PETICIJA ZA ZATVARANJE LEKARSKE KOMORE SRBIJE I SUDA CASTI

Farmaceut

#52

2012-11-22 11:14

http://www.24sata.rs/vesti/aktuelno/vest/privatni-lekari-traze-smenu-direktorke-lekarske-komore/64128.phtml

Privatni lekari traže smenu direktorke Lekarske komore
Autor: Tanjug/Foto: D. Goll 21.11.2012. - 08:26

Udruženje Privatni lekari Srbije zatražilo je od Ministarstva zdravlja smenu direktorke Lekarske komore Srbije dr Tatjane Radosavljević i objašnjenje o tome gde je nestalo 25 miliona evra lekarske članarine.
U saopštenju to udruženje zahteva i "uvođenje privremenih mera i zaustavljanje bahatog trošenja lekarskih para na kupovinu poslovnog prostora od dva miliona evra, u eri velike ekonomske krize u Srbiji i nestašica u zdravstvu".

Udruženje Privatni lekari Srbije traži da mu se dostavi i izveštaj o putovanjima direktorke Lekarske komore Srbije "po egzotičnim destinacijama o trošku lekarskih članarina".

Delegati Privatni lekari Srbije i delegati Lekarske komore Vojvodine napustili su Lekarsku komoru Srbije, piše u saopštenju.

pacijent koji je to osetio

#53 pacijent

2013-03-19 14:54

nemam komentar razbojnici u belom koji sramote struku i postene lekare a i srbiju zato su se i sklonili u komoru
gost 26

#54

2013-05-23 18:46

nisu lekari krivi krivi smo mi jer nas je 25 umesto da nas je 26000 pa bi se taj lekarski olos opametio steta sto nam ne pomognu i oni cestiti lekari jeritakvih ima dosta

Gost

#55

2013-12-14 18:21

Lekarska Komora Srbije i Sud Casti.pre bi ih nazvala sudom necasnih,oni stite samo lekre jer zive i rade na racun njihovih godisnjih clanarina,odrzavaju neke seminare,i samo gledaju gde ce da zarade,oni se ne bave lekarskim greskama.A izgleda da su zaboravili i hipokritovu zakletvu.Sada na celo LKS dolazi Miodrag Stanic koji je rutinskom operacijom ugasio jedan mladi zivot Jelice Panic .Jelica je bila zdrava i nije trebala da ima bilo kakvu operaciju,nego su njemu samo pare u glavi,a ne zivot mlade devojke...
mkknuyjne

#56 neykm

2013-12-31 05:19



Gost

#57

2014-05-27 12:49

Meni su lekari skratili zivot, i dugo sam zbog njih u stanju posttraumatskog stresa. Od dr. Srdjana Nikolica na onkologiji koji je posle izivljavanja da imam tumor rekao ZANEO SAM SE, duga prica, horor, lekari VMA mi skrenuli paznju da su rezultati histopatologije lazirani, do silovanja sa povredama na ginekoloskom pregledu koji je bio uzasno grub nad zenom koja posle smrti muza nije vise godina imala odnose, samohrana majka malog deteta, do pokusaja dr. tatjane nikolic neonatologa sa GAKa, ciji je to ujak, da dokaze da sam trgovac a ne inzenjer, valjda se lazno predstavljam, da sa mnom nije nesto u redu, da imamo naslednih bolesti, da sam trebala da abortiram, ..., provokacije i njihov spisak su podugacke i do te mere morbidne i u sferi patologije lekara da i dan danas ne mogu da se izborim sa svim tim. Unistavali su mi porodicu i skracuju mi zivot i dan danas... Doktori i doktorke, lecite se na vreme, jer neki od vas ubijaju.

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-05-27 17:09



Anonymous

#59

2016-05-28 09:31

Zato sto je LKS sa Vrhovnim nečasnim sudom i pored svih dokaza o krivici lekara istog oslobodila odgovornosti, uz bitno kršenje odredaba vođenja samog postupka.