``ZAUSTAVIMO SVIREPE ZLOCINE NAD DECOM I ZENAMA``SMRTNOM KAZNOM I KASTRIRANJEM !!!


Gost

#1

2016-07-12 16:18

Za zverske zlicine potrebna je smrtna kazna ,niko im nije dao pravo da neko oduzmu zivot.Nadam se da cemo uspeti .

Gost

#2

2016-07-12 16:36

Bez mnogo reci: za silovatelje dece ili zena sa bilo kojim ishodom smrtna kazna.

Gost

#3

2016-07-12 17:16

Zato sto je toliko strasno sto se takve stvari desavaju,nicije dete nije sigurno! Zbog ovakvih stvari nikada nije ni trebalo ukinuti smrtnu kaznu!

Gost

#4

2016-07-12 17:22

potpisao sam zbog toga sto manijaci ipedofili uvek nebudu dovoljno kaznjeni za svoje zlocine ,nad neduznima.za njih je i smrtna kazna spas ,nabijanje na kolac pa da umire sedam dana i moli da ga neko ubije da mu skrati muke .toliko
Sandra Anusic
Autor peticije

#5 Sandra

2016-07-12 18:06

DOTICNE`` OSOBE UPOZNATE SA POKRENUTOM PETICIJOM,INICIJATIVU ZA VRACANJE ``SMRTNE KAZNE`` U SRBIJU,KOMENTARISU SLEDECE: DA SE NA NASILJE NE SME ODGOVARATI AGRESIJOM!?!

TAKODJE , DA JE SRBIJA POTPISNICA``MEDJUNARODNIH KONVENCIJA O ZABRANI SMRTNE KAZNE...ZATIM``DA TO NIJE RESENJE I DA POCINIOCI NIKADA NE RAZMISLJAJU O KAZNI KOJA SLEDI,VEC SE PLASE DA NE BUDU OTKRIVENI!? Profesor pravnog fakulteta izjavljuje i sledece``LICNO MISLIM DA JE U OSNOVI I HUMANIJA ZA POCINIOCE KRIVICNOG DELA,DOZIVOTNA ROBIJA!?

PA GOSPODINE PROFESORE PRAVNOG FAKULTETA! O KOJOJ VI HUMANOSTI GOVORITE PREMA POCINIOCU ZLOCINA I DA LI STE UPUCENI U ZLOCIN NAD TROGODISNJOM DEVOJCICOM,KOJA JE NA NAJ SUROVIJI NACIN SILOVANA I UBIJENA!DA LI STE UPUCENI DA JE PSIHOPATA -POCINIOC MRTAV HLADAN IZNOSIO DETALJE OVOG GNUSNOG ZLOCINA?!DA LI ZNATE DA JE HLADNOKRVNO OPISAO ZLOCIN NAD DETETOM I NAD ZENOM KOJU JE PREDHODNO UBIO!?

DA STE NA VREME UVELI ``DOZIVOTNU ROBIJU,DA STE UBICU TIJANE JURIC OSUDILI NA DOZVOTNU ROBIJU UMESTO JADNIH 20godina (sudstvo smanjilo kaznu sa 40 na 20,jer zlocin nije bio dovoljno svirep)!?,KASTRIRALI GA,SMESTILI U SAMICU A NE DA ZIVI KAO U HOTELU A NE U ZATVORU! MALO JE TO,GOSPODO!!! IZACICE PSIHOPATA I UBITI JOS NEKOG!!!

   SMRTNA KAZNA I NISTA VISE!!!

 


Gost

#6

2016-07-12 20:34

Podhitno uvesti smrtnu kaznu,Ovog monstruma treba na elektricnu stolicu!!!!,Nemam reci kako mi je tesko kada citam sta je jadnom detetu radio.Treba uvesti dan zalosti,gde je sada Vucic i ostali politicari,niko se ne oglasava o ovome.Sramota!!Jaoj Srbijo gde ti putujes.Daj boze da ga u zatvoru srede,dobice ono sta je zasluzio.

Gost

#7

2016-07-12 20:38

metak u celo miran njegov bivsi otac majke itd.. zivot za zivot to je pravda(mnogo se od zivotinja moze nauciti)

Gost

#8

2016-07-12 21:04

Zato sto se saosecam sa porodicama izgubljene dece jer sam i sama majka

Gost

#9

2016-07-12 21:11

Ako peticija bude usvojna velika je verovatnoca da ce se nasilje nad decom smanjiti u velikom broju! Ne dozvolite da nam deca ne budu bezbedna cim preskoce prag kuce! Pruzimo im bezbriznije detinjstvo bar sto se bezbednosti tice!

Gost

#10

2016-07-12 21:17

Jer sam majka i saisecam se sa porodicama ubijenih

Gost

#11

2016-07-12 21:24

TAKVE MONSTRUME TREBA ODMAH UBITI!!!
bildzana
Gost

#12

2016-07-12 21:29

kao gradjanin Srbije osecam se izdanom i porazenom i potpuno nemocnom dok gledam ovo posrtanje naseg naroda ... kao roditelj potpuno demoralisana ... kao covek duboko potresena svim tragedijama koje se desavaju svakome od nas. Ne vidim nikakvu svetlu tacku na kraju tunela vec samo dubok bezdan bez dna... Rodili smo decu sa toliko muke i odricanja ih vaspitavamo i ulazemo u njih svu ljubav i paznju i brigu koju zasluzuju ...a onda oni slucajno sretnu djavola ... i niko ih ne moze zastititi i sacuvati njihova nevina srca i duse. Ni jedno dete na ovom svetu ne zasluzuje takvu muku i teror i izivljavanje od bilo koga i zbog bilo cega. Shvatila sam da svojoj deci ne mogu ponuditi nista, nikakvu sigurnost i bezbriznost i veru u ljude i zivot i kao roditelj sam porazena, a ako ne mogu pomoci svojima kako cu tek moci pomoci drugima. Zao mi je sto sam razocarala svu decu jer nisam umela da predupredim i sprecim zlo pre nego sto se desilo.


Gost

#13

2016-07-12 21:33

Zato sto trenutno kao da zakon vise stiti pocinioce zlocina od samih zrtava.Dosta je!!!

Gost

#14

2016-07-12 21:49

Jer ne zasluzuje novi dan neko ko uzme tudj zivot pogotovu decji.smrtna kazna za onog ko misli da ima prava na tudj zivot pogotovu decji.

Gost

#15

2016-07-13 06:12

Za ovakve i ovo je blaga kazna, kada bi mogla da se uvede kazna mučenje do smrti to je za takve , neznam kako da ih nazovem jer to nisu ljudi

Gost

#16

2016-07-13 15:03

SMRTNA KAZNA I TO UZ PRISUSTVO RODITELJA!
PUSTIMO TU DEMAGOGIJU,BOLJE DA ZIVI,DA SE MUCI,DA TRUNE I SL.GLUPOSTI.UBIO SI NEDUŽNE I NEMAS PRAVO DA ZIVIS! KO SI TI DA UBIJAS NEDUZNE???!!!
JOS DA IM PLAĆAMO OBROKE,SPAVANJA,TERETANU U ZATVORU!?