Zahtev predsedniku Borisu Tadicu,da vrati orden RS na lenti,


Gost

#1

2012-01-12 00:05

ZAr se može ujdurma svakodnevna komentarisati.Šta bi mi ostalo od razuma kad bi sve njihove gluposti pratio.Znam samo da traže zlo ili ti kako s eu Bosni kaže belaj!

Gost

#2

2012-01-12 00:53

isti orden dobili su i optuženi za genocid

Gost

#3

2012-01-12 01:16

Predsjednice Srbije Borise Tadicu,ne prkosi vise zrtvama srpskih zlocina u Bosni i Hercegovini!Ne ucestvuj u sipanju soli po njihovim ranama slaveci zlocinacke jubileje!Ne dolazi na vasare i predstave Dodikove jer imas sta raditi i u svojoj drzavi,ako ne mislis da je Tvoja drzava i u Bosni i u Lici i na Kosovu...do Chicago-a,a rodbinu obilazi koliko Ti volja kad ne budes predsjednik Srbije (zelim Ti da ne budes!).Ovdje u BiH ima (drukcijih)Srba koji zbog ovoga sto Ti spocitavam pate isto kao zrtve koje omalovazavas (ta sam!) i kad Te vidim samo kako se s Dodikom djilkosom djilkoski pozdravljas bude mi Te dosta,a Sarajevo zaobilazis stilom drskosti i nekulturi odgovarajuce.Skini i baci taj orden s lentom dodijeljen Ti od iz nevine krvi zrtava iznikle tvorevine,niti Ti stoji,niti treba,niti ikom pravednom nesto znaci.Pristaje Ti samo ako Ti imponira biti u drustvu vec nosilaca istog odlicja-"srpskih heroja" u celijama,a kad si ih odasiljao u Den Haag mislilo se i da si zlocine osudio.Prica se i da si bolestan,ja zelim da si ziv i zdrav kao celik i da nam vise ne vrsljas po Bosni i Hercegovini !

Gost

#4

2012-01-12 01:25

Tadicu Borise , sram te bilo !
nnnnn

#6 ccc

2012-01-12 02:54

auuuuu, al cete ga potresti ovim! samo gubite energiju na pogresne akcije...i on vas vidi kao kukavice...izadjite na ulicu i pre njega i razgalamite se!

Gost

#7

2012-01-12 05:29

Mnogo ce se osjecati svi gradjani BiH ako slave jedinstvene praznike u jednoj domovini.Protiv sam cijepanja BiH i vjerujem da to nece biti
rami

#8

2012-01-12 05:30

Hocemo jedinstvene praznike u BiH

Gost

#9

2012-01-12 14:17

Napiši komentar...Zao mi je sto se Gos.nije mogao sjetiti da je rodjen i odhranjen u jednom divnom dobu suzivota i blagostanja pa da nije iskoristio svoj dolazak u RS ,jedan dio BiH i zatrazio da se vrate biste Josipa Broza Tita,najzasluznije licnosti u njegovom zivotu,jer mu je Tata bio na vrednijoj funkciji nego on,niko ga nije zivog sahranjivao i prijetio kao sto mu eto sad prijete u Srbiji.Razocarao si me Tadicu,gledala sam u tebe misleci da si covjek koji svoje smece ne prebacujes u tudja dvorista.Meni kad je gorila vikendica 91 nisam pozar prebacila komsiji nego gasila vatru da ne bi presao pozar komsiji nedaj Boze.Sad vidim da se zlobnici radjaju a ne vaspitavaju.
dobrilist

#10 Zašto ?

2012-01-12 15:19

Ne, ne treba ga ga vraća... njemu i pripada.
Samo ga treba pominjati da se bez njega NIGDE ne pojavljuje,
ni ovde ni u inostranstvu. Sve je u skladu i ko je mislio
da se ON razlikuje od prethodnih dobitnika - taj se jako prevario.
Sada je samo maska pala i postao mu je lik potpuno vidljiv,
Ne zaboravite ko ga je ljuljao na kolenima...

Gost

#11

2012-01-18 14:14

Prijemom priznanja svrstali ste se u one koji podržavaju zločine i genocid.