Zahtevamo ostavke drzavnih funkcionera zbog poplava

i smeni

#1 jadni ste

2014-05-27 05:45

Od vase peticije nema nista dok vas vode Zivkovic i BoTa.Narod zna da su najveci lopovi u vasim strankama dok ne nadjete prave ljude molio bih vas da cutite.
Janez i Hrvoje

#2 Re: jadni ste

2014-05-27 06:49

#1: i smeni - jadni ste

Kako si ti pametan ili pametna? Vidi se da si napredan ili napredna! Pa živ bio ili bila, na ponos i diku svojoj mami i tati! Zaboravio si ili zaboravila da pomeneš tajkune i Miškovića - tako mi visokoobrazovanih Janeza i Hrvoja!

iz naroda

#3 iz naroda

2014-05-27 06:55

Šta me briga ko je pokrenuo peticiju. I ja sam hteo da je pokrenem. I hiljade drugih je verovatno htelo. Ovo je peticija iz naroda.

Gost

#4

2014-05-27 09:35

U savkoj normalnoj zemlji vlada bi sama dala ostavku. Zalosno je sto ovde mi, gradjani, peticijom mramo to traziti.

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-05-27 10:06


pravda

#6 Re: jadni ste

2014-05-27 11:17

#1: i smeni - jadni ste

Reptilu, samo da ti kazem, ima ovde mnogo nas koji nemamo nikakve veze s dosom, cak smo i glasali za sns u preproslim izborima. Tako da, nemoj da jedes govna. Ovi monstrumi na vlasti su spremni na sve zlocine, ako ti to nije jasno onda si bot-debil. Cinjenice> obavesteni su svi - glavonje u ovoj zmlji od upozorenja Rhmz, nisu evakuisali obrenovcane, digli u vazduh branu kod Obrenovca, narod prakticno zatecen i podavljen u svojim krevetima, automobili noseni bujicom koja je cista posledica rusenja brane a ne obicnog prelivanja vode, nemamo lopate, dzakove, lopate, pesak, camce, amfibije ali zato tomina zena nosi odelo vredno hiljada evra. Znaci, vi koji se pravite ludi zarad svoje guzice, da Bog da vam se isto desilo to sto se desilo i obrenovcanima ili u najmanju ruku da svaku noc sanjate nastradale obrenovcane sve dok sami ne ustanete protiv monstruma na vlasti.


Gost

#7

2014-05-27 14:33

Dole svi!

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-05-27 17:09