Ispuštanje otpadnih i fekalnih voda u kanal Sukova Bara u Futogu


Gost

#1

2013-12-28 08:56

Sve pohvale i treba ići do kraja!

Gost

#2

2013-12-29 21:23

Takođe sam stanovnik Železničke ulice,i mogu samo reći da za ovako nešto nema reči,u taj pomenuti kanal nama šta se ne baca,od kupusa kako kiselog tako i svežeg...pa čak i lešine raznih domaćih životinja i delova tela istih,pa do fekalija sa raznih strana oko kanala. Trebao bi neko od nadležnih da provede neko vreme svog života u pomenutoj ulici,naročito leti,kad su prozori otvoreni,e tek tad bi se nešto uradilo,ovako mi smo za njih smrdljivi paćenici i građani najnižeg staleža.Sramota za mesnu zajednicu Futoga,koja ne čini ništa po tom pitanju a i grad Novi sad,koji šalje inspekciju samo kad treba da se kaznama za gluposti uzme novac.!

Gost

#3 Re:

2013-12-29 22:13

#2: -

Zato cemo sada svi da se udruzimo i pomognemo jedni drugima, jer trpljenjem ne dobijamo nista, posle praznika peticija ce ici kroz selo, zvacemo Zelenu patrolu sa B92, a postoji iplan da se na jedan ceo dan blokira cela Zeleznicka ulica od semafora, pa do racvanja sa Grmeckom. O svemu cete biti blagovremeno obavesteni, a nadn se da cete i prisustvovati svim akcijama, jer samo uz vasu pomoc cu moci nesto i da uradim.. sama nikako..


Gost

#4

2013-12-30 20:51

Stvarno je sramota da u centru Futoga pa i sire se siri ovakav smrad !!! ne znam ko je nadlezan....stanovnicima Fruskogorske pod prozor je ovaj uzas!!!ucenici skole "Desanka Maksimovic" svakodnevno se guse u ovom trovu!!! VREME JE DA NEKO REAGUJE !!!

compa

#5

2013-12-30 21:01

I ja zivim u blizini Zeleznicke ulice I svakodnevno udisem smrad koji se siri zbog necijeg bahatluka.Dokle?Svaka cast autoru teksta I pokretacu peticije.

Gost

#6

2013-12-31 08:21

nisam stanovnuik futoga ali zivim sa istim ili slicnim problemom.kod nas za razliku ne ispustaju pokvaren rasol vec fekalne vode tako da u toku leta mozete u potpunosti i sa punim plucima da udisete svez vazduh.naravno u koju god instituciju ili inspekciju navratite i zatrazite pomoc sa razumevanjem vas proslede nekom drugom.nista nije bolje ni sa javnom deponijom koja se nalazi tik uz selo i koju svakodnevno pale iz razloga"sakupljanje sekundarnih sirovina"sa takvim radom razmisljanjem ja stvarno neznam u koju cemo mi to evropu!!!!

Gost

#7

2013-12-31 22:20

Jedino im je bitno kad su izbori da dobiju vaš potpis, ali kad se pojave pravi problemi onda nema nikog od njih da makar sasluša ili da da predlog. Za ljude koji su ogorčeni kad im smrdi pod prozorima iako nemogu taj problem sami da reše samo je malo potrebno da nadležni odreaguju a ne da štite "proizvođače" da svoj otpad bacaju u kanal.

Gost

#8

2014-01-01 00:10

Gde su sad oni politicari sto vrve po Futogu kad su izbori?

Gost

#9

2014-01-01 15:40

Iako ne živim blizu pomenutog kanala često tuda prolazim. Smrad je zaista neopisiv i zaista najiskrenije saosećam sa ljudima koji žive u blizini kanala. U nadi da će nadležni organi u najskorije vreme oštro reagovati povodom pomenutog incidenta i rešiti nastali problem takodje pozivam sve gradjane dobre volje da se priključe ovoj akciji.


Anonymous

#10

2014-01-01 23:14

Дивно је све ово, али и међу потписницима има оних који су се на прошлим изборима за МЗ Футог, продали за паре. Изволите отићи код оних који су вас куповали.

Gost

#11

2014-01-04 00:27

Od Mesne zajednice ne ocekujem nista, jer oni stite te iste olose koji se bave trovanjem naroda svojom tehnologijom proizvodnje kupusa koja se nalazi u kanalu, bitno je to da ovo ode u javnost, a tuzno je sto se sve vrti oko politike... Ali kad je vec tako, ako se spremaju za neke sledece izbore ovo im je odlicna kampanja, meni je bitno samo da rese problem!

Gost

#12

2014-01-05 17:55

Posto niko vec godinama ne resava ovaj problem,moj predlog je da se skupi novac za par slepera zemlje-suta i da se zatrpa sva mesta gde stoka ispusta...pa cemo videti da li ce onda neko od nadleznih doci...ili da iznajmimo cisternu punu GOVANA i istovariti kod CULUMA i njemu slicnim u dvoriste da vidi kako je nama.

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2014-01-06 02:40



Gost

#14 Re:

2014-01-06 02:44

#2: -

Leti ne smrdi uopste... zimi smrdi... i taj kanal je tu za kanalizacije i sve to kako nece smrdeti?


Gost

#15

2014-01-06 12:48

Teško je živeti bez razumevanja jedan za drugog i bez elementarne kulture življenja. Kada se ugrožava nečiji mir i kontaminira životni prostor vazduh koji dišemo, zaista moramo svi odreagovati da bi se zaustavila ovakva nemarna, nekulturna i nasilnička ponašanja



Gost

#16 Re: Re:

2014-01-08 18:56

#14: - Re:

Taj kanal nije predvidjen za kanalizaciju, pobogu pa gde ti zivis, kanal je predvidjen za odbranu od poplava ukoliko je nivo Dunava visok, tada se kanal puni..

Strasno kakav komentar!!!!

Zasu

#17 Bangladesh

2014-01-09 21:49

Ovako ne smrdi ni u Bangladeshu gde se kupaju u sopstvenim fekalijama!

Gost

#18 Re: Bangladesh

2014-01-09 22:17

#17: Zasu - Bangladesh

Bas tako ovo je strasnoooooo


Gost

#19

2014-01-12 22:48

Ovo je stvarno sramota da nikoga nije briga za stanovnike koji zive pored kanala jer tu zive samo radnicka klasa ,kojim slucajem da zivi neki mislim da mogu tako da se izrazim neki budja,resio bi se slucaj bez po govora.Zar nas pretcednik MZ FUTOG ne oseti smrad kad ide na posao koliko sam upoznata zivi na tu u komsiluku.BRUKA!!!!!

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-01-13 12:26



Gost

#21

2014-01-13 12:31

malo preterujete otidjite u blizinu tih firmi sto kisele kupus pa ce te videti da tamo nesmrdi kanal vec da se smrad pocinje siriti negde od ulice Zdravka Celara !!!! PRODJITE PORED KANALA PA CE TE VIDETI STA SVE STANOVNICI TE ULICE BACAJU U KANAL (razne crkotine itd) I NARAVNO POLA NJIH JE PRIKLJUCILO KANALIZACIJU U KANAL!!!!!

Gost

#22 Re:

2014-01-13 17:52

#21: -

Sramota je to sto ti pises, a ocigledno si u nekoj vezi sa stokom koja ispusta taj otpad ili se krijes iza identiteta, Majkicu, Culume, Kurjaku, Janjo aj sad se javi mamu vam svima jebem, niko od stanovnika ne baca nista u taj kanal niti ispusta kanalizaciju pred svoju kucu!!! Primitivci jedni, i olos futoska!

 

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-01-13 19:07



Gost

#24 Re: Re:

2014-01-13 20:04

#22: - Re:

Vidi ti se kultura i obrazovanje po recniku.. NISAM NI JEDAN OD TIH STO SI NABROJAO A NJIMA MOZES SAMO DA DUNES POD PROZOR KAO I MENI !!!

 

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-01-13 22:03