Podrska Cedomiru Jovanovicu... Buducem Titu!!

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Podrska Cedomiru Jovanovicu... Buducem Titu!!


Gost

#1

2012-02-02 16:15

Ceda Jovanovic je jedini politicar koji govori ISTINU.
Tito

#2 Molim Vaqs ne poredite Cedomira sa mnom

2012-02-02 16:27

istinu, pa nemas ti pojma, Pinokio je vise istine rekao nego Ceda.

Njegova istina debelo kosta gradjane Srbije svih ovih godina, eh samo za primer mu uzeti tasta koji je pokrao fond za zdravstvo, al bice jednom insajder i na tu i druge teme u vezi tvog Cede, sve sa pajtosom Vukom.
Brle

#3 ...

2012-02-02 18:46

Daj mi jednog politicara koji nije ukrao bar chunga lunga i ja brisem peticiju istog trena!!

Gost

#4

2012-02-02 21:08

jebo Vas Ceda.. nemate pojma...
...

#5 ....

2012-02-03 15:40

Nek je njima nihov slobo donio radost i srecu :)
sjeverna koreja

#6

2012-02-17 15:21

srski nacionalisti zabijaju glavu u pesak racunajuci da ce sakriti sva zla koja su pocinili aonda im neko jasno uz svu argumentaciju kaze u po face istini cistu istinu za koju vaskoliki svet zna jedino dzelati i naredbodavci nezele videti BRAVO CEDO JOVANOVICU

Gost

#7

2012-02-17 15:27

JADNA JE SRBIJA KOJA SE GRADI NA TEMELJIMA FASIZMA SRBIJA KOJOJ JE MILOSEVIC SESELJ I DRUGI PAROAVOJNI LOPOVI NAPRAVISE TEMELJ ILI PUT U PAKAO JADAN JE NAROD STO I NAKON 20 GODINA NAKON RATA U EXS YU IMA NA CELU FASISTICKE POKRETE TIPA DVERI TIPA RADIKALI I DA NENABRAJAM SVI U EVROPU AL SRBIJA NE SVASTA BOZE E PA BRACO ZIVITE U TORU U BUSAJTE SE U GRUDI JA SAM SRBIIIIIN OD TOGA SE NEZIVI