Ostavka nacelnika Terzica ! ZELJA GRADJANA !

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Ostavka nacelnika Terzica ! ZELJA GRADJANA !


Gost

#1

2013-06-08 13:28

NAPOLJE TERZICU !!!

Gost

#2

2013-06-08 15:37

Bezbedonosna situacija u Novom Pazaru na najmanjem mogucem nivou ,zahvaljujuci neprofesonalnosti ,neazurnosti policije.Gradjani su jedinstveni po ovom pitanju i trazimo od celnika SUPA da daju ostavke.
Gost

#3

2013-06-08 15:56

Nismo bezbedni da pustimo svoju djecu da izadju u grad,cekamo kad ce da nas zovu i da kazu mrtav vam sin/cerka,Sulejman Ugljanin i Esad Dzudzevic kazu da Bosnjaci uzivaju u prava Bosnjaka u Srbiji,a kada su izubijali sina Sulejmana Ugljanina Muhameda i kada su izbusili gume Esadu Dzudzevicu u Beogradu tada su se pobunili...E pa postovani NAS BOLI ZA BRATA MUSLIMANA !!

Gost

#4

2013-06-08 17:14

PRAVI POTEZ,SIRI DALJE

Gost

#5

2013-06-08 17:40

Rušit govna !!!

Gost

#6

2013-06-08 18:31

Pa red je da Sandzaklije biraju i otpustaju svoje celnike,,a pogotovo Sup-a..Nama trebaju iskreni i nekorupirani kadrovi sa nasih prostora,a nikako dosljaci i ulezi sa strane...Vreme je da se Sandzak probudi jednom zauvek i svoja prava sam kroji...I nikada pod tudz jaram...

Gost

#7

2013-06-08 21:12

Covek je vratio jako puno policajaca koji su zlostavljali nase najmilije tokom 90-tih. Nije iz naseg kraja i OCIGLEDNO ga nije briga za nas! Sramota!
eNA

#8

2013-06-08 23:14

PONOSNA NA GRADJANE, OGORCENA NA NESPOSOBNJAKOVICE!!!! CISCENJE SUPA, SUDA, I OPSTINE MORA DA POCNE!!!

Gost

#9

2013-06-09 00:22

nema sta da se puno kaze? peticija je legalan nacin da se iskaze nezadovoljstvo gradjana N.P. i to je ok.Gospodin Terzic bi sam trebao da da ostavku posle toliko neresenih ubistava u N.P.

Gost

#10 Re:

2013-06-09 00:27

#9: - osim toga zasto mi uvozimo ljude sa strane?zar mi nemamo dovoljno strucnog kadra na takva odgovorna mesta,dragi gradjani sudbina je vasa u vasim rukama pa odlucite sami...

 


Gost

#11

2013-06-09 00:28

Molimo drzavu da reaguje i da u sto kracem roku smeni dosadasnjeg nacelnika Terzica zbog nesposobnosti i neresen broj slucajeva tacnije ubistava u Novom Pazaru to je prvi razlog i glavni a drugi razlog je da u gradu u kom su 80 posto bosnjaci sudbinu kroji stranac nesposobnjakovic zato nek reaguje drzava a mediji da ne prenose Sandzak stalno u crnoj hronici jer mi medjusobno lepo zivimo sa komsijama srbima i ostalima zato trazimo da uvazite ovo sto mirnim putem tj peticijom pokusavamo da resimo i ne predstavljajte nas kao da je Sandzak nestabilan region pokazite da smo i mi muslimani gradjani prvog reda kao i svi ostali...

Gost

#12 Re: Re:

2013-06-09 00:28

#10: - Re: dobra je ona narodna: Tudja ruka svrab ne cese...

 


Gost

#13

2013-06-09 00:45

Bravo pazarci nasi ujedinimo se jer od nasih ministara nemamo nista rasim je sigurno prodana dusa on ga je i postavio ovaj drugi ministar za nijansu je bolji ili mozda isti a njih cemo insallah na izbore pobediti a Terzic hitno napolje ne trebaju nam stranci koji se prave da ne znaju sta je sa ubicama rahmetli Ciga,Haruna, Samka,onda taksiste i sad vl.menjacnice Enesa i ostali da im Allah dragi podari dzenet zato braco i sestre podrzimo peticiju i sutra insallah masovno sa licnim kartama na trg.pod hitno smena nacelnika supa a trebali bi ostale pojedince u sudu...
Mrki

#14 Vreme je

2013-06-09 02:20

Vreme je za Sandzacko proljece ,smijeniti sve redom od Suda Supa do ministara
Resko

#15

2013-06-09 09:30

ako ima i trun casti sam ce otici,mada je vec shvatio da nama nema zaustavljanja dok ne ode i molio bih sve koji ostavljaju komentare da ne uzimaju nijednog od lokalnih politicara u usta jer posle ovo izgleda kao politicko nadmetanje a ovo to nije ovo je cista reakcija cijelog gradjanstva Sandzaka na katastrofalan rad terzica prema Bosnjacima,i ne treba reci nesposoban on je veoma sposoban covek ali za torturu i nesigurnost bosnjaka!

Gost

#16

2013-06-09 09:39

Jebem mu mater!

Gost

#17

2013-06-09 11:01

Nista nije uradio za dobrobit Pazara, ostavka ..

Gost

#18

2013-06-09 12:19

svi zajedno za bolje vreme

Gost

#19

2013-06-09 12:38

Terzica ukloniti sa vlasti. On je nesposoban obavljati svoju duznost, mislim da nije dovoljno strucan za to. Nek ustupi mjesto nekom mladjem sa vecom skolom i boljim iskustvom.
Pravda za sve

#20 Re: Vreme je

2013-06-09 12:50

Slazem se u potpunosti, treba da se prociste sve ustanove od ostalih Terzica koji ne shvscaju ozbiljnost svoje sluzbe vec zloupotrebljavaju svoj polozaj i glume neku vecu silu. Vlada je izgubila kontrolu nad sluzbenicims u NP ovdje se sve radi za novac i preko poznanstva. ovaj fenomen jedino u Afganistanu i Srbiji mozes sresti.
ovcojebac

#21

2013-06-09 12:50

arnold svarcenegera za nacelnika! <3

Gost

#22

2013-06-09 12:51

ovo nam treba!
chileNP

#23 ukradenarevolucija

2013-06-09 13:12

Ovo i jeste akcija Sulejmana Ugljanina da smjeni Terzića, jer drugačije nije mogao kada mu je ovaj sina nalupao što je napadao djevojke po gradu. Inače protesti su organizovani od SDA, ne budite u zabludi velikoj. Terzić treba da ide, ali ne zbog Sulja il Rasima već zbog ubistava građana!

Gost

#24

2013-06-09 16:03

peticija da ode terzic i peticija da se vrati bulic ,mi da odlucujemo o nasoj sudbini a ne ljajic ,ugljanin ili zukorlic
nem

#25 digni glas

2013-06-09 17:30

tako treba sve sto je nesposobno napolje po zakonu treba svaka opstina imat u sup zaposleni po osnovu stanovnika kolko ima öu novom pazaru 90/posto bosnjaka tolko treba bit zaposjeno u sup a to obratno .vise su sa strane nego iz np.to znaju i ministri al koi kad su prodali se za paru .nit rasima nit sulja nije briga za Sancak .sad je pravo vreme dase trazu sva prava koja pripadaju .dok se spremaju za evropu ko stosu rumuni ,macari .bugari ,dobili stasu trazili .zato treba se narod slozit jel buducnost sancaka zavisi sad kako se odradi .ako nastavi ovim tekom svice morat se otselit jel tu nema posla .nema ni jedna fabrika namerno to rade ekonomski ga slabe .udruzitese bosnjaci ,nemojte se gledat partiski davas zavacaju ko dosada .