STOP NATOVskoj ANTIRUSKOJ PROPAGANDI U SRBIJI !

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji STOP NATOVskoj ANTIRUSKOJ PROPAGANDI U SRBIJI !

STOP NATO globalnoj NEOKOLONIZACIJI TRI KONTINENTA

#1 STOP NATOVskoj ANTIRUSKOJ PROPAGANDI !

2014-04-09 15:10

Objasnjnje o prevarenom Gorbacevu .Potpisani sporazum 1972 o razoruzanju SSSR i SAD povlacenje SSSR iz Afganistana,sa prvom ozbiljnom ekonomskom krizom dolara 1982-1984.godine dolazi do Reganovog sporazuma sa Gorbacevim 1985 u Genevi,iz danasnjeg ugla kupovina vremena za NATO aktivnosti do 1990,mirnodopskog povlacenja Varsavskog pakta.Prevara medjunarodne vojne oragnizacije NATO,koja je podrivala sve OUN mirovne misije i mir u Svetu pokazuje pravo lice sa pojavom Tudjmana i Kacina ,najboljeg EU spin doktora za medije , i devedesetih njihovih 10 OOO paravojnih vojnika na stadionu u Zagrebu obucenih i naoruzanih u starim NATO uniformama, i Spegeljovim paravojnim jedinicama od 1988.Najavljuju zavrsni genocid Srba,SRBSKE DRZAVNOSTI od pocetka Vizantije do danas.Padom Berlinskog zida ulaze u globalnu politiku kontrole OUN 1992 lobiraju priznanje 12 novih drzava post sovjetskih i post Yugoslovenskih ,donosi ekonomski pad  Rusije ,Vojno i ekonomski na kolenima,od separatistickih ekonomskih lobista i  privatnih redova CEPMA i privatnih biznismena iz redova  armije,civilno razjedinjena,NATO crpi kapital za prosirenje na svim kontinentima,a najmocnije nad Srbima u SFRY,SANJAJUCI UNIJATSKU KATOLICKU OSOVINU NA TERITORIJI MOCNE PRAVOSLAVNE VIZANTIJE SA NATOVSKOM AUSTROUGARSKOM OSOVINOM NA TRI KONTINENTA .


Gost

#2

2014-04-09 15:50

Слобода за српски народ, против окупатора и домаћих издајника.За крст часни и слободу златну!

Gost

#3

2014-04-09 17:14

Ja uopšte ne razumem zašto naši visoli političari se sastaju sa Nato vodjama, ja bih njih tužila za neopravdano bombardovanje i uništavanje dobara i zemljišta, za bespravno ubijanje ljudi i dece, za uništavanje Televizije i za sve one koji su poginuli u njihovom bestijalnom napadu na Srbiju.za oteto Kosovo, postavljanje uslova u ulazak u EU-čemu da mi neko naredjuje šta da kuvam i kako da se lečim i čime, njihovim otrovom koje moramo da uvozimo, da jedemo njihovo meso koje nam šalju, nikada neću ući u tu EU, trpimo mnogo zadužuju nas namerno, da bi nam posle na osnovu duga MMF-u sa kamatom dali državu, gde će moji unučadi? Pitam vlast, gde će oni zbrinui svoje potomke? Moji nemaju gde već da umiru tu gde su se i rodili, pa bolje biti i grob nego rob.Mi Srbi smo uvek bili ponosan narod pravdoljubiv i moralan, a sada nemamo više ni mitinga kada su neke proslave, nego gej parade, mogla bih vam napisati mnogo toga, jer ja nisam tako mlada i da mislim na kafiće i kko ču nekoga da ubijem za 50 evra da bi mogla da sedim ceo dan u kafiću, mnogo su nam se deca iskvarila, droga, alkohol, ubijanje to je skoro naša omladina na žalost roditelja a ponos vlade koja sluša Nato i EU kao i Ameriku da ne kažem VFatikan i Englesku kraljicu, Razmislite Srbi braćo i svi oni koji ovde vekovima žive.

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-04-09 18:22


Borka M.

#5 Re:

2014-04-10 19:20

#4: http://SmartUrl.it/EnML -

Molim vas ova reklama nema nikakve veze sa peticijom , neumesno je, I ogradjujem se od ove reklame .

Autor peticije ,

Borka Milankov  Crepulja


Gost

#6

2014-04-11 01:14

Генијална, фантастична, права ствар и прави потез.

Gost

#7

2014-04-11 10:27

Џаба им кречење! Већ свиће...

Gost

#8

2014-04-11 10:45

За надати се хапшењу и јавном суђењу свих натофашиста у Србији на челу са НК. Са вјером у Бога и Русију!

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-04-11 12:05



Gost

#10 Re:

2014-04-11 13:01

#9: http://SmartUrl.it/EnML -

Ne minirajte incijativu ! Nemam mogucnosti da proverim da li je to lazno predstavljanje , ne mogu proverit lazne  kockarske manipulacije , Hvala potpisnicama peticije I molim vas nemam nikakve  veze sa ovim agresivnim marketing sajtom u komentima ! Autor peticije Borka Milankov Crepulja,


Gost

#11

2014-04-11 18:07

neznam sta je ovo 5 dana 5 eura 40dana 40eura itd

Gost

#12 Re:

2014-04-11 19:51

#11: -

To je normalna ponuda organizatoru peticije ako zeli da peticiju reklamira 24 sata, ja sam odabrala id uha do uha , preko facbook prijatelja, I javno obavestila ba slobodnom internet radio stanici, a u stampanim medijima ni tv nemam nameru pa he to ponuda za te  medijie , to nema veze sa potpisnicima peticije, za sada sam upozorila na problem upada reklame za kockanje je zlonanerno,jer obicno je metod prevare , oko internet kockanja,.Hvala na pitanje , zato I molim potpisnike I one koji nisu potpusali da mi pomognu sirenjem informacije da pistoji ovakva peticija.

Jedini organizator peticije sam ja licno a povod sam nadam se jasno objasnila , sta podrazumeva peticija I sta trazi samo ime peticije  jasno definisano, Borka Milankov Crepulja

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-04-12 00:47



Gost

#14

2014-04-12 07:35

У Србији су се у свим структурамса инсталирали антисрпски елементи, како у НВО тако и у самој власти. Пробудите се и отворите очи. Све вам је пред очима. Постоје патриотске снаге , али су оне медијски блокирасне. Крајње је време да се то промени, а то може само народ, ако је сложан.

Gost

#15

2014-04-12 08:36

SRAMOTA JE DA NEKO UOPSTE MOZE I DA SPOMENO NATO

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-04-12 21:20



Gost

#17

2014-04-14 16:24

gospodjo milankov-crepulja svi kpmplimenti za vasu hrabrost i uvek javno ispoljeni patriotizam .Srdacno vas pozdravljam.

Gost

#18

2014-04-14 16:49

KRIM JE RUSKI KOSOVO JE SRPSKO

Gost

#19 Re:

2014-04-14 16:54

#17: -

Hvala Vam od srca

 


Gost

#20

2014-04-14 16:58

Dobar dan, upravo sam podpisala, ali sam imala problem kod otvaranja ovog sajta......"Obavestili" me da ce nestati indetifikacija na nekom programu....nisam razumela, ali sam ipak uspela da dodjem do vas. Molim Gdj-u Borku da me kontaktira preko maila. Sto se tice ideje o peticiji, to je jedino ispravno, casno i posteno i ljudski osmisljeno! Svaka cast autoru..
Tex

#21

2014-04-14 16:58

Људи слушајте Радио Снага Народа, ја мислим једини слободан Српски медиј у Србији!

Само напред Борка!
mirahaskic

#22

2014-04-14 17:04

jesam pod br. 20

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-04-14 18:43



Gost

#24 Stop NATO Propaganda

2014-04-15 00:19

Foreign Agents Get Out

Gost

#25 Re:

2014-04-15 01:04

#21: Tex -

Hvala Vam od srca,

Borka