Podržite protest osoba sa invaliditetom u aprilu 2013

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2012-12-10 19:11


Milorad Senkovic

#2 Milorad

2012-12-10 20:18

Eto opet prilike da nesto uradimo znam da ce skeptika opet biti al jedina borba se mora voditi na ulici I SAMO NA ULICI!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2012-12-11 10:21


Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2012-12-11 12:10


Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2012-12-11 12:56


Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2012-12-11 13:31


Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2012-12-17 17:00


Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2012-12-17 23:27


Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2012-12-18 15:19


Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2012-12-19 15:46


Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2012-12-19 18:07


Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2012-12-20 18:31


Milorad Senkovic

#13 Milorad

2012-12-29 08:46

Jao bre ljudi pa ja neznam sta vam je covek napise peticiju oko koje se samo lud nebi slozio da konacno i mi imamo KOO I VOJNI INVALIDI normalne uslove za posao i rad a vi ga pljujete , meni neshvatljivo uostalom nikog niko netera da dodje to je stvar izbora,licne odluke, nema ovde nikakve licne koristi to su zahtevi za sve kategorije invalidnosti, odlicna peticija kakve davno nisam video da je iko napisao, boli mene dupe za branka ,janka peru i ziku ja cu izaci da se borim ko sto sam se borio do sad i uvek cu jer smatram da je peticija konacno neka priblizna stvar koju vec imaju vojni invalidi a sto nebi i mi kad zivimo u istoj drzavi, nekom majka nekom maceha, bez ikakvog prepucavanja dalje , neminirajte bez veze peticiju ,ako necete doci nemorate nmojte je zato pluvati, ima nas koji cemo biti tamo taj dan!!!
RANJENI ORAO

#14 Nebojša Čukić

2012-12-30 01:09

Daleko bilo moj milorade da bilo ko pljuje po Branku.....jedno sam hteo skrenuti pažnju.....Milorade nemamo više vremena za zajebanciju...protesti se moraju organizovati ali pametno...Nije više problem da li će ih biti ali nam žestoko preti opasnost da protesta ne bude sledećih deset godina na ovaj način...Totalno je beznačajno što ćemo ja ti i još par ljudi biti tamo....ako ti protesti budu opet beznačajni i ako ne zavredjuju ni najmanje interesovanje javnosti.Milorade časnu reč ti dajem da jesam za proteste...da ama baš nemam ništa protiv Branka,niti me je bilo ko nagovorio protiv njega samo smatram da nam je potrebna jedna odgovorna organizacija mnogo više zalaganja i medjuljudskog uvažavanja,TAKTIKA MOJ MILORADE TAKTIKA,,,PRIPREMA I OZBILJAN PRILAZ ORGANIZACIJI SU JEDINI USLOV USPEHA...TI BAREM KAO SPORTISTA TO NAJBOLJE ZNAŠ...Meni je samo jedno neshvatljivo,,,da za samo mesec dana ima samo deset potpisa u tome ja vidim grešku Milorade u ničemu više....
Robin Hud

#15 Sta su pisci hteli da kažu?

2012-12-30 01:12

Bravo gospodine Milorade!Peticija može da smeta samo ludom čoveku ili osobi sa invaliditetom koja je uvek na strani stranke ili partije na vlasti.Ovaj gospodin Ranjeni Orao je do sada većinu rukovodioca udruženja nazivao lopovima i prevarantima.Skoro se pomirio sa jednim rukovodiocem iz Kragujevca koga je pljuvao najstrasnije godinama.Šta ta njegova deca mogu da nauče od njega ako danas kritikuje i vređa čoveka a već sutra sa tim istim čovekom sklapa prijateljstvo.
Zašto osnivač peticije ne obriše njihove zlonamerne komentare?
Robin Hud

#16 Nema greške u tih 10 potpisa

2012-12-30 01:17

Većina osoba sa invaliditetom ne želi promene greška je u tim osobama a ne u PETICIJI

Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2012-12-30 01:50


Ovaj post je uklonjen od strane autora peticije (Prikaži detalje)

2012-12-30 17:22


Milorad Senkovic

#19 Milorad

2012-12-30 17:39

Sto je nemoguce izjednjacavanje sa vojnim invalidima?/!!! Sta su oni bolji ljudi od mene JA SAM U DVA RATA BIO IMAM 3 GODINE RATNOG STAZA I STA JE KO OD NJIH BOLJI OD MENE STO SU PIJANI PUCALI PO NOGAMA I STEKLI VOJNE INVALIDNOSTI I PENZIJE, NEMOJ MENI DA PRICAS TO MOLIM TE, JA SAM U RATU IZGUBIO SLUH PA NISAM ISAO ODMA DA KUKAM ZA INVALIDNOST, I SAD KAD SAM INVALID RADA JEL SAM POSTENO RADIO I NAJEBO SAD KO ME JEBE!!!DA JA IMAM PENZIJU 18 HILJADA A VOJNI 180 HILJADA, MA BEZI BRE NEK SE NOSE BRE PUN MI JE K...C VOJNIH INVALIDA DOBILI SU STANOVE NA NAJBOLJIM MESTIMA U GRADU ZA PO 5 HILJADA EVRA I TO PO 80 KVADRATA, ZNAM SVE NEPRICAJ MI VISE!!!JEDNOSTAVNO BAR PRIBLIZNO JEDNAKA PRAVA ZA SVE!!!
Stranac

#20 Re: Milorad

2012-12-30 19:07

#19: Milorad Senkovic - Milorad

Razlika je izmedju civilnih i vojnih invalida rata.
Ovakav govor, je neprimeren, i smatram licno da mi je ispod casti razmeniti misljenje sa Vama o toj temi.

Milorad Senkovic

#21 Milorad

2012-12-30 23:06

Ovakav govor je istinit,ja nekrijem nista PA CAK NI SVOJE IME svi me znaju i ko sam i sta sam!!!
Zoran D

#22 Re: Milorad

2012-12-31 00:57

#21: Milorad Senkovic - Milorad

U pravu si Milorade!!!

Nadam se da sam te dobro razumeo(?!), ma jesam! Evo me dvanaest godina k'o invalida i gde god probah da izjednačim invalidnost svi braniše svoju da je veća! Zašto, e tu je jedini odgovor SAMOŽIVOST! Neću nikog imenovati, svi su na svoj način različiti, ali su invalidi!

Kad mi odsekoše nogu (i dalje tvrdim lekarskom greškom i to odmah od lekara opšte prakse pa nadalje...!) mislio sam... ma kao i svaki drugi invalid: Jebote šta sad? Od podnošenja zahteva u PIO za invalidnost - penziju, jebem li ga kasno sam počeo da "upisujem" staž (ma dok dobih stalni posao) ko razmišlja sa dvadeset i nekom da će mu zatrebati penzija i... i op ode noga! Proglašen RADNO NESPOSOBAN! Pa dobro dobiću penziju, auuu kolicka je da ne pišem (znam ima i onih što je nemaju(!?)) Kažu mi u PIO - NEMAM PRAVO NA TELESNO OŠTEĆENJE bolest je u pitanju - Pa nisam hteo da se razbolim, keve mi, pa nisu ni znali koja je - lečili me a ni sami nisu znali od čega. Antifosfolipidni sindrom, Lupus antikoagulantis primarnog tipa... A dobro TNP, zašto ne može TNP? Pitam onog pravnog savetnika u PIO, kaže: pa došli ste sami, trebao je neko u ćebetu da vas donese. Znate ako dođete sami ne treba vam Tuđa...! Pa nema ko, u kući svi nesposobni, stari,... E je.. te državo!

Ajd postah invalid, neće biti bolje, da nalazim sebi pomoć... udruženja?! E tu je ludilo! Vidi mi smo distrofičari... a vidi ovo je udruženje Ratnih... i Civilnih... ! Pa bio sam i ja u soldatima! Ali nisi tamo post'o invalid! Pa znam, al nije me 'telo zrno, tane, mina,...! Za vreme krajnjih 90-tih rekli sedi tu 'di si!? E je al ode nogica i bez toga!

I što sam sad ja manji INVALID od RVI ili invalida sa urođenim invaliditetom?

Osnujem sa još par ljudi u ZOPu UDRUŽENJE! Nazvasmo ga, nije ni važno (na žalost neki više nisu sa nama, neka im je laka zemlja!), počnemo bez RAZLIKA ko je kako postao invalid, da li mu je veči ili manji, lepši il ružniji,... patrljak naravno. Amputirac li je, distrofija li je, para-kvadri plegija,... ajmo ljudi nama da pomognemo!!! Potrajalo do prvih projekata i para! JOJ ALAVOSTI, JE...EM LI GA I PARE KO IH IZMISLI! Ajd da ne davim žalopojkom ali se i dalje držim one devize (ne mislim na valutu!): Ne veruj ženi koja laže (citat iz Alan Forda) i invalidu! Pa tu su se angažovali "volonteri" iz familije, troškovi za prevoz (tatin i mamin) au bre jest projekt urađen ali nismo ga pravili da zaradimo nego informišemo "ostali svet" o problemu invalida, valjda!? Nego...

Potpisah ovu peticiju! Mada je mnogo tačaka, želja,... i realnih (možda prevelikih - skupih) i ne potpunih (ne žive svi u gradu..) ali se mora nešto raditi, ovako se ne živi već to glumimo samima sebi a oni koji nas gledaju ne vide!

INVALID SAM JER SAM INVALID. Ne zbog čega, koga, od kada,...!

 

mali Marinko

#23 Samo da protest donese uspeh

2013-01-17 20:05

Zahvaljujući zakonu o zapošljavanju OSI ja sam u avgustu 2011. dobio poso. (imam osnovnu školu)
ZAHVALJUJEM svima koji su na bilo koji način doprineli donošenju ovog zakona.
Potpisao sam peticiju i podržavam protest iako neću ići. Voleo bih da svi zahtevi iz peticije budu ispunjeni.
aca

#24

2013-01-26 18:08

Sta mislite da stavimo jos jednu tacku u peticiji - da nam se omoguce bezkamatni krediti
kod neke od drzavnih banaka na osnovu tudje nege i invalidske penzije i telesnog ostecenja?
Stranac

#25 Re: ?

2013-02-04 18:07

#24: aca -

Bravo!

Alavosti nikada kraja...