Oslobađanje životinja od ropstva u zoološkim vrtovima u Srbiji


Gost

#1

2014-04-24 02:02

................

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-04-24 10:26



Gost

#3

2014-04-25 11:35

U svakom ZOO vrtu -kazamatu za zivotinje , treba u jednom kavezu zatvoriti 1 coveka , da ga gledaju neljudi koji setaju , pa ce brzo zatvoriti i vratyiti sve zivotinje tamo gde pripadaju , sada svetom vladaju neljudi, sotone

Gost

#4

2014-04-26 17:14

Mi smo izabrali da budemo robovi i to je nasa stvar. Zivotinje zele slobodu i trebaju da je imaju!!!

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-04-26 19:29



Gost

#6

2014-05-15 12:39

Beogradski zoo vrt je jedan od najgorih kazamata koji postoje, malo ušminkan da pruži iluziju brojnim građanima koji nisu u stanju da vide koliko je sve to surovo, valjda uživaju u svojoj moći nad nesretnim životinjama...

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-05-15 15:36



Gost

#8

2014-11-02 16:03

Zoloski vrtovi u Srbiji nisu ni nalik mestima u kojima bi bilo zadovoljavajuce drzanje istih, s obzirom da sam obisao sve zoloske vrtove u Srbiji sa ekspertima iz EU koji su takodje procenili da je zivot zivotinja izrazito nehuman. Tako da ukoliko je potrebna bilo kakva pomoc ja cu se rado odazvati jer trogovanje zivotima zivotinja koje su rodjene u zatocenistvu mora prestati. Ovim putem moram javno da kazem da se u mom gradu nalazi buduci prirodnjacki centar Dinosaurusa pa se pitam koliko jos slicnih centara bi trebalo napraviti s obzirom koliko je divnih i jedinstvenih bica nestalo sa planete zemlje zbog gramzivosti ljudi. Pozivam sve da se ukljuce u borbi za zatvaranje svih zoloskih vrtova u Srbiji.

Gost

#9

2014-11-02 16:09

Svidja mi se ideja odavno, vratite divlje zivotinje u svoja prava prirodna stanista, zatvorite sve zoo vrtove, koliko god su oni ponekad spas od preprodavaca, zatvorite ih! To je strasno.Zamislite da vas stave 20 godina iza resetaka ni krive ni duzne!!!!

Gost

#10

2014-11-02 16:14

zasto ne naprave azil tj raj za napustene pse.. a divlje zivotinje da daju tamo gde imaju uslova?????????

Zivotinje bi trebalo da se predaju u neki nacionalni park ili rezervat.. Tamo gde bi imale prostor da ne polude..

A od zatvora za divlje zivotinje bi mogao da bude najveci i najlepsi azil za napustene pse.. i eto resenja svih lutalica...