DuleVujosevic-KK Partizan

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji DuleVujosevic-KK Partizan


Gost

#1

2011-12-18 00:08

Hocemoooooo duletaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!

Gost

#2 Re:

2011-12-18 11:39

#1: -

jedan je veliki mag...saljite link za peticiju da se procuje

vlagag

#3 pa da li je on lud

2011-12-18 12:11

covece milosavljevic vo ima slobodu u sutu a ima sut u proseku 2 od 12,daj bre nek pusti andjusica ili nek ide! ja mislim da bi i za to peticiju mogli da napisemo,da bi bila brojnija

Gost

#4

2011-12-18 12:18

sve bi to dule resio, napravio bi on i od drveta igraca, jovanovic decko se trudi al ne zna jednostavno, a sto je najgore nece napredovati...jednostavno ne prepoznaje neke stvari i nema osecaja

Gost

#5

2011-12-18 12:34

Svi su treneri ali je samo jedan Dule Vujosevic.

Gost

#6

2011-12-18 14:50

Sta reci o coveku koji je pre pocetka sezone pricao da ce se njegova igra zasnivati na Pekovicu iako je znao da ce Pekovic otici, pa sve i da je ostao ne bi Pekovic mogao da daje 60 koseva po utakmici...sta reci o coveku koji dovede pleja Amerikanca od koga zahteva iskljucivo da prenese loptu i da je doda centru,ili da se nje dokopa bezglavi Milosavljevic ili Cakarevic...da krenu na kos i onda vracaju loptu nazad bez ikakve ideje i prave kontre protivnicima...Lou nije los igrac,jer da je los ne bi igrao 4 godine u NBA,kazem igrao,nije grejao klupe...a da igra lose to stoji,a zasto,pa zato sto covek ne zna sta treba da radi,njegov trener nema nijednu uigranu akciju,ne zna nista osim tog cuvenog SISTEMA spusti loptu centru i to je to...tako je u pocetku bilo sa Jerrellsom,nije znao gde udara,i onda se promenila igra,covek dobio slobodu i posato najbolji igrac!!!!Vlada Jovanovic da nesto zna ne bi drzao onog nesretnog Milosavljevica po 35 minuta na parketu,covek bez ideje,izgubljen u vremenu i prostoru,covek koji ne zna u kojim dresovima igra njegova ekipa (posto stalno daje ciste lopte protivnicima)...sta reci o njemu jos...Sta reci o ljudima koji u poslednjih 5 godina ne znaju da dovedu drugog pleja a ocekuju ozb rezultate...kakva je to ekipa gde jedan smesni Bozic treba da igra pleja,Bozic koji ne zna kako izgleda protivnicka polovina terena (posto igra dupetom ka kosu) covek koji kad je imao 25 godina nije bio prosecan kosarkas,a ne sad sa 35!!! Sansu ne dobijaju Bogdanovic i Miljenovic ,ne mogu da je dobiju pored Cakarevica,Milosavljevica,Jaramaza,Bozica...ovo sto mi igramo je sve samo ne KOSARKA!!!!!!!!!!!!!

Gost

#7

2011-12-18 18:12

Bez Duleta Vujoševića smo kao bez glave!

Gost

#8

2011-12-18 23:27

Mislim stvarno!

Gost

#9

2011-12-19 05:48

Vrati se Dule....
marija

#10

2011-12-19 05:50

Dule vrati se,znamo kakav si autoritet,trazi odmah centra,znamo da sve sto trazis dobijes zato sto si legenda....

Gost

#11

2011-12-19 14:55

To je prava stvar,samo napred i hrabro