Pomoć postradalima

Kontaktirajte autora peticije

Tema diskusije je automatski pokrenuta na peticiji Pomoć postradalima

Ivan Matković

#51

2014-06-07 21:31

Molim kolege da ignorišu debilne pokušaje da se jedna humana inicijativa izminira prizemnim i seljačkim komentarima koje postavlja 'neznani junak' koji nema mooda ni kao komarac pa da se predstavi. Takvi nikogovići jedino tako i smeju da se oglase, sakriveni - boje se rodjenih misli i svojeg prostakluka. Ne nasedajte na provokacije budale koji pokušava da izminira jednu časnu i poštenu inicijativu! Pare su pare, a pare ljude kvare, a znam za neke koje je pokvarilo i 800 kg ukradenog kukuruza, jedan rezervoar maznutog goriva nedeljno i prihvatanje sramne uloge izvodjača prljavih radova po nalogu još gorih mentora. Koliko ja vidim, ima tu gomila zlobe i ljubomore, pa čak i zavisti što takav jedan oblik života oseća da nije dorastao ni intelektualno ni moralno bilo  kom časnom čoveku.
Tema ovih komentara je podrška inicijativi sa portala Srbijalov da LSV donira deo viška svojih sredstava koje su pokupili od lovaca, i da ih, umesto što ih oročava i ubire kamatu koju onda veselo troškari, usmeri za pomoć ljudima kojima je poplava uništila živote.
Ovo sočinjenije ovog mučenika i jadnika koji na najseljačkiji način vredja ljude, najviše govori upravo o njemu samom. Majka priroda ume da napravi grešku u evoluciji, a ova budaletina je očit primer jedne takve greške. Takvi mene ne mogu da uvrede, mogu samo da mi izazovu sažaljenje prema njima, ili napad smeha na prizemni nivo pisanja.


Pas laje, karavan prolazi.

Lala

#52

2014-06-08 06:18

Matkoviću,banaćane zovu Lala,opredeli se već jednom jesi banaćan,bačvan il teletabis?

Gost

#53 Re:

2014-06-08 09:28

#52: Lala -

E jadan li si!

Lala

#54

2014-06-08 11:11

Matkoviću, za koje pare si se ti prodao kad si zapalio krov zgrade u kojoj živiš? Bili ti svi dobri. Na sva usta si hvalio šniclu kao slonovo uvo koju si jeo u Futogu, a sad pljuješ one koji su te hranili. Da nisi možda ti nešto platio? Bilo ti lepo ići u lov koji sam ti ja platio. Ali ti si nezasit, sve ti malo...

Ovaj post je uklonjen od strane svog pisca (Prikaži detalje)

2014-06-08 12:42



Gost

#56 Re:

2014-06-08 13:42

#55: Ivan Matković -

Matkoviću ne spuštaj se na nivo te gnjide. Nije vredan pomena.A i ostale molim da ignorišu ovo đubre , iako će nastaviti pisati sam sebi kao i na forumu koji je platio pokojni Premil , iako su i tu bili državni novci koje je proneverio. Ne čudim se što takvo govno izbaciše iz Indjijanskog LU , njemu i slova smrde.

Ivan Matković - orginalni

#57 LAŽNI UPISI!!!

2014-06-08 16:33

Obaveštavam sve koji ovo čitaju i prate da JA NISAM NAPISAO komentar broj 55, već je neki pametnjaković zloupotrebio moje ime i prezime, lažno se predstavljajući kao ja.
O nekakvoj prodaji, plaćenim lovovima i ostalim glupostima neću da da se bavim - svako ko me poznaje zna da se radi o gnusnim lažima i pokušaju diskreditacije - Srbijalov portal je trn u oku, a neko misli da će blaćenjem administratora tog portala umanjiti poverenje lovaca u istinitost onoga što pišemo na tom portalu, i uticaj tog portala u lovstvu.
Ovo samo pokazuje stepen pokvarenjaštva gnjida koji se i ovakvim stvarima bave!

O ovome ću napisati par reči na Srbijalov portalu, da bih obavestio kolege lovce kako podguzne muve obavljaju prljave poslove za svoje mentore, čak se i lažno predstavljajući - a potrudiću se da preko administratora ovog sajta saznam IP adresu onog koji se lažno predstavlja kao ja, i time čini krivično delo!

Da ponovim: TEMA OVE PETICIJE JE INICIJATIVA DA SE POMOGNE POSTRADALIM LJUDIMA OD POPLAVA, VIŠKOM NOVCA KOJI SU LOVCI IZ VOJVODINE UPLATILI U SVOJ SAVEZ. Neki mučenici žele da ovu peticiju pretvore u poligon za blaćenje, laganje, vredjanje i sve drugo što neljudima priliči.

Tu inicijativu kao najnormalniju i najljudskiju podržavam u potpunosti, i pozivam sve koji ovo čitaju, da i oni podrže.

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-06-08 16:48



Gost

#59

2014-06-08 17:36

Дајте 5 милиона динара!!!
Подунавац

#60

2014-06-09 17:12

И камате!

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-06-10 12:45


život za zivotinje

#62

2014-06-11 16:48

Kakvi lovci kakvi milioni, o čemu vi ovde lupate. Vas treba zabraniti, em što ste opasnost jer pijani baratate oruzijem i ubijate se, nego ubijate i nedužne životinje iz dosade. Kako iamte obraza da se pojavite sa bilo čim na internetu što ima veze sa ubijanjem nedužnih. A tobože glumite humanost. Bagro pijana i krvoločna.

Gost

#63 Re:

2014-06-11 17:50

#62: život za zivotinje -

Magarčino! Čitaš li uopšte za čega je pokrenuta ova peticija?

Сремац75

#64 Re:

2014-06-12 10:52


Gost

#65 zivot za zivotinje

2014-06-12 14:54

Konji su plemenite zivotinje, a vi lovci ste neljudi, smradovi, protuve, koji su zarad adrenalinskog udarca, spremni da ubiju i bambija, i neduznog zeku, malenu prepelicu. Jadne li su sve zivotinje dok je vas i dok im vi pomazete.

Gost

#66 Re: zivot za zivotinje

2014-06-12 16:10

#65: - zivot za zivotinje

Ti mora da si vegan ili vegetarijanac. Ili najverovatnije ljubitelj mlade teletine,jagnjetine i prasetine, a i piletinu nećeš odbiti! Dvolični smrade. Da li si ikada zimi nahranio ili leti napojio divljač kad već toliko brineš o njoj?

Сремац75

#67

2014-06-12 16:11

Па ја то теби тепам .... КОЊУ!
Ја сам једном и појео Бамбија....КОЊУ!

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-06-13 19:38