Pravda za Staniju i Filipa

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Pravda za Staniju i Filipa

SIKI

#51 Re:

2013-06-22 16:39

#28A T: EDY -

A VAMA JE AKI KAO radnil i Ekrem hehehehe smesno najveci vic, pa sta ti mislis neko je corav ne vidi sta oni rde jos da ih gk´lasam da pobede,  ATAROT on da pobedi pa neznam ZASTO NIKAKO MI NIJE JASNO USRANKO; I NAJ NAJ NERADNIK; ZA GOCU  AJD NEKAKO ALI I ONA POCELA DA SERE: A Stanijin zivot ne bi trebalo da te zanima, a kolko smo videli zna i da kuva, a krompir je izgoreo sto nema Ulje ako kazes kazi i gledaj dobro. a DAL ce ostati sa Filipom ili ne to nemozes ti odrediti, pre ce se rastati Jovana i nijel koji su se vencai pod pritiskom, zato sto se jasili pred kamerama i sad Jovanina mam je videla i zapretila joj da se ne vrca kuci E SAD JE PITANJE DAL CE DAIJELOFA FAMILIJA NJU DA PRIMI V I D E C E M O;

 


Gost

#52

2013-06-22 16:39

Stanija i Filip samo hrabro

Gost

#53

2013-06-22 16:41

Ostavite mi akija na miru prokletnici jedni.... mrs napoljeeeeee........crkotine jedne pogane i sugave...Mrsssss...... Aki ne brini ne moze ti mutavko nista izdrzi do kraja i uzmi im pobedu molim teeee..Najbolji si.....+

Gost

#54 E ostavite akija na miru prokletnici jedni...CRKLI SVI DA BOG DA.........Re: Re:

2013-06-22 16:43

Deki.

#55

2013-06-22 16:45

Sramota za produkciju sto direktno podrzava prevaru Danijela i Jovane oko fingirane veridbe koja je laz i prevara za gledaoce,kako bi podelili prvu nagradu.
Poznati su po tome da su dobri manipulatori narocito Danijel Alibabic koi je to pokazao 2007 u Velikom Bratu VIP gde je slicno pokusao da uradi sa Eminom Hadjibegovic manekenkom iz Sarajeva
ali tada mu to nije proslo.
Posle sest godina pokusava slicnu stvar sa Jovanom Nikolic.
Sa kojom se otvaraju mnoga pitanja.
1.Gde je Jovana bila dva ipo dana po izlasku sa farme posto je u dva navrata ispricala dve razlicite verzije price,obolesti i bolnicama -Koja je tacna.
2.Kako neko sa dijagnozom upale jajnika nedobija nikakvu terapiju-lekove ,samo postedu na rad i mirovanje.-kako je to moguce postavlja se pitanje.
3.Kako neko sa takvo dijagnozom i preporukom lekara moze da upraznjava velike kolicine alhohola u istoj meri u kojoj je to cinila predhodnih tri meseca pijuci iz velike solje.
4.Kako to da verenicki prsten odgovara Jovaninoj ruci bez probe,dovodi do sumnje da ga je sama donela po povratku.
Isto tako postoji osnovana sumnja da je Jovana Nikolic trudna i da to produkcija krije jel bi po pravilima licence morala da napusti rialiti farma .
Gledam farmu od prvog dana sve navedeno se moze proveriti sem sumnje o trudnoci.
Produkcija cesto gleda kroz prste Danijelu i Jovani sto se najbolje videlo na predprosloj zurci kada su Danijel Jovana i Dinca proveli 10 minuta u kupatilu zatvorenih vrata, sto se jasno videlo u lajvu dok je naravno prekriveno u pregledu dana.
Jasno se zna da je Stanija sa upalom jajnika imala urednu terapiju i kontrole.
Posto nisam clan Fejsbuka nemam mogucnosti da ovaj komentar postavim.
Zamolio bih prvog Stanfilda koi ovaj komentar procita postavi isti na StanFil profil kako bih bio vidljiv za sve koi podrzavaju Staniju i Filipa

Gost

#56

2013-06-22 16:55

0vo ko je napisao svaka mu cast svi mi to znamo al farmu treba podhitno zabraniti jer rade sve nepravedno ,nisam za nikog al jel se pitaju zadruga kako je roditeljima gledati sta im se radi od dece samo radi gledanosti.Pa jadne su te pare kad su svi u mozgu pukli ,nepravda je za neeke bas koji su iskreni a foliranti I dzukci su najbolji sramotaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaafarma je dno dna

Gost

#57

2013-06-22 16:56

Ovo je peticija podrške Staniji i Filipu i zato mrzitelji odbijte odavde.Svoje ljubimce(Akija ili bilo koga drugog)branite na drugom mestu i probajte da hvalite svoje a ne da vređate druge.Lekovito je.

Gost

#58

2013-06-22 16:56

Mislim da pravila vaze za sve a ne samo za pojedince i da se svima podjednako i ucesnicima i nama gledaocima mora dati medijska paznja ,a ne samo favoriti i Grandov-ci ... Postujte nas gledaoce ... jer od nas i zavisuite ... tsanija i filip su jedini pravedni na toj farmi ,cak i od zadruge i produkcije ... LP

Gost

#59 anonim

2013-06-22 17:03

svaka cast komentari imaju smisao dosta je nepravde i gresaka napravito pa a posebno mi smeta nacionalno vrijedzanje od Vesne Rivas i jes nepravda ucinjena Zorici Markovic napustila je Farmu bez feninga honorara a drugi se nagradise sramota VELIKA SRAMOTA neka sluzi na cast organizatoru i drugim navijala sam za Staniju i Filipa zaomije stosu za sitnice kaznjavani i sve te kazne ali sad me nerviraju maksimalno








Gost

#60

2013-06-22 17:04

Danijela Danči Malešević
Pa dobro dokle više "gospodo" iz produkcije da kažnjavate samo FILIPA I STANIJU, sramite se bre...Dosta više vašeg urnisanja po njima, dosta više, mislite da smo mi ćoravi i da ne vidimo kod zdravihočiju šta radite i čime se bavite, dokle više da uništavate psihu dvoje mladi, koji pokušavaju samo malo da se VOLE, kazna, koja kazna, radi skidanja bubica na min. da se osveže vodom, ma bre sramite se, a Ekrem koji gazi po našem rodu, našoj veri, našoj SVETINJI, OSTAJE NE KAŽNJEN, nije čak ni upozoren, SRAMI TE SE, VI STE DNO, DNA... de kazna ZA GOCU, LJUBU, MEMU, VESNU, ŠA i sve njih koji iz dana u dan krše pravila, NEMAJE, NE, SRAMITE SE BRE, KAŽNJAVATE NJIH DVOJE, A NA NJIMA I IMATE NAJVEĆU ZARADU I GLEDANOST, MISLITE "GOSPODO DA JE NAROD GLUP, DA NE VIDI ŠTA IM SE RADI, ŠTA IM SE SERVIRA, KAKO IH IZ DANA U DAN URNIŠETE I PONIŽAVATE, ZAŠTO??? NE SMU DA POBEDE, ZATO ŠTA MORA NEKO DRUGI DA POBEDI, KOME STE VI OBEĆALI POBEDU, SRAMITE SE, ZNATE DA SU NAJAČI, SVE VI ZNATE I ONDA HAJMO URNIŠIMO IH I KAŽNJAVAJMO DA PUKNU, DA SAMI IZAĐU, TO VAM JE CILJ, MA SRAMITE SE, DNO, DNA STE...ŠTA STE SVE POKUŠALI SAMO DA IH RASTAVITE, kakv podle IGRE, MISLITE DA MI TO NE VIDIMO, eee varate SE sve MI SAVRŠENO VIDIMO I ZNAMO...DOSTA BRE VIŠEE.... Osvestite se i pokažite makar jednu trunku ljudkosti u sebi, ako je IMATE....PRESTANITE BRE VIŠE I PUSTITE DVOJE MLADI DA SE VOLE I UŽIVAJU JEDNO U DRUGOM, PUSTITE NAS KOJI VAS GLEDAMO RADI NJIH SAMI DA UŽIVAMO U PRIZORIMA LJUBAVI, A NE U NASILJU I PONIŽAVANJU NAŠEG RODA, NAŠE SVETINJE..Budite jednom bar ljudi i prekinite ovo urnisanje, ako hoćete PARE, recite glasati ćemo i dalje, al PUSTITE BRE NJIH VIŠE, DAJTE IM DA DIŠU JEDAN DAN SVEŽ VAZDUH I DA UŽIVAJU, MA BRE SRAMITE SE....

Gost

#61

2013-06-22 17:07

farmu volim da gledam a oni su najbolji,nema smisla sto ih zadruga iskoriscava i sto ne vaze pravila isto za sve

Gost

#62

2013-06-22 17:11

Očigledno da je na farmi najgori onaj ko je najiskreniji.
Samo da se izbore protiv balavaca, propalih pjevačica, zaboravljenih pjevača i sl.
Musquito

#63

2013-06-22 17:12

Aki je nezreli klinac koi nezna glavi mesto da nadje. Decko nezna gde udara za tri meseca lencarenja - spavanja do popodnevnih casova do pre par dana nije znao koje zivotinje se nalaze na Farmi
A sada se pravi pametan da on glumi neki autoritet sto je vise nego smesno.
A pri tome stalno poziva direktora granda Sasu Popovica.
Decko je umislio da samo grandovci pobedjuju na farmi.
Izaberite nadimakDZAS

#64 Subjekt

2013-06-22 17:15

Napiši komentar...Bravo za peticiju...StanFil do Finala...U inat zlobnicima...

Gost

#65 Re: TAČNO TAKO

2013-06-22 17:20

gile

#66 Re:

2013-06-22 17:22

#56: -

Svaka cast za ovaj tekst a farmeri su svi katastrofa. Mnogo su umisljeni i svima je prvo "Jel znas ti ko sam ja", ne smes nikome nista da kazes. Najgora Farma do sada i najgori ucesnici sve same zvezde a za pola njih nisam nikad ni cuo. Neki snimili jednu pesmu i postali zvezde a neki ni toliko.

mikica

#67

2013-06-22 17:26

ma drugog krivi kad joj kazu da pije ,oni samoi govore istin,a izgleda Gocu boli istina.e razocarala do beskrajnostisa svojim izjavama I picem.A sto se tije sramotakija pa ljudi jeste da je dete al mnogo se uzdigao a najveci je neradnik I dali ste zaboravili kad se dizao I sa kim se sve nije posvadio I sad oce da gazduje.
Lično Ja

#68

2013-06-22 17:31

Stana i Filip se vole i bore da održe svoju vezu,na toj farmi prepunoj ološa ! Svi su protiv njih,ali uvek će imati njihove fanove,i izborićemo se ! A ljudi će uvek pričati.Stano,Filipe uz vas smo,idemo do finala <3 <3

Gost

#69

2013-06-22 17:32

STOP VISE.......90 dana su oni ti zbog kojih radi TV 24/7.....to znate i vi,oni su obelezili ovu farmu i najbolji su u svakom pogledu.Svaki pregled dana vam njih dvoje nose,stvarno sram vas bilo.Samo se oni kaznjavaju,a drugi sve mogu......najkulturniji su na farmi.Stanija persira svima,da nije devojka obrazovana zaboravila bi bar nekada kada se obraca straijima,al nema kod njih veze kamera ili bez nje,oni su kulturni i NAJBOLJI!!!
Veki

#70

2013-06-22 17:36

Svaka cast na komentaru 55
Sve je tacno .
Stanija i Filip samo napred.

Gost

#71

2013-06-22 17:36

Stanija i Filip su najbolji,mi smo sa njima do pobede,i prestanite da ih kaznjavate bez razloga jer i drugi krse pravila a niko ih ne kaznjava to nije u redu!!!

Gost

#72

2013-06-22 17:44

SRAMOTA JA DA SAM NA NJIHOVOM MESTU JA BI TUZILA I TV PINK I ZELJKU MITROVICA ,NA KALJANJE CASTI.
Jovan

#73

2013-06-22 17:46

Stanija i Filip se dosta razlikuju od ostalih farmera.
Nisu alhoholicari lopovi prevaranti dupljaci praznoglavci ludac zato drugima smetaju .
A produkcija vodi politiku za bas za takve profile sto je zalosno .
Podrzimo Staniju i Filipa do kraja..........

Gost

#74

2013-06-22 17:51

STRASNO JE STA RADE STANIJI I FILIPU,I KOLIKO PUTA SU IH DO SADA KAZNILI.U REDU JE KADA SU KRIVI,ALI I DRUGI PRAVE PREKRSAJE A NISU KAZNJENI.GOCA BOZINOVSKA JE TRI PUTA DO SADA DOBILA PAPIRICE SA PORUKAMA,PRVU OD BILJE SECIVANOVIC,PA OD ZLATE PETROVIC,A SINOC I OD MIRE SKORIC.I MUZICARI SU JOJ PRENOSILI VESTI IZ SPOLJNOG SVETA.A KADA SU SE VRATILE ONA I VESNA SVE SU PRENELE VESTI IZ SPOLJNOG SVETA I NISU BILE KAZNJENE.SINOC JE VISE NJIH BILO U VECEU.GOCA JE JEDNOM PRILIKOM POKAZALA IMA I NA SNIMKU DA IH JE 4 U NUTRA.I OPET CE KAZNA BITI SAMO ZA STANIJU I FILIPA.VI ZNATE KOLIKO LJUDI GLASAJU ZA NJIH,I ONDA IH KAZNJAVATE JER ZNATE DA CEMO IH MI SVAKI PUT VRATITI,ALI MISLIM DA TO NIJE U REDU I DA TREBA SVE KAZNJAVATI KADA GRESE,A NE DA SE KOLA LOME VECITO NA DVOJE LJUDI,KOJI SU KRIVI I KADA NISU KRIVI.
Boki

#75

2013-06-22 17:52

Sta reci Produkcija stalno ima dvotruke arsine Stanija i Filip konstantno se kaznjavaju za sve i svasta.
Dok vraca u sou Gordanu Bozinovsku i Vesnu Rivas posle sramotne tuce sto je protiv pravila licence
Jos prodaju pricu da je to narod trazio ha ha ha ...smesno
STANIJA I FILIP SAMO NAPRED .