Izgradnja vrtica i skola u naselju Stepa Stepanovic

Izgradnja vrtica i skola u naselju Stepa Stepanovic / Saopštenja / Politička zloupotreba naše inicijative / Komentari

ju_naopako

#1

2013-11-03 16:13

Pa zašto udarate po deci Drugovi?
Sram vas bilo, mada teško da vas je neko naučio šta je Moral,
ipak su vas odgajali komunisti, kojima ništa nije sveto
a vi ste odgajili ološe, bitange, prevarante, kojima ništa nije važno . . . samo lični interes

Gost

#2

2013-11-03 17:15

Poštovani,
danas, nedelja 03.11.2013. god oko 15h bili su i kod mene. I tačno po imenu i prezimenu mi se obratili iako na vratima nije ništa pisalo. Imali su spisak i redom išli. SNS je u pitanju. Na pitanje kako mi znaju ime i prezime, kažu "potpisali ste peticiju koji smo mi pokrenuli, za vrtić i Dom zdravlja!!!!" Kažem " ne vi već MI smo pokrenuli sve, ali se vi sada prikljanjate glasova radi".

Gost

#3

2013-11-03 18:49

Hvala Dušane na svemu i svima koji učestvuju u ovoj organizaciji. A za ove političke partije više nemam komentara
#4

#4

2013-11-03 18:53

I meni su danas zvonili na interfon iz SNS, pomenuli su da vrse anketiranje, ali nisam hteo da ih saslusam, sad vidim da su hteli da se pohvale tudjim zalaganjem :-)

Gost

#5

2013-11-03 21:25

STO MENI NE DODJU NA VRATA TI sns OVCI NE BI SE LEPO PROVELI

Gost

#6

2013-11-03 22:44

Slazem se sa vama i podrzavam nestranacku naklonost, samo napred, sve sto se napravi materijalno ili duhovno moze trajati i apsolutno je ispravno, ako je nezavisno.

Gost

#7

2013-11-04 09:58

Sramota sta se radi... Sitni politicki pijuni koji da su nesto u zivotu napravili, ne bi isli po vratima... Ali nase drustvo salje jasnu poruku, ako zelis drzavnu "fotelju" ikreni od vrata do vrata... Pa posle isti takv bez kompetencija ce da bude adresa za resavanje pitanja, kao i sto su sadanji!
Neznanje je covekov najveci neprijatelj!!!
Isrekno se nadam normalnim komsijama koji misle svojom glavom... Videcemo!
Leja

#8

2013-11-04 10:04

Isto to su uradili i kad smo protestovali protiv izgradnje benzinske stanice! Samo da sad kad su skinuli Djilasa ne anuliraju sve dogovoreno. Ja ne verujem nista dok ne vidim izgradnju skole i vrtica sa terase.

Gost

#9

2014-03-12 22:51

Stranke su vec pokazale svoje sposobnosti i neodgovornosti. Udruzenje stanara radi dobro i ima poverenje moje porodice.

Gost

#10 Re: upravu ste

2016-04-09 11:36

#7: -  

 Mene su slali