Против ћутања управе КК "Партизан"


Gost

#1

2016-10-17 19:48

Zato što iskreno volim Partizan.

Gost

#2

2016-10-17 19:52

Jedina Razlika izmedju Cigana i NAS je bila u DULETU , bez njega smo ISTI napredni dileri !

Gost

#3

2016-10-17 20:09

Iz prostog razloga, a to do ovog vikenda nije bio slučaj, što ne želim da se stidim što navijam za klub sa tako divnom tradicijom, i klub koji volim.

Gost

#4

2016-10-17 20:17

Jednostavno, murijasu,cinkari i otpatku sa versea se NE TREBA odrzavati minut cutanja..da je Jug kao sto nije, ne bi se ni pojavio na nekada za mene svetoj tribini!
Minut cutanja za Ivana Perovica? To ste propustili, a da, ni ime ne smete da mu spomenete..

Istok zna!

Anonymous

#5

2016-10-17 20:21

Vazno je da posaljemo poruku javnosti da nismo u manjini. Delite, saljite prijateljima. Hajde da pokazemo da nas ima vise od njih. Smrdljivih kriminalaca, dilera, secikesa i ostalih govana.


Gost

#6

2016-10-18 01:44

Apsolutna podrska i veliko hvala onim normalnim navijacima koji su odbranili svoju i cast Partizana.
Pekovicu, ti ces ostati mozda jedini kojega je Dule napravio kosarkasem ali nije uspeo da napravi coveka od integriteta.
nemanja

#7 Re:

2016-10-18 11:47

#2: -  

 Nedaleko od ovoga sto si izneo je tacno .A,interesantno ,da gotovo niko nije podrzao Duleta ,kada je oteran,od toliko igraca,hvalospeva pre toga od istih ,kakav je trener,kako se on brine za svakog igraca i onda vredjaju inteligenciju poput Krstica,koji kaze pa eto novi pocetak to je normalno.Takodje,Canak gostuje kod Tegija i kaze ja ne mogu ove da kritikujem ,oni su moji prijatelji i sijaset slicnih ,imamo mozda 15 moralnih ljudi u poslednjih 15 godina koji su bili u klubu ,sta da se prica.

nemanja

#8

2016-10-18 12:03

Nisu krivi svi ti infantilni sto su puske sanjali,

krivi smo mi sto smo se sklanjali,

nisu krivci,depresivci lude i psihopate,

sto su rusili ,pa sad nama nude lopate.

Putuj evropo i posalji nam malo peciva,

nama je dobro sreca jedna neizreciva.

Putuj planeto ,ovde se vrag priziva ,

nama je lepo slika jedna neopisiva .

 

Stavljajuci ovu pesmu,ne mislim na nas,nego na doticne Pekovice,Todorice,Silobade,Kecmane,Canke,Krstice,Bozice ,cak i sa blagim otporom poput Berica se suprostavite i tada stradate,zemlja kompletnih beskicmenjaka.I,da nisam eurofil,da se ne shvati pogresno.

Marko

#9 Marko

2016-10-18 16:50

Zato što neki žive za Partizan....a neki žive od Partizana i još skrnave ime i klub!


Gost

#10

2016-10-18 23:32

Sport mora da bude sport a ne kriminal!