ZAUSTAVIMO POLITIČKI PROGON UZBUNJIVAČA RADOVANA NENADIĆA


Gost

#76

2016-09-24 20:26

zato sto isto mislimo

Gost

#77

2016-09-24 20:55

Zato sto zelim pravdu i pravo za svakog coveka u Srbiji. I sto ovaj mladi covek hrabar da kaze javno. I zelim da uspemo skloniti pokvaren rezim

Gost

#78

2016-09-24 21:21

Zbog svoje dece , muka mi je gledati svaki cas idiote , nepismene , kako zive , ZASTO SAM JA SKOLOVALA DECU ??????????

Gost

#79

2016-09-25 07:02

Zašto ste potpisali ovu peticiju? Zato sto ne zelim da zivim u drzavi gde se progone svi oni koji nisu istomisljenici rezima. Zelim da ovo prestane i da sklonimo ovu ljudsku bruku sa vlasti. Mislim da ih je vise dosta.

Gost

#80

2016-09-25 08:15

Zelim samo da predlozim da za svaku kritiku pre nego sto se objavi,postoje jaki dokazi,a ne samo rekla kazala i spinovanje bez efekta!

Gost

#81

2016-09-25 11:46

Zbog slobode!

Gost

#82

2016-09-25 13:59

Potpisujem ovu peticiju jer smo duzni da podrzimo coveka koji ima hrabrosti da kaze ono sto drugi misle zato sto svojoj deci dugujemo bar pokusaj uspostavljanja pravne drzave .Ono sto nisu nasi ocevi i dedovi hteli ili nisu mogli moramo da probamo mi i daleko od toga da iko ocekuje idealno situaciju (za to su ovde potrebni vekovi ) ali bar malo pravne drzave dostojanstva i morala.To se naravno ne ocekuje od stranaca kojima smo samo robovi za iznosenje profita ali od nase politicke elite se ocekuje da bar malo povede racuna o narodu a ne da se od njega totalno otudji . U Srbiji ne postoji politicka elita i ostale elite su pod znakom pitanja ali politicka sa ovakvom postavom sa kapitenom na celu nema ni e od elite .

Gost

#83

2016-09-25 14:26

Dosta je ugnjetavanja i ispiranja mozga sa realiti programima,starlerama kriminalcima,laznim obecanjima a vec i smesnim za dve godine....prodaje se sve sto moze otvaraju kvazi fabrike koje nasa vlada sponzorise a plate ni 200 e...ukidaju se prava porodice a bolesnici pederi lezbejke tranvestiti pedofili setaju goli ulicama....uzas

Gost

#84

2016-09-25 18:24

Vidite svi od milosevica su totalno nesposobni a lopovi po prirodi,dzaba im skole moralno su degradirani a Srbija nam pati..da nespominjem hemtreilove ,zracenje osir.uraium ,pune bolnice sa poremecajom tiroide,propale brakove unistene porodice ,raseljavanje nacije u toku,belu kugu,gmo,pedere ...ma ni ocima da ih vidim kolaboracionisti natoa i fasista i satanista sto je najpogubnije jer svojim kapitalom spolja kupuju politicke partie i dovode na vlast totalne poslusnike moralno pale ljude koji bi sve uradili za svoju korist a na stetu ovog napacenog naroda,sve ih moramo zajednickim snagamq oterati na duge robije ,inace smo gotovi..

Gost

#85

2016-09-26 05:12

Zato sto maxim svakog ko rusi moj narod!

Gost

#86

2016-09-26 12:31

Na svakom koraku nemoral, pad ljudske vrednosti, dostojanstva i nemoc življenja kao čoveka.

Gost

#87

2016-09-27 10:31

Hrabri pojedinci koji ukazuju na korupciju, kriminalne radnje pojedinaca i zloupotrebe istih ne smeju trpeti progon, ni oni ni clanovi njihovih porodica

Gost

#88

2016-09-30 09:27

Potpisujem peticiju  bez razmišljanja iz razloga:
ZATO ŠTO JE PRAVOSUĐE KORUMPIRANO  A TO SAM OSETILA NA SVOJOJ KOŽI. ODE MI ŽIVOT U POKUŠAJU DA DOĐEM DO PRAVDE. DRŽAVO SRBIJO I VI SVI U IZVŠNOJ VLASTI, STIDITE SE.
Zato što godinama trpim i ja nepravdu u niškom pravosuđu od strane sudija i zamenika javnih tužilaca.Tužilac apelacionog suda iz Niša po mojoj žalbi u obrazuloženju istog rešenja da se odbija žalba upušta se u građansko pravnu raspravu što nije njegov domen posla i navodi da Ugovor nije izvršen a Ugovor je izvršen. Odakle njemu informacija da UGOVORNE OBAVEZE NISU IZVRŠENE a izvršene su i DA LI JE TO NJEGOV POSAO ILI POSAO DA UTVRDI DA LI IMA KRIVICE ILI NE A IMA JE ?  Pa zna se. Sudija Opštinskog suda iz Niša Milica Zlatković je presedan i očigledan primer pristrasnosti u predmetu, šta je uradila za predmetom u završnoj fazi suđenja a suđenjke je teklo u moju korist JE TEŠKA SRAMOTA. SRAM VAS BILO SUDIJE I TUŽIOCI, PRODAJETE ČAST I POŠTENJE NA JAD I MUKU NARODA KOJI VERUJE DA U OVOJ DRŽAVI POSTOJI NAVODNA PRAVDA OD KOJE NEMA NI SLOVO "P" !!!
OVO JE PROPALA DRŽAVA I PROPADOSMO PO SUDNICAMA SUDOVA NADAJUĆI SE PRAVDI OD NEPOŠTENIH SUDIJA I TUŽILACA. KRIMINAL CVETA U SRBIJI ZAHVALJUJUŽI LIČNO NEPOŠTENIM SUDIJAMA I TUŽIOCIMA, ZAHVALJUJUŽI I IZVRŠNOJ VLASTI OVE DRŽAVE KOJA SVOJIM POSTUPCIMA ŠTITI KRIMINAL SUDIJA PO SUDOVIMA KAO I JAVNIH TUŽILACA!!!


Gost

#89

2016-09-30 13:41

ZZato sto je sudstvo korupirano. Ne rade svesno ne stite mocne

Gost

#90

2016-10-12 08:06

Jer sam slobodar, građanin, otac 3 maloletna deteta....