Autobuska linija 1-Klisa

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Autobuska linija 1-Klisa


Gost

#1

2014-05-18 18:58

Idem svaki dan u skolu i iz skole i svaki put pun autobus ljudi,ne mozemo svi da stanemo i ne mozemo da ulazimo u autobus uopste!Sad se otvorio i BIG i ceo Novi Sad ide autobuskom linijom 1-Klisa i uvek je pun...vise nije realno da imamo obican bus,treba da se uvede HARMONIKA!

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-05-18 19:17


goga

#3 istina:

2014-05-20 18:49

#1: -

Ja krecem sa polazne stanice 1 i desava se da je vecistoj je  pun  autobus a do centra da i ne kazem koja je guzva.Desava se da autobus koji dolazi od zatvora do polazne je napunjem...ako je velika guzva i slazem se se prethodnim gradjanima da je neophodan yglovni bus.

Trudnica sa Klise

#4

2014-05-22 15:37

Najlepse bih vas zamolila u ime svih trudnica koje trpe nesnosne guzve u busevima, da uvedete na linije gde je neophodno te harmonike. Gledam, linija broj 4 ima skoro sve harmonike, i uvek je prazno. Klisa je prepuna. Meni, kao trudnici, se desavalo da u centru ne mogu da udjem u autobus po 2-3 puta, jer, naravno, prepun je. Apel da stavite harmonike, makar kad je spic!

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-05-22 16:04



Gost

#6

2014-12-15 14:00

Mislim da je vreme da se svi gradjani Novog Sada gledaju na istom nivou.Gradjani Klise takodje su vredni da im se posveti dovoljno pažnje bar što se tiče gradskog prevoza jer je autobuska karta ista cena na gradskom nivou .Putujem svakodnevno i očita je razlika i u polascima i u autobusima.Naime, prodju nekada i dve-tri osmice ili četvorke da bi najzad naišla prepuna jedinica koju hteo ne hteo moraš pustiti da ode jer ne može da se udje. KRAJNJE JE VREME DA SE VOZIMO KAO LJUDI A NE...(NE BIH DA BUDEM VULGARNA MADA, IMAM RAZLOGA ZA TO)