Vratimo smrtnu kaznu u srbiji za pedofile i monstrume


Gost

#1

2016-07-13 06:16

smatram da je to jedina prava kazna za njih, jer takvi neljudi nisu zasluzni da zive

Gost

#2

2016-07-13 06:29

Zato sto smatram da je to jedino ispravno i najmanje sto covek moze da uradi da se covecanstvo resi "zveri" koje ne zasluzuju da zive,sve ostalo je malo......on se smeje i opusteno prica,radi cega da ostane da bi ostavio potomstvo umobolno kao i on ....samo da ga nema i to je to.

Gost

#3

2016-07-13 07:00

Da se vise ne ponovi nikada nijednom roditelju ovakva stravicna tragedija. Tako malom i bespomocnim andjelima. Sto se tice zlostavljanje dece za mene i moje licno misljenje je da za takve monstrume nepostoji nijedan zakon, nego smrtna kazna. Ucinite nesto vi koji ste mocni, molim Vas.


Gost

#4

2016-07-13 07:22

Iz razloga što počinioci ovakvih zločina moraju biti najstrože kažnjeni, a ne da ih država i građani izdržavaju o svom trošku narednih 40 godina, koliko iznosi najveća izečena kazna da ovakvo krivično delo.

Gost

#5

2016-07-13 07:29

ako neko nekome oduzme zivot isti taj koji je to uradio ne moze vise da zivi jer nije zasluzio samim njegovi cinom jer samo zivotinje ubijaju da bi prezivele!!!
ubice bi javno vesao u centru gradova gde su pocinili zlocin!!!
smatram da bi to bilo za nauk onima koji pomisle na zlocin !!!

Gost

#6

2016-07-13 09:08

Zato sto takvi monstrumi koji mogu da naude jednom neduznom malom bicu ne treba da zive.

Gost

#7

2016-07-13 09:35

Navedene bolesti su neizlečive.

Gost

#8

2016-07-13 15:44

Brinem za nasu decu,

Gost

#9

2016-07-13 23:09

Smrt je mala kazna i, nažalost, prolazna stvar za te stvorove, ali raduje činjenica: jedan manje na ulici, u parku, komšiluku, školskom dvorištu...u zatvoru, na punom pansionu, koji mu plaćamo Vi, oni, ja, mi, roditelji ubijene dece!!!!

Gost

#10

2016-07-14 05:47

Peticiju sam potpisala,zato sto smatram da su kazne za ubice,pedofile i monstrume suvise blage.Oni u pritvoru provedu par godina i bivaju pusteni na slobodu;a ako neko i ostane duzi vremenski period u pritvoru,svakako mu je bolje nego zrtvi koju nista ne moze vratiti iz mrtvih,a ako je napad prezivela stres,strah i patnja joj ostaju za ceo zivot.
Misljenja sam da smrtna kazna treba da bude izvrsena,na isti nacin na koji zrtva izgubila zivot.
#15

#11

2016-07-14 06:36

Ovo sto rade u ovoj nasoj drzavi vise nije humano. Da li se je iko ikada zapitao kako je tim roditeljima koji treba da nose to na dusi citavog svog zivota? Naravno da nije, potrese nas u trenutku kada se desi I onda se zaboravi... Ali oni ne zaboravljaju! A monstrumi su svakog dana medju nama. Svako od njih ce da izadje makar zbog dobrog vladanja u zatvoru. I nije im tesko da se nose sa tim, to ih hrani. Imaju bolje uslove u zatvoru nego vecina ljudi u ovoj zemlju. Pokrenimo se ljudi, pa smrtna kazna je cak I blaga kazna za takve, ali je bolje I to nego ga ostaviti u zivotu!