo da ih kazne na isti nacin kako su oni uradili,dakle malo da ih siluju,pa malo samaraju,pa malo kamenice u glavu,pa onda da ih zatvore u samicu i psihicki muce toliko dok ne pocnu da lupaju glavom o zid,sve to naravno pod nadzorom da ne bi sami sebi skratili muke,pa malo da se oporavi pa opet kroz istu torturu jos par puta pa onda ga pustis lepo medju zatvorenicima...koja bre ljubavna soba,on siluje i ubije pa dobije jos i ljubavnu sobu!Sto mu onda ne obezbede i neko dete boze me oprosti kad mu vec daju da zivi bolje od vecine naseg naroda..e crna zemljo moja srbijo...u svetu se kolju jedni sa drugima izmedju drzava a mi se poubijasmo sami izmedju sebe...zavadi pa vladaj...kukavna im vladavina bila preko grbace svog naroda...

jzs.org.rs

#10 Re:

2016-07-17 11:20

#7: 775 -  

 Smrt je nagrada...zašto mu priuštiti odlazak u večni život na tako lagan i luksuzan način?

 

Zašto nekoga ko je mučio i zverski ubio nevino dete koje još čestito ne može samo da se hrani nagraditi pogrebnim životom?

 

kazna bi trebala biti vaspitna mera, a da li je sloboda kazna, sloboda od svih muka, sloboda od življenja sa savesti?

sreca

#11

2016-07-17 11:40

Svoj stav sam iznela kratko i jasno u prvom komentaru prilikom potpisivanja peticije. Imam decu i nems te sile koja bi me sprecila da budem dzelat. Kao sto sam rekla prvi put izvan psihijstrijske ordinacije, ja sam zrtva pedofila. Zivim sa tramama svakog minuta i u svakom vidim potencijalnog monstruma, koji ce mi povrediti decu ako ih ne zastitim.  Ne znam da li neko moze da me razume? Postavila bih pitanje i Premijeru.. Da li moze da zamisli pakao koji prozivljava porodica koja je izgubila dete i da li moze da zamisli pakao koji prozivljava svaka osoba koja je prezivala seksualno zlostavljanje u detinjstvu ? Verujem u ime svih zrtava da ce se konacno nesto promeniti . 


Gost

#12 Re: Re:

2016-07-17 19:35


Gost

#13 Re: Re:

2016-07-31 09:52

#10: jzs.org.rs - Re:  

 Nece taj ici u nikakav vjecni zivot.Silovatelji ne idu u raj.