Peticija protiv dodjele nagrade za mir Mustafi Ceriću


Gost

#451

2012-02-16 15:31

Reis pohvalio Anđelinin film..."štaš sad" Feđa?!?!
Rekoh li ti ja, sa rogatim se nije bosti.
Naravno, sad će ti i Anđelina održati lekciju kako je on predstavnik većine Bošnjaka i ti češ inšeAllahu te'ala spoznati (nažalost na teži način) red veličina.

Zajebancija velika ali tako ti je kako ti je. I svugdje je tako.
Kad' inšeAllau te'ala budeš imao para k'o Anđelina, onda se klinči.
Vidi Breda. I on zna gdje mu je mjesto, i predstavljaju ga k'o "Anđelininog partnera" umjesto k'o......Bred Pitta. Kao da on dinara nije zaradio u svom životu.

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2012-02-16 15:36



Gost

#453

2012-02-16 16:09

sramotno!!!
re grrrr

#454 Re: Re: degenu

2012-02-16 16:17

#399: grrrr - Re: degenu

svako ima pravo na svoje mišljenje, bez obzira kakvo je i o kome ili čemu je.............važno je biti čovjek sa svim manama i vrlinama čovjeka........... čovjek može biti samo dobar ili loš...... napisane riječi su pune mržnje i one govore o onome ko ih je napisao, a ne o onome kome su pisane.................

Zabilješka

#455 454 imaš pravo

2012-02-16 16:37

#454: re grrrr - Re: Re: degenu

Ja ljude dijelim zaista samo na poštene i nepoštene. Ne interesuje me  nečije  porijeklo, odakle dolazi, itd., da li puši, pije ili se drogira, samo neka je pošten, da nije prepreden, da ne podmeće drugom noge, da svoju sreću  ne gradi na tuđim suzama, da je spreman  drugome pomoći, a ne odmagati.

Snijeg pade

#456 Re:

2012-02-16 16:48

#451: -

Ti si sve pobrkao, drugim riječima polupao lončiće. Svaka čast lijepoj glumici i redateljki, koja je prije svega veliki humanista. Nemoj biti  ljubomoran  na Feđu, koga  podržavamo  u svakom pogledu.

samo prolaznik

#457 koji ste vi jadovi

2012-02-16 17:03

čovjeka može poštivati cijeli svijet, ali vi ne možete priznati da je neko vaš dobar ili ne daj Bože bolji od vas, da je uradio nešto dobro - vi ste definicija baliluka (oni od vas koji su Bošnje)

kad bi se vi pitali, da vjerujete u Pakao, svakoga biste tamo poslali, osim naravno sebe, sreća pa se obično pita neko drugi a ne vi, sreća pa se vi zapravo rijetko kad bilo šta pitate.

Gost

#458

2012-02-16 18:13

Bez komentara.
bolje sutra
Gost

#459 Re:

2012-02-16 19:14

#451: -

Za tvoju informaciju Brad Pitt i jeste njen partner u Humanitarnoj akciji,  a ti si pun MRZNJE, ZLOBE, da te prosto covjek mora ZALITI

 

http://www.limelife.com/blog-entry/Brad-Pitt-And-Angelina-Jolie-Visit-Bosnia-For-Humanitarian-Work/40387.html

http://www.looktothestars.org/charity/307-jolie-pitt-foundation

Nadm se da znas otvoriti link

bolje sutra

#460 Re:

2012-02-16 19:20

#451: -

Zar je to po Alahu prijetiti silovanjem ,i slati metke svim onim koji misle drugacije? SRAMOTA!!!!!!!!


Gost

#461

2012-02-16 20:10

U svakoj normalnoj zemlji za ratno dezerterstvo se krivicno odgovara.
Od 900 potpisa nema 200 Bosnjaka muslimana.
Autor se sad javio svojom ''borbom za ljudska prava'' pred izlazak filma u kojem glumi, pa se treba nekako dopasti Holivudu.
Peticija je pokusaj promovisanja karijere i prodora na strano trziste, a ostali 900tinjak ljudi je samo navuceno jer nisu provalili autora.
Ceric nije cvjecka, grijesan kao i svi mi, ko nema grijeha neka prvi baci kamen na Cerica.
Ceric uskoro prestaje biti Reis, ali prestati biti ratni dezerter je nesto sto te prati cijelog zivota.
Ne moze mi biti gore vjeronauka o skolama ili ne, od nekoga ko me ostavio na milost/nemilost cetnicima na noz.



Gost

#462 Re:

2012-02-16 20:19

#461: -

Tebe ostavio na milost/nemilost ? Sta si ti radio? Cekao da te drugi brane ?


Gost

#463

2012-02-16 20:25

Feđa je sebi ovom peticijom 'zabio' autogol, ali toga će biti svjestan nakon godinu dana kao i Suljagić. Tada ćemo imati novog reisa, a Cerić će imati svoju kancelariju u Rijasetu i dalje.

Gost

#464

2012-02-16 21:14

Mislim da je ispravno da ljudi mogu dati misljenje.

Gost

#465 Re: Re:

2012-02-16 21:45

#462: - Re: Bilo je ljudi koji su i ostali, ali bi lakse branio i ovaj grad i ovaj narod da nas je bilo za 1 vise. A nije bilo 1, bilo je mnogo vise, zato niti je Fedja prvi niti zadnji, njemu na dusu, ali tu pricu kako je napustio rat zbog ''religijskog rata'' moze okaciti macku o rep. Neka ga je stid 10.000 poginulih Sarajlija i 1500 djece ovoga grada jer su oni eto ostali sto su valjda zeljeli ''dzamahiriju''. Nije problem sto je neko pobjegao, neka je,, ali nek ne prosipa supljaka o ''religijskoj ratu''. Bolje da kaze pobjegao sam i vozdra, jer ispada da svako ko je ostao onda se borio za neke svoje religijske drzave sto naravno nije istina. Kada sam ga slusao na bhtu osjecao sam se kao bivsi borac ove Armije tako popupljuvan, jer ispada ko god nije zelio religijski rat je otisao, a ko je zelio je ostao. I rat nije biranje, ako nisi upucen u vojnu doktrinu i pravila ratovanja imas na netu mnogo toga, pa pogledaj malo pod ''ratno dezerterstvo''. I to se sve desava pred premijeru filma u kojem doticni glumi. Providan je mnogo.

Muslimani vjernici mogu reci da li im Ceric odgovara kao Reis ili ne, a ne neko ko je unutrasnjoj dzamije vidio samo na slikama. Fedji sve najbolje, kao i nasem Reisu.


Gost

#466 Re: Re: Re:

2012-02-16 22:08

#465: - Re: Re:

Ja sam dovoljno upucena, tebi hvala za ideju gdje i sta da gledam, no nije potrebno, poenta sve i jedne stvar o kojoj se diskutuje je da uvijek imaju dvije istine. I svaka osoba na svoj nacin donosi zakljucke i "prevodi" kako joj/mu pashe. Pricas da je lakse braniti grad sa jos jednom osobom, kome je bilo do rata? I jos jedna stvar, ne radi se da li nekome odgovara Ceric ili ne vec da li je on zasluzan nagrade ili ne ? To pravo imaju svi Muslimani, Hrvati, Srbi...

Hikmet

#467

2012-02-16 22:44

Kad budete imali mozga i muda ko štukan, onda ćete se potpisati pa onda lupetati, a ne ko pičke zadnje se sakrivat iza nadimaka i serete po čovjeku o kojem nemate pojma. Naprijed štukane uz tebe smo. ako te neko ružno pogleda donji je

Gost

#468

2012-02-17 01:30

Još jedan borac protiv reisa je dezertirao:

"No kako saznajemo u Kantonu, Suljagić se neće vraćati na mjesto ministra. Njegova ostavka trebala bi biti prihvaćena na sjednici Skupštine Kantona Sarajevo, 29. februara, te imenovan njegov nasljednik u kantonalnoj Vladi.
Među kandidatima pominje se Zoran Selesković, generalni sekretar Univerziteta u Sarajevu, zatim direktorica Gimnazije Dobrinja i predsjednica Nadzornog odbora SDP-a Sabiha Miskin, ali i zastupnica ove stranke u Skupštini Hanka Vajzović, inače profesorica na FPN-u."

http://www.oslobodjenje.ba/vijesti/sarajevo/imenovanje-nasljednika-29-februara

Gost

#469

2012-02-17 03:03

Vezir bivsi veli udbas kod nas u Krajini je zavadio rodjenu bracu prozivajuci FETVU prema tome on zasluzuje da mu bude sudjeno ne da mu se dodjeljuje nagrada za mir.

Gost

#470

2012-02-17 09:56

Sigurno si i ti Babin što je izd'o domovinu. E jeste se i sabrali. :)
komunizam je propala ideologija

#471 kakva blamaža

2012-02-17 15:16

Kome vi prodajete šarene laže ?
Portal  "porfolio " je prosrpski portal finansiran parama srpske zajednice u Italiji
DEPO je ateističkojugokomunjarski portal Jasmina i Angeline Duraković
stavljati neke linkove na neke bljutave naručene članke je krajnje glupavo i neozbiljno
Činjenica je da iza ove peticije nije stala ni jedna iole ozbiljna organizacija niti pojedinac kako strani tako ni domaći
Procenat Bošnjaka koji su potpisali ovu peticiju je isto tako minoran neki 200 -tinjak potpisa
apsolutno nevažno
I oni nacifašimrziteljski portali koji su prenijeli vijest o ovoj tupavoj  peticiji
samo su je iskoristili u dnevne svrhe ,prožvakali i ispljunuli
Sve u svemu krajnje neozbiljno ,glupavo i traljavo pokušavanje volju manjine nametnuti ogromnoj većini
Činjenica je da uvaženi reis dr.Mustafa Cerić uživa veliku potporu Bošnjaka muslimana
potporu ovakvi stavova koje promovišu Štukan i Suljagić
vidimo u podršci ovoj peticiji ,jedva na silu 1000 potpisnika
i jučerašnjem skupu podrške bivšem drčnom ministru ,400 ljudi uglavnom poslušnika kako ekonomski tako i ideološki.


Gost

#472 Re: kakva blamaža

2012-02-17 15:30

Izgledaš li ti sebi glup, onoliko koliko izgledaš nama, kad se nalupaš ovoliko gluposti, koje ni milorad dodik u svojoj seljačkoj nacionalističkoj glavici ne bi smislio za sedam dana? Osim muslimana koji su se potpisali svojim imenom i prezimenom, svi koji su sakrili svoje ime su takođe muslimani, logično, pa ti kad bi znao osnovne računske radnje, bi mogao i da izračunaš postotak. Do 20.03 ima još mjesec dana, nemoj da se raduješ pobjedi previše, jer kampanja protiv dodjele nagrade je tek počela u talijanskim medijima. PEACE!!!

Gost

#473 Re: kakva blamaža

2012-02-17 15:52

Je li moguće da ti treba toliko da smisliš odgovor? Polako, hajde, skupi svu mržnju u sebi i glupost golemu, pa reci koju pametnu, onako kako samo ti to znaš. Predpostavljam da postoje ljudi koji, to što ti pišeš smatraju pametnim, mudrim. Tvoja raja sa završenim trećim stepenom srednje škole, sa ne baš dobrim prosjekom. Hoćete da budete i najjači i najpametniji, e pa ne može. Znaš onu staru poslovicu? Ma znaš ti kurac moj!

Gost

#474

2012-02-17 16:44

Cerićeva dvoličnost je nanijela nepopravljivu štetu BiH...prije svega zbog toga što svojim radikalnim stavovima promjenio karakter rata uvodeći religiju u ABiH, zatim insistiranjem na terminu "Šehid" što je časnu odbranu države gurnulo na teren vjerskog rata...stalnim bavljenjem pravosuđjem i politikom dodatno ohrabruje svoje sljedbenike, a istovremeno zbunjuje vjernike...
Edin

#475 Re: kakva blamaža

2012-02-17 18:33

#471: komunizam je propala ideologija - kakva blamaža

Bravo CARE ,odličan komentar

kulturno ,uljudno ,argumentovano

ma BRAVOOOOOO

odgovori na komentar

primitivni ,oholi ,sramotni !

lice današnje socijaldemokratije !