Peticija za smenu Nebojse Stefanovica zbog plagiranja diplome!


Gost

#26

2014-07-10 13:39

Pogledajte samo sajt SNS. Nigde kontakt e-mejla da se kulturno razgovara sa narodom vec samo telefon da se preko varvarske testere truje i grize srpski narod i to je SNS povezivaanje. Sramota sto je SNS u stvari drugi naziv za Kostunicinu stranku DSS. SNS nas ne vodi u progres vec nazad i to su prave Vuciceve naocare koje znace obrnuto od naprednjastva, a to je zaostalost i nazadnjastvo. Kaka, bljak i fuj rekao jeclan SNS-a Crncevic Brana za SNS stranku u koju se tek uclanio i izdahnuo.
Izaberite nadimak

#27 Subjekt

2014-07-11 09:05

Ne mogu da verujem da ljudi toliko lutaju ubadajuci nagadjanja zasto je Stefanovic plagirani doktor nauka sa pravno-nistavnim , a ako hocemo da se izrazimo naprednjackim jezikom nevazecim doktoratom. Svi koji hoce Stanisiceve naocare oni smatraju da mogu da prisvajaju tudje selfove ili autoritete i identitete pa nije cudo da sutradan Vucic bude i akademik, naravno lazni i pravno -nistavan. Nebojsa Stefanovic NS naocare Stanisicu,a na sajtu SNS stara adresa prvog odbora naprednjaka u Vranju u ulici Zmaj Jove UZJ uzde Jovici pa nas tako lazni doktor Stefanovic cvikeras kroti. Sadasnji odbor naprednjaka u Vranju je u ulici Oca Justina Popovica, ali im jos uvek odgovaraju Stanisiceve naocare i zato na sajtu stara adresa prvog odbora od formiranja SNS. A nigde e-mail adrese da ljudi ne koriste racunare pa da se vracamo u prvobitnu ljudsku zajednicu, a ovamo prisvajamo tudje identitete laznim doktoratima i pravno-nistavnim sto ce reci da ubijamo sve sto je u Srbiji napredno,tj. neuhvatljivi smo sa idejom naprednjastva.

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-07-11 23:07



Gost

#29

2014-07-22 12:31

Ljudi, zar nije posteno reci:" ja sam seljak iz Bajcetine, nemam nikakvu diplomu fakulteta, ali me narod izglasao i ja sam ponosan na to.", pa bih i ja koji sam protiv SNS postao njihov bar simpatizer . Ovako, Nikolic je bio licni primer za falsifikovanje diplome i inicijator za falsifikovanje pa je i Stefanovic falsifikovao ni vise ni manje nego doktorat sto bi rekao Dacic Ivica idemo dalje. Ubijanje drugih skolovanih ljudi da bi im se falsifikovanjem diplome ili doktorata prislo i zavrnula im se sija je seljacko-bajcetinski fasizam. Ako te neko ne voli ne mozes silom izazvati da te voli. Falsifikovanje je dakle metod da se uzima tudji identitet na najprimitivniji nacin i to je krrivicno delo, pa treba svakoga ko je falsifikovao krivicno goniti bez obzira da li se radi o predsedniku Republike ili ministru policije. Kakav je to zakon koji vazi za Miskovica i ostale, a ne vazi za Nikolica, Stefanovica i druge? To je sramota i to je bolest,znaju psihijatri to je kompleks nize vrednosti. Gde je ona seljacka cistoca koja je zloupotrebljena, seljacka mudrost koja je ponizena, seljacki ponos koji je pogazen? Jedino resenje su izbori u Srbiji na svim nivoima.

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-07-22 13:46



Gost

#31

2014-07-22 14:19

Evo sta je Nikoliceva diploma i Stefanovicev doktorat. Nagovorili su Jovanovic Gradimira predsednika Opstinskog odbora PUPS-a u Vranju da tuzi NATO za posledice bombardovanja Medjunarodnom sudu u Hagu. Advokati su lepo Jovanovicu objasnili put do Medjunarodnog suda u Hagu, ali su Nikolic i Stefanovic tvrdoglavi, odmah tuzba u Hagu.Takva tuzba bi bila odbacena, jer treba poci od Osnovnog suda u Vranju pa ici sve do Vrhovnog Kasacionog Suda Srbije pa tek kada se iscrpu svi domaci pravni lekovi moze se podneti tuzba Medjunarodnom sudu u Hagu.

Gost

#32

2014-07-22 17:51

Mjauuuuu, frrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, trrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrt!

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-07-22 20:39



Gost

#34

2014-07-24 10:30

Da li je doktorat Stefanovic Nebojse da saobracajne ubice poput Cvijic Petre ne odgovaraju za ucinjena krivicna dela?Da li je Cvijic Petra zgazila zivotinju pa ne treba da odgovara pred sudom? Saradnja plavookih kao sto je plavooki Papaja saradjivao sa narkobosovima? Idemo dalje.

Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-07-24 13:07


Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-07-25 21:54


Ovaj post je uklonjen od strane administratora stranice (Prikaži detalje)

2014-07-28 11:01



Gost

#38

2014-08-22 12:20

Rektor Megatrend univerziteta Prof. Dr Slobodan Pajevic  pravi cirkus od Univerziteta!

Rektor  nema potrebe da komisijski  ispituje da li je  doktorat Stefanovic Nebojse plagijat ili ne.  Zato sto je doktorat pravno nistavan. Mentor Jovanovic Mica koji nema doktorat nije mogao da bude mentor Stefanovicu i zato je Stefanovicev doktorat pravno nistavan. Nemojte da mucite ljude iz komisije. Stefanovicu ponistiti diplomu Doktora nauka.