srpska himna u srpskoj reprezentaciji

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji srpska himna u srpskoj reprezentaciji

narod
Autor peticije

#1

2012-05-30 17:45

zar će nataša kandić da bude selektor umesto selektora, a? :(

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2012-05-30 17:55


Izaberite nadimak

#3 bane

2012-05-30 18:02

zaboravio je mihajlovic da on nije pevao himnu,ja se secam. isto kao sto je zaboravio da su mu deca italijani sa italijanskim drzavljanstvom.zbog tog usranog ugovora ja cu svaki put kad budem gledao reprezentaciju i igrace kako pevaju himnu da mislim da pevaju zato sto su potpisali a ne zato sto hoce.kakav besmisao.cinjenica je da mi imamo jedan skandal posle jedne utakmice sa novim selektorom i da vise niko i prica o fudbalu.samo o pevanju.bravo miha,ispao si glup.idemo dalje.

Gost

#4

2012-05-30 19:05

uopšte nije stvar ni u mihajloviću ni u tom ademu, nego u tome da se ne sme dozvoliti da jedna inostrana nevladina organizacija (sa veoma sumnjivim ciljevima) upravlja pitanjem srpskog nacionalnog identiteta na tlu srbije.

Gost

#5

2012-05-31 00:56

Jeste stvar u tom Zighajloviću i toj klerofašističkoj himni!

Gost

#6 Marko

2012-05-31 13:59

Mislim da je problem kod nas generalno u tome što imamo brdo nekih ne vladinih organizacija, čije je finansiranje sumljivo i koji rade najmenje za interese Srba i Srbije. Ali što se tiče ovog slučaja sa Ljajićem i himne, nije važno da li neko želi ili ne da je peva, već nepoštovanje sporazuma. Zašto je Ljajić potpisivao takav sporazum, ako je znao da ga neće poštvati?

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2012-06-06 01:17



Gost

#8 ?

2012-06-06 01:18

A ti si video taj sporazum ili onako lupetaš iz glave?