Zatvorimo H.A.A.R.P u Srbiji u Beljinama pored Barajeva

Student

#26 Re: NEMA

2014-05-18 15:34

#4: Mitbaster - NEMA

Konacno neko normalan.


Gost

#27

2014-05-20 16:47

Ne zamjeram onima koji ne znaju. Zamjeram onima koji ne zele da saznaju.Koji zarobljenih umova u okviru matrice koja im je "pripitomljavanjem" u porodici,skoli,drustvu,svijetu,implantirana, vegetiraju.Koji su zaboravili da postavljaju elementarna logicna pitanja i koji na njih ne traze i ne ocekuju logicne odgovore. E oni su ti koji pomazu reptilima da cijelu planetu i dalje drze u porobljenom polozaju. Oni gledaju njihove televizije, slusaju njihove vijesti, jedu njihovo otrovno djubre, koriste njihove kozmeticke otrove, truju se njihovim "ljekovima", idu u njihove megamarkete kao zombiji. I ne razmisljaju. Osobito zamjeram coravoj i truloj "inteligenciji", SANU, ubudjaloj i jalovoj akademskoj zajednici. Molim se Gospodu da se nasa mlada i prepametna djeca i omladina, pocnu osvijescivati i uciti. Nazalost u oficijelnim obrazovnim i naucnim ustanovama, prava, vjecna i univerzalna znanja nece naci, a ona su nam tu,oko nas,na dohvat ruke. Moraju osluskivati inteligenciju svoga bica i samostalno tragati za znanjima, razvijati svoju intuiciju i osjecaje. Samo prosirivanjem svijesti mozemo se spasiti.A Harp je jedno od mocnih sredstava porobljavanja, destrukcije prirode i ljudi. Nisam paranoican. Istina je neuporedivo katasrofalnija od ovih rijeci. Udruzujmo se i osvjescujmo se. Njih je veoma malo,a nas je mnogo. Ako imamo pameti,osjecaja samopostovanja i samopouzdanja i, najvaznije ljubavi, u sebi, oni su gotovi.Mi smo bozja stvorenja,stvorenja svjetlosti,a oni su tama, strah i zlo. Proterajmo ih, sa ljubavlju i radoscu u svojim srcima.Oni to ne mogu da podnesu, jer zive od naseg straha,od nase bijede i nesrece.

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-05-20 19:41



Gost

#29

2014-05-21 07:12

zato što ZNAM da je štetno

Gost

#30

2014-05-21 09:49

U.S. bams.......fuck yourself!

Ukucajte na youtube HAARP Rakovica......i da cujem ONDA vase komentare......

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-05-21 11:41


gradjanin

#32 milorad

2014-05-21 13:03

ne samo zabraniti i ukloniti harrp,nego dati na odgovornost onoga ko je to pustio u Srbiju

Gost

#33

2014-05-24 21:10

НА КУКУ И МОТИКУ, ХАЈДЕ ДА РЕАГУЈЕМО ВЕЋ ЈЕДНОМ!!!

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-05-25 11:22



Gost

#35

2014-06-01 13:45

To govno koje su nam ludi ameri montirali pod hitno demontirati ili unistiti . P aneka ga nose i montiraju kod sebe , mamu im ..bem. Samo ne znam koja je stoka od nasih politicara to potpisao , njega treba javno obesiti i reci da je on kriv za ove katastrofelne poplave koje smo sada doziveli . Kao i za posledicu probijanja ozonskog omotaca zbog harpa i ove nesnosne i neizdrazive vrucincine preko leta .

Pa da li je moguce da smo mi toliko nenormalni da dozvolimo da unistavamo sami sebe, da bi americka stoka mogla zahvaljujuci nama da ostvaruje kontakt sa svojim podmornicama i avionima , a sve u cilju unistenja ljudi . Pa sto nisu HAARP montirali u Nemacku, Englesku i kod tih svojih velikih prijatelja. Mego kod nas jadnih i bednik u Srbiji da nas sto pre i totalno uniste . Ma odmah raskinuti ugovor, ako je uopste i potpisan , ne bi me cudilo da su ova govna iz prethodne vlasti to dozvolili da urade na crno, zarad sacice njihovih krvavih dolara za nase gladne politicare .

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-06-01 21:18



Gost

#37

2014-12-18 18:56

pa mislim da nije potrebno