Da se objave i provere glasovi posle finala Farme 5!


Gost

#1

2013-12-25 17:08

Svakako da sam zainteresirana da se PROVJERA nakon proglašenja ev.pobjednika Farme 5 obavi ODMAH te da se PINK TV-i ne DOZVOLI da i ovaj puta pokuša PREVARITI GLASAČE I JAVNOST, jer imamo " iskustva " još od zaista PRETHODNE FARME 4 gdje su zaista namjestili pobjedu učesniku Memi, a zakinuli svjesno i namijerno učesnici Staniji jer u vrijeme glasanja su i BLOKIRALI broj za ovu učesnicu a novce od glasača svakako " naplatili "....tek nakon proglašenja " pobjednika " su ljudima stizali izvještaji sa broja koji je bio blokiran...Ovo navodim jer se mnoštvo ljudi žalilo a oni se " pravili " da ne znaju te govorili da je sve " regularno " naravno kao i sa glasanjem za Farmu 3...Marijana i Katarinu....i njegov bro.je tada bio BLOKIRAN.....PROVJERA MORA BITI KONSTANTNA OD POČETKA GLASANJA KADA DVOJE FARMERA OSTANE NA KRAJU.....JEDINI JE OVO NAČIN DA SE STANE U KRAJ KRAĐAMA MITROVIĆA, POPOVIĆ S. I PINKA..DODAJEM DA JE TAKOĐE NE MOGUĆE DA NEKO KAO J.G. KOJA SVO VRIJEME NJIMA DAJE NAJVIŠE NOVACA OD GLASOVA NAŠIH ZA NJU, PINKU, NE POBIJEDI....OD POČETKA REALITIJA ONA JE JEDINA BEZ PREMCA U VRHU I ZASIGURNO NJENI GLASAČI NEĆE I NE BI NAKON SVEGA I 4 MJESECA GLASANJA ZA NJU, ODUSTALI...ZNAČI NAJVIŠE SE MORA PAZITI NA NJENE GLASOVE...UPOREDNO BI TREBALA BITI UKLJUČENA SLUŽBA ILI KO SE VEĆ SA TIME BAVI /Rac-a /...OD POČETKA GLASANJA ZA DVA PREOSTALA FARMERA....AKO SE DESI PROBLEM...ODMAH TREBA STOPIRATI I TADA PREBROJATI REZULTATE....SVAKAKO ZA KONTROLU SAM I TO BI BILO JEDINO POŠTENO...
Verka

#2

2013-12-26 05:20

Posto ne verujem nikom sa rtv pinka,granda zadruzi,produkciji zelim potpisati i uveriti se .Znam kako je bilo kada je Katarina pobedila na farmi 3,sto je nije fer za nas gledaoce i glasace.Ne dozvolite da se to ponovi
Verka

#3 Re:

2013-12-26 05:22

#1: -  

 

Slazem se

Gost

#4

2013-12-26 10:30

U POTPUNOSTI SE SLAZEM SA NAVEDENIM TEXTOM! STOP MUTLJAVINAMA SA SMS GLASOVIMA!

Gost

#5

2013-12-26 10:42

U POTPUNOSTI SE SLAZEM SA TEXTOM PETICIJE! STOP PINK MUTLJAVINI!
BETI

#6

2013-12-26 22:52

U POTPUNOSTI SE SLAZEM SA TEXTOM PETICIJE!

Gost

#7

2013-12-26 23:17

SAMO PRAVEDNO,AKO IMA PRAVDE U SRBIJI!

Gost

#8 Antonija

2013-12-27 01:42

Ne mogu ti potpisati peticiju, iako sam upravo to namjeravla kada sam otvorila link. Predomislila sam se iz razloga kao i sto ce velika vecina vjerujem . Objavljivanje glasova kao i sve mjere provjere regularnosti su u redu. Ali nije u redu pominjanje Kaarina Zivkovic, vrijedjanje iste, i nazivanje njene pobjede kontroverznom. KZ je prodobro bice..pobjeda je zasluzena i otisla u prave ruke. Pohlepni proracunati Marijani koji e svoje pravo lice pokazao tek po ozlasku i vucara se po sudu kao kakva budala, bezuspijedno, besmisleno i bez rezultata. KZ je odnjela pobjedu upravo u finalu .. kada su je najstrasnije vrijedjali u studiu .. pred njenom maamom i najblizima .. bez ikakvog obzira i postovanje.. Tad e narod napravio ustanak i glasao svim silama za Kacu .. u SSF s Marijanom odnjela je zasluzenu pobjedu. Nisi fer s ovim djelom o Kci nema potpisa .. samo moj apel ostalima na nepodrzavanje ove peticije dok ne modifikujes tekst. hvala .
Zoka

#9 Re: Antonija

2013-12-27 02:17

#8: - Antonija

Ma nemoj. Narod je Katarinu IZBACIO NAPOLJE, onda taj isti narod je "vratio" putem baraža, i na kraju joj dao pobedu? Ne budi smešna.


Gost

#10 Re: Re: Antonija

2013-12-27 02:35

#9: Zoka - Re: Antonija

To sto je Katarina izbacena nakon mjesec i nesto dana i nema puno veze. Iz nekoliko razloga..prvo.. tada je ona zeljela izaci, drugo narod je jos nije dobro probavio, trece izgubila je u duelu sa takodje jakim igracem koji je izasao ako se ne varam kao 5plasirani, plus Jovana je pobjedila u duelu i duplirali su joj se glasavo ... tako da.. KATARININA pobjeda je bila apsolutno zasluzena, naspram one ekipe definitivno zasluzena .. u svakom smislu, najbolji lik tamo.. MA MOJ CAOOO.


Gost

#11

2013-12-27 03:19

odlican izbor s obzirom na pobjednike konkretno farme gdje je pobijedila nezasluzeno Katarina Zivkovic gdje se ocigledno vidjelo da joj je namjestena pobjeda a tad je vec drugoplasirani trazio ovo isto tj da se objave rezulati sto ovi nisu ni ucunili pa do sada su i pobjedjivali grandovci osim meme sto me nebi cudilo ni sada da to urade al nek znaju da mogu samo JGda zahvale na ovolikoj gledanosti farme jer ju je ona iznijela na svojim ledjima sto je za svaku pohvalu i zato JG uz tebe smo da ti se ne dogodi nepravda

Gost

#12

2013-12-27 11:23

J.G treba da pobijedi

Gost

#13

2013-12-27 12:17

Znam sigurno da ce biti namesteno....evo i sad joj namestaju da bi je izbacili...i zato sam za ovu peticiju...pozdrav svim jecinim glasacima

Gost

#14

2013-12-27 22:36

O cemu bre vi pricate? Pa ko vam je kriv, sto gledate glupu farmu, pa jos i bacate pare na glasanje?!?!? Naravno da je prevara, cela emisija je prevara, i to jako glupa prevara...

Gost

#15

2013-12-29 08:30

Treba mafiji stati u kraj
SLODICA

#16 VELJKO

2013-12-30 20:49

SLOBA DO POBEDE