PETICIJA ZA ZABRANU GEJ PARADE U BEOGRADU 2013

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji PETICIJA ZA ZABRANU GEJ PARADE U BEOGRADU 2013


Gost

#26

2013-09-21 19:37

Боље би им било да се не појављују !!!

Gost

#27

2013-09-21 20:41

da se zaustavi nemoral medju ljudi

ma Bog je stvorio zenu za coveka nek tako i ostane gejevi nam ne trebaju

Gost

#28

2013-09-21 20:58

ZAKONOM ZABRANITI NENORMALNOSTI I NEMORALNOSTI
Stole

#29

2013-09-21 20:58

Nepotrebna i sramotna budalastina!

Gost

#30

2013-09-21 21:19

САЧУВАЈМО ПОРОДИЧНЕ ВРЕДНОСТИ. АКО ДОПУСТИМО ПЕДЕРИМА, СУТРА ЋЕ ТРАЖИТИ ПРАВО И ПЕДОФИЛИ, ЗООФИЛИ...И КО ЗНА КОЈИ ЈОШ СЕКСУАЛНИ ЛУДАЦИ

Gost

#31

2013-09-21 21:28

STA RECI,MOZDA CE ZAHTEVATI NAPREDNA EUROPA SUTRA DA SVI POSTANEMO PEDERASI,VALDA MISLE DA I MI BOGA I HRISTA MOZEMO ZABORAVITI I ZA PARE SE PRODAT..
bojanj012

#32

2013-09-21 21:50

www.youtube.com/watch?v=KpuzSwx6stc&feature=share odgledajte ovo i bice vam sve jasno

Gost

#33

2013-09-21 22:20

Ovo netreba komentarisati
Алкебијад

#34

2013-09-21 23:02

Грех!!!
Познајем многе људе који претерано уживају у алкохолу, чак су, углавном стално припити, никога не дирају, елоквентни, друштвени, добри родитељи, мужеви... Имао сам таквог брата од стрица, сви смо га много волели, јетра му се распала, умро је! Одвраћали смо га од тог његовог порока, греха, породица, родбина, пријатељи, али он није могао да се ослободи од демона алкохолизма.
Био сам страствени пушач, две паклице ми биле мало. Трудио сам се да поштујем оне којима смета дим. Нисам приметио да су ме људи избегавали због мог порока, греха, већ су само повремено благо и добронамерно ме саветовали да прекинем. Успео сам! Сада је свако брдо без проблема мој видиковац. Савладао сам демона никотина!
Знам неколико клептомана. Сви их волимо. Али они не могу да победе демона крађе.
А лажови, они који се хвале и уздижу, су нарочито симпатични. Сви се данима сећамо њихових измишљотина, па се често и заједно са њима смејемо томе. Али они јадни не могу да се ослободе демона лажи. ...

...
Наркомани, марихуана, кокаин... неколико таквих које познајем су сасвим примерни грађани, не угрожавају своје окружење. Порочни углавном, само у том смислу. Демон наркоманије их не пушта иако се са њим носе и нису свој живот претворили у посвемашњи пакао.
Знам и кавгаџије који никад не насрћу на слабије од себе...
Да не набрајам више све што може да се изроди у порок и грех, него да се осврнем на овај овде поменути порок и грех, хомосексуалност, содомију. Као и све и горе наведено то је духовна болест. Не душевна, већ духовна болест. Сваки добар човек не мрзи болесника већ се труди да му некако помогне, тако ни ми који осуђујемо содомију не мрзимо хомосексуалце. Њихов дух је оболео под утицајем демона похопте или ђавоиманих људи и дошло је до искривљења њихове сексуалности, на тај начин да им тело истог пола распаљује похоту. Други демони се склањају од њих, јер зашто би губили време, кад је пад у ад ових душа које се прљају овим грехом неминован! ...

...
Хомосексуалност се лечи строгим постом и молитвом! Као и све друге страсти, пороци, грех, духовне болести. Демон страсти насрће и на старе монахе, и мучи их на разне начине. Духовно слаби људи не утврђени у вери, подлегну. Дешава се и свештеницима, монасима, епископима... Хиљадугодишње искуство злих духова често однесе победу.
Јавно промовисање овог греха и "поносно парадирање" је са становишта вере, Јудаизма,Хришћанства и Ислама недопустиво! То вређа наша верска осећања! А кад видимо на тим парадама срама, учеснике са сатанистичким симболима прерушене у демоне, то је очит доказ да је на делу посвемашње озверење људи и друштва на делу! Многи хомосексуалци и нису свесни свог греха јер их демон наведе да осећају лажну љубав према свом "партнеру", страст им помрачи дух! Па сви ми волимо своје пријатеље истог пола, добре људе, али нам не пада на ум да их содомизујемо.
Без обзира што нам са демонизованог Запада намећу грех за врлину, хришћани ће се снажно на сваком месту одупирати!
Dada

#35 Re:

2013-09-22 00:40

Mimi

#36

2013-09-22 00:43

Zasto provocirati normalni Narod, neka rade sta hoce u svoja cetiri zida, a ne da ulicama Grada pokazuju svoju bolesnu razvrat.

Gost

#37

2013-09-22 01:22

Потписао.
zorka

#38 Re: zatucani....

2013-09-22 02:25

#3: F.Š. - pogledaj film, sta o homoseksualnim brakovima kazu statistike...

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FoDWxJg6ocw


Gost

#39

2013-09-22 06:21

Trbaju nam deca

Gost

#40

2013-09-22 07:10

Napiši komentar...
Čega se pametan stidi ,tim se budala ponosi reče neko davno ,neka se bar neko pametan medju onima koje smo imenovali da nas predstavlja u svetu ovog seti i utiče da se ova bruka i moralna propast skloni sa ulice .
ja

#41 ccc

2013-09-22 08:07

e srbi izadjite iz pecine

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2013-09-22 08:47



Gost

#43

2013-09-22 08:49

Odbranimo Srbiju, Pravoslavlje i našu decu i porodice od stanista!


Gost

#44

2013-09-22 09:34

NIKO OD NAS NECE PEDERE U ZEMLJI !

Gost

#45

2013-09-22 10:07

evropa bi trebala da vise paznje posveti problemima porodice,i stimulisanj natalitete,sto se najvise odnosi na srbiju,a ne na zastitu gejeva i ako ih niko ne dira vec sami izazivaju i eksponiraju,koje ce vaspitanje imati deca koja ih gledaju obucene muskarce kao zene i obratno,ili deca koja ce da budu usvojena od strane takvih osoba,ovo je moje misljenje mozda sam zaostao po ovom pitanju ali neka sam,vise volim zenu u krevetu nego muskarca,ali ukoliko se nastavi sa forsiranjem ovih sto su posebni plasim se da ce u buducnosti ovi sto vole zene morati da i oni demonstriraju
Aleks

#46 Re:

2013-09-22 10:31

#6: -

Tako je!!!


Gost

#47

2013-09-22 11:21

Mislim da je javno demonstriranje seksualnih sklonosti ljudskih jedinki nemoralan i skaradan čin i smatram da je homoseksualizam devijantna pojava a ne sredstvo za postizanje "ljudskih sloboda i ravnopravnosti". Na isti način bi se mogli tretirati i pedofili, zoofili, nekrofili i slični. Cela ova "manifestacija" služi da bi se uneo nemir i haos u društvo i radi rušenja tradicionalnih vrednosti porodice u klasičnom smislu.

Миливој С. Вукеља

#48

2013-09-22 11:34

Зло против којег дижем свој глас потписујући ову петицију треба ИСТРЕБИТИ заједно са онима који то зло од педера подржавају .

Gost

#49

2013-09-22 11:40

Mislim da svi ljudi u Srbiji imaju sva prava, i da 0.01% populacije ne moze da utice na onih 99.99% koji zele da zive kako je Gospod rekao. Ako drzava Srbija ne misli tako smatram da bi nasa drzava Srbija morala da plati za svih 99.99% populacije 15 dnevno molitveno putovanje po pravoslavnim svetinjama po svetu da se svi molimo za spasenje majke Srbije.

Gost

#50

2013-09-22 13:12

Daj Bože da i kod nas bude zabranjena al sa ovima na vlasti nikad. Sve će uraditi i dupe dati za kobajagi Evropu. Rusima svaka čast...99 godina neće moći da održe skaradu u Rusiji...Bravo Putine...